מכבי נתניה

גירסה מלאה: 5 כרטיסים צהובים ו2 כרטיסים אדומים ב18 משחקים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(10-Jan-2014 20:59)הפועל פ"ת כתב: [ -> ]פ"ת של הפועל - כי הרוב קובע !

איזה רוב? מכבי לוזון לא מייצגת שום עיר אלא משפחה, אין לכם יריבה עירונית...
(10-Jan-2014 21:13)amir כתב: [ -> ]טוב עכשיו בי תחזור לפורום של הקבוצה הכי חלשה ששיחקה אצלנו השנה וגם בשביל מה לכם את הצרה הזאת ליגת העל אתם ממש לא מתאימים ואיפה אתם ואיפה מכבי פ"ת.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

למה הכנסת האורחים הזו? בפורום יש מקום לכולם כל זמן שהם מכבדים את חוקי הפורום. דווקא נחמד שיש אוהדים של קבוצות אחרות.
ערן לוי הוא שחקן ענק עם פיוז קצר.
זה השחקן, היה לפני נתניה ויהיה אחרי נתניה ככה, אז אין מה להתפלא על כלום, מי שהחליט להביא אותו לקח בחשבון גם את הדברים האלה.
הבעיה שלי היא שאחרי שקובי חסן נפצע (מישהו לעזאזל יכול להגיד מה יש לו ומה צפי החזרה??????????), נתניה בנויה כיום במרכז המגרש על שחקן אחד.
אני לא יודע מה מזרחי הולך לעשות בשני המשחקים הקרובים, אין לקבוצה עושה משחק, זה בא לידי ביטוי במחצית השנייה, לא היה מישהו שינהל את המשחק ולכן לא הגענו גם למצבים.
(11-Jan-2014 0:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]ערן לוי הוא שחקן ענק עם פיוז קצר.
זה השחקן, היה לפני נתניה ויהיה אחרי נתניה ככה, אז אין מה להתפלא על כלום, מי שהחליט להביא אותו לקח בחשבון גם את הדברים האלה.
הבעיה שלי היא שאחרי שקובי חסן נפצע (מישהו לעזאזל יכול להגיד מה יש לו ומה צפי החזרה??????????), נתניה בנויה כיום במרכז המגרש על שחקן אחד.
אני לא יודע מה מזרחי הולך לעשות בשני המשחקים הקרובים, אין לקבוצה עושה משחק, זה בא לידי ביטוי במחצית השנייה, לא היה מישהו שינהל את המשחק ולכן לא הגענו גם למצבים.

וואלה ??!? קראת את זה קודם ..? פששש התרשמתי מהידע העמוק ..
(11-Jan-2014 0:11)טל.מ כתב: [ -> ]

פרשן כדורגל אתה כבר לא תהיה, כי אתה פשוט לא מבין את המשחק ומברבר מהבטן שטויות.
(11-Jan-2014 0:17)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(11-Jan-2014 0:11)טל.מ כתב: [ -> ]

פרשן כדורגל אתה כבר לא תהיה, כי אתה פשוט לא מבין את המשחק ומברבר מהבטן שטויות.

א. אין לי רצון להיות.
ב. כשאני קורא אותך ומבין כמה אתה לא מבין אין לי מוטיבציה אפילו להתחיל להסביר.
ג. כשאתה אומר משהו שמישהו שאתה מבקר ברמה של ילד , אמר חמש דק לפניך לפחות תתנהג בנימוס.
גם ניסן יחזקאל וכל מאמני הליגה הזו שאומרים אחרי כל משחק שהיו לוקחים אליהם כל שחקן מההרכב של נתניה אין להם מושג.
ורק טל מ. שחושב שזו קבוצה של "קריזיונר אחד והשאר נגרים" הוא החכם הגדול.
תעשה לי טובה אתה מעייף אותי, תהיה לי בריא עם הדעות "החכמות" שלך.
לא חייבת להיות חפיפה בין העובדה שכל קבוצות הליגה רוצות את השחקנים שלנו לבין העובדה שבניית הסגל לא הייתה מספיק טובה. שלושת השמות הגדולים ביותר שהגיעו בקיץ (לא כולל אוהד לויטה) הם שחקנים שמשחקים בדיוק באותה העמדה.
דרך אגב .. למיטב זכרוני זה האדום הישיר הראשון. נגד רג ההרחקה היתה בצהוב שני.
ומה זה משנה אדום שני 2 משחקים בחוץ.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's