מכבי נתניה

גירסה מלאה: 5 כרטיסים צהובים ו2 כרטיסים אדומים ב18 משחקים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(10-Jan-2014 21:13)amir כתב: [ -> ]טוב עכשיו בי תחזור לפורום של הקבוצה הכי חלשה ששיחקה אצלנו השנה וגם בשביל מה לכם את הצרה הזאת ליגת העל אתם ממש לא מתאימים ואיפה אתם ואיפה מכבי פ"ת.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אמיר,במקום לפרגן זה מה אתה יודע?
איפה הפועל ואיפה מכבי?

בוא אני אעדכן אותך שלמכבי פ"ת אין אוהדים,אין תארים,מקום אחרון ליגת העל (ירדו ליגה השנה בע"ה )
להזכיר לך מה העבר של הפועל? כמה אוהדים יש להפועל?

אני לא לכלכתי על מכבי נתניה וכך גם אתה לא תלכלך על הפועל.

לדעתי,למכבי נתניה מגיע להיות בליגה הבכירה וכך גם להפועל.
שתי אימפריות גדולות בכדורגל הישראלי עם עבר לא קטן.
לא יודע לגבי מספר אוהדים הנוכחי אבל שלכם כולם שרידים מהעבר הרחוק שלכם כל הצעירים הולכים למכבי .
למכבי מחלקת נוער מפוארת כל הקבוצות שלהם בצמרת בכל הגילאים ושלכם? למקרה שאתה לא יודע שתי הקבוצות הבכירות שלכם בנערים ונוער משחקות בליגה ה2.
למכבי יש שחקני נבחרת בכל שנתון ולכם אין כלום .
לסיכום אתם העבר מכבי היא העתיד של העיר הזאת לכם נשאר רק להתרפק על סטלמך.

amir - אפילו אתה לא מאמין לעצמך... זה כמו לטעון שבנתניה ביתר היא העתיד ומכבי היא רק זכרון בשם עודד מכנס ובני לם. גם אנחנו חיים על שרידים מתקופת הזוהר שלנו, אז אני לא מבין מאיפה הזלזול בהפועל פתח תקווה.
האם מכבי פתח תקווה הייתה מביאה למשחק חוץ בליגה השנייה את כמות הצופים שהפועל פתח תקווה הביאה אתמול? בחיים לא.

מזכיר לי שלפני עשור היו רבים שחשבו שהנה ביתר באר שבע מחליפה את הפועל באר שבע. Big Grin
תראה מה שכתבתי על מחלקות הנוער ותבין לבד ההווה והעתיד של פת הוא רק מכבי ואם אתה לא יודע אתה לא חייב להגיב סתם תגיב רק על העובדות שרשמתי מה לא נכון?

הפועל פ"ת זה קבוצה שחיה על הצלחות מימי המנדט הבריטי.
הפועל פ"ת היתה יכלה להיות קבוצה מובילה בכדורגל עם מאיר שמיר אבל מהיום שהוא הלך היא בצניחה חופשית ואני לא אתפלא שתוך חמש שנים היא נבלעת בתוך מכבי פ"ת.
מהתגובות האחרונות אני מבין שהדיון סטה בהרבה מהכיוון שלו אבל אם אני אתייחס רגע לנושא המקורי אז אני חושב שכל מי שבא בטענות ללוי על המעשה אתמול צריך לקחת את הדברים חזרה. אחרי שראיתי את זה עוד פעם בשידור החוזר, פשוט לא היה ולא נברא אדום.
הוא הורחק כי קוראים לו ערן לוי ולא בגלל שום סיבה אחרת.
אל תבלבלו תמוח לא היה אדום,השחקן של הפועל תפס לערן לוי את הרגל!!
(11-Jan-2014 16:49)Gadi כתב: [ -> ]מהתגובות האחרונות אני מבין שהדיון סטה בהרבה מהכיוון שלו אבל אם אני אתייחס רגע לנושא המקורי אז אני חושב שכל מי שבא בטענות ללוי על המעשה אתמול צריך לקחת את הדברים חזרה. אחרי שראיתי את זה עוד פעם בשידור החוזר, פשוט לא היה ולא נברא אדום.
הוא הורחק כי קוראים לו ערן לוי ולא בגלל שום סיבה אחרת.

ועדיין, ערן לוי צריך לדעת שמחפשים אותו כל הזמן השופטים ושחקני היריבה והוא חייב להימנע מלהיכנס לפינות האלה.
מעניין אותי מאוד לדעת האם הוא עובד עם פסיכולוג ספורט או קאוצ'ר.
צודק בהכל אבל אין לזה שום קשר לאתמול, אלקסלסי פשוט נכנס לו בין הרגליים והוא איבד שיווי משקל. זה שהקוקסינלים של פ"ת חיפשו בדיוק את הצ'אנס הזה והשופט קנה אותו זה כבר משהו אחר אבל אני לא חושב שערן לוי היה יכול לצאת משם בלי הדריכה עליו. ההבדל הוא שאם זה היה צלישר או שריקי אלקסלסי לא היה מתבכיין ככה וגם אם כן השופט בטוח לא היה מוציא אדום.

אי אפשר לא להבין את התסכול של בן אדם ש-40 דקות מרביצים לו ובסוף זה דווקא הוא שמורחק.
(11-Jan-2014 17:25)Gadi כתב: [ -> ]צודק בהכל אבל אין לזה שום קשר לאתמול, אלקסלסי פשוט נכנס לו בין הרגליים והוא איבד שיווי משקל. זה שהקוקסינלים של פ"ת חיפשו בדיוק את הצ'אנס הזה והשופט קנה אותו זה כבר משהו אחר אבל אני לא חושב שערן לוי היה יכול לצאת משם בלי הדריכה עליו. ההבדל הוא שאם זה היה צלישר או שריקי אלקסלסי לא היה מתבכיין ככה וגם אם כן השופט בטוח לא היה מוציא אדום.

אי אפשר לא להבין את התסכול של בן אדם ש-40 דקות מרביצים לו ובסוף זה דווקא הוא שמורחק.

אפרופו אלקסלסי, הוא צריך לצאת עוד קודם לכן בצהוב שני.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's