מכבי נתניה

גירסה מלאה: החלטת בית הדין
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(12-Jan-2014 16:25)אני gad כתב: [ -> ]משום מה יש נטייה לעונשים קולקטיבים
כאילו הקהל זה אדם אחד עם דעה אחת שמתנהג כאחד.
למה מישהו בכל היקום הזה חושב שאיכפת לאוהדים שקיללו או שברו או כל דבר אחר , שהקבוצה ספגה עונש רדיוס?

את מי העונש בא להרתיע ? את אילו שגם ככה לא עושים בעיות או את הבלאגניסטים ?
כשקבוצה תראה במעשים ובמופתים שהיא עושה מעשה אחרי הפעם הראשונה שהושלכו חפצים מהיציע למגרש ובפעם השניה ששרו שירי נאצה וקיללו ובפעם השלישית שהשליכו חפצים והתפרעו בנס ציונה,אני בטוח שלא נגיע לפעם הרביעית או החמישית השנה בבית הדין שהיה מאוד סלחני איתנו לאורך כל הדרך,
במקרה ויעשה מעשה ויורחקו אוהדים ע"י הקבוצה ויתבעו אותם בסכומי עתק,אני בטוח שלא נגיע למקומות שהגענו עליהם השנה.
בעונה של מתיאוס קמה קבוצה של אוהדים שכל מטרתה היתה אנרכיסטית,למרות שאיש מהם לא יודע מה זה אנרכיה,בעזרת המשטרה הקבוצה הזו בודדה ביציע נפרד והוזהרה בפני ההמשך,לא ברור לי מדוע נותנים לעשבים האלו,לפגוע בכולנו.
אייל פה זה הפורום של האוהדים אתה האוהד המקורב ביותר להנהלה האם דברת איתם על זה ואם כן מה תגובתם?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
מה אשמים האוהדים השקטים כשנותנים עונש קולקטיבי על כל האוהדים שלא יוכלו להגיע למשחק? אף פעם לא הבנתי את העונשים המטופשים האלה. בכל מקרה אם אוהדים ספציפים עשו עברה כלשהי צריך להעניש אותם ספציפית לא את כל האוהדים.
(12-Jan-2014 16:45)amir כתב: [ -> ]אייל פה זה הפורום של האוהדים אתה האוהד המקורב ביותר להנהלה האם דברת איתם על זה ואם כן מה תגובתם?

מאז ימי טל בנין/דג'אני/סבע אני לא מקורב/מתקרב לכל מה שקשור לקבוצה הבוגרת,אני אוהד בדיוק כמוך,שמשתדל לשבת בשקט גם כשיש לי מה לומר,בגלל קרבתי הישנה והמטעמים שיעשו מדברי.
או קי בא נשאל את זה אחרת כשאתה פוגש את רועי דניאל במשחקי מחלקת הנוער עלה הנושא ?
ואם לא מה יוכל לעשות האוהד הממוצע שבא למגרש ?יפה להפריח ססמאות באויר איך מיסמים אותן

(12-Jan-2014 17:08)amir כתב: [ -> ]או קי בא נשאל את זה אחרת כשאתה פוגש את רועי דניאל במשחקי מחלקת הנוער עלה הנושא ?
ואם לא מה יוכל לעשות האוהד הממוצע שבא למגרש ?יפה להפריח ססמאות באויר איך מיסמים אותן

לעיתים למי שלא קרוב,קל יותר
ולכן אני לא מתערב/מעורב/מציע הצעות
מדובר בילדים גדולים שרואים את מה שאנחנו רואים ופועלים על פי שיקול דעתם
זה לא משנה את העובדה שעד היום לא נעשה דבר שימנע מהפורעים להתפרע
ומחלק מהקהל להצטרף בקטעים מוזיקלים ולא רק.
(12-Jan-2014 17:32)אייל ס כתב: [ -> ]
(12-Jan-2014 17:08)amir כתב: [ -> ]או קי בא נשאל את זה אחרת כשאתה פוגש את רועי דניאל במשחקי מחלקת הנוער עלה הנושא ?

לעיתים למי שלא קרוב,קל יותר
ולכן אני לא מתערב/מעורב/מציע הצעות
מדובר בילדים גדולים שרואים את מה שאנחנו רואים ופועלים על פי שיקול דעתם
זה לא משנה את העובדה שעד היום לא נעשה דבר שימנע מהפורעים להתפרע
ומחלק מהקהל להצטרף בקטעים מוזיקלים ולא רק.

שיחה שהייתה לי לפני משחק הגביע עם רועי דניאל הוא אמר לי במפורש שהם יודעים בדיוק מי המתפרעים והמופרעים ואף הזכיר לי כמה מהם ושאלתי אותו מה הם מתכוונים לעשות בנידון אז התשובה הייתה שהם ינסו להרגיע אותם בדרכים המקובלות ואם זה לא יצליח אז יעברו שלב
אני מחכה לראות מה השלב הבא

Sent from my iPhone using Tapatalk
טוב נמתין.
אייל איך אנחנו מעבירים לך את הזמן בדרך הארוכה חזרה?

(12-Jan-2014 17:49)amir כתב: [ -> ]טוב נמתין.
אייל איך אנחנו מעבירים לך את הזמן בדרך הארוכה חזרה?

אני בישורת האחרונה,נשארו לי עוד 14 שעות באוויר+ שעה וחצי ריצה מצד אחד של שדה תעופה לצד השני+ 5 שעות נוספות באוויר ומחר בשעה הזו כבר אהנה מהחורף הישראלי.
ממש חורף יום רביעי חמישי עוברים פה את ה20 מעלות.

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's