מכבי נתניה

גירסה מלאה: קשקשת ברשת...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
ציינתי שקבוצה שלוחצת אמורה לבלע את הלחץ תוך כדי ויסוט ושמירת כוחות ואני מאד שמח שהצוות המקצועי שולט בזה ואכן הקבוצה יודעת להכריע משחקים גם בחלק האחרון של המשחק. אם כוונתי לא היתה ברורה קודם אז הנה הבהרתי.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
דווקא נגד מכבי תא היה ניכר לעין ששפכנו מנוע אחרי 40 דק. אני מקווה שעודף ההתלהבות הזו לא תחזור היום ובעיקר שהצוללן לא יעלה לנו באיזה פנדל או כרטיס מיותר

Sent from my iPhone using Tapatalk
בזכות העובדה שסבע לא רץ הרבה (הכי מעט בקבוצה, קצת יותר מערן) ומספיק חכם לשמור כוחות להתקפה לכל אורך דק'המשחק
אדון איזיקוביץ שם לנו כרגע מקל בגלגלים. אין לי מושג מה נכון או לא, כדאי שהמועדון יגיב ..
למי שלא קרא - כותרת ראשית בוואן טוברוק מממשת את רכישת סבע ב1.2 מ שקל ..

(16-Oct-2017 14:45)טל.מ כתב: [ -> ]אדון איזיקוביץ שם לנו כרגע מקל בגלגלים. אין לי מושג מה נכון או לא, כדאי שהמועדון יגיב ..
למי שלא קרא - כותרת ראשית בוואן טוברוק מממשת את רכישת סבע ב1.2 מ שקל ..

עפי תצהיר של סגל בוא רשום שזה בכפוף לרצון השחקן...
קשקוש בלבוש מבית ONE כדי לעזור לחבר בבית"ר.
התזמון של הפרסום ממש לא מקרי.
תודה לתקשורת.. רק על קבוצה גדולה עושים יותר כתבות בשבוע מאשר כתבות במשך עונה שלמה על אלופה כמו ק"ש
אחרי כתבה על מוחמד, עוד כתבה נהדרת על לואיס מרין ומכבי נתניה http://sport1.maariv.co.il/israeli-socce...cle-788947
פסטיבל כותרות לא ידוע איך הצעירים ירגישו ויתמודדו עם הלחץ זה יכול להשפיע לטובה וגם חלילה הפוך
(16-Oct-2017 18:15)אלדד כתב: [ -> ]תודה לתקשורת.. רק על קבוצה גדולה עושים יותר כתבות בשבוע מאשר כתבות במשך עונה שלמה על אלופה כמו ק"ש
אחרי כתבה על מוחמד, עוד כתבה נהדרת על לואיס מרין ומכבי נתניה http://sport1.maariv.co.il/israeli-socce...cle-788947
להביא אותו כמאמן הגנה יהיה צוות מושלם

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
(13-Oct-2017 13:17)חזום חזום כתב: [ -> ]מוגזם מוגזם מוגזם
אנחנו הולכים לחטוף ביום שני בגלל ערימת הראיונות המטופשים והזחיחות של השחקנים ואני יודע שסלוברדה דואגים להוריד אותם לקרקע .. אבל כשכל שחקן מתראיין עצמו לדעת התוצאה לפי דעתי צפויה.

כאשר יגורתי

(17-Oct-2017 0:21)חזום חזום כתב: [ -> ]
(13-Oct-2017 13:17)חזום חזום כתב: [ -> ]מוגזם מוגזם מוגזם
אנחנו הולכים לחטוף ביום שני בגלל ערימת הראיונות המטופשים והזחיחות של השחקנים ואני יודע שסלוברדה דואגים להוריד אותם לקרקע .. אבל כשכל שחקן מתראיין עצמו לדעת התוצאה לפי דעתי צפויה.

כאשר יגורתי

יגורת יגורת אבל לא חטפת היום בגלל הראיונות המוגזמים האלה.
חטפת כי חלקת מתנות ולא היית מפוקס ברגעים מאד ספציפיים במשחק.

התוצאה משקרת ומשקרת זה אנדר סטייטמנט ענק ביחס למה שקרה היום. לא משקף.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's