מכבי נתניה

גירסה מלאה: קשקשת ברשת...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
לא רואה בעיה. נכון לעכשיו, והדגש הוא על עכשיו, אנחנו נראים כאחת הקבוצות הטובות בליגה. זה יכול להשתנות או לא(הלוואי!). זה לא משנה. להגיד שאנחנו באמת עושים רושם מדהים, לא מעלה או מוריד.

בדרך כלל נמנעים מלדבר בגלל חשש מטופש מ"עין הרע"/נאחס/קמע של הרב כדורי. הכל שטויות. יש כאלה שמפחדים לכוון גבוה מחשש ליפול ולצאת אדיוט. גם שטות. נסה הכי טוב. מקסימום תצליח.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
מצטער, אבל בכל מה שקשור להתנהלות מול התקשורת, מכבי ת"א היא המודל לחיקוי עבורי, קרי אתם תעבדו אצלנו ולא אנחנו אצלכם, קרי תקשורת ישירה בין המועדון לקהל שלה והמועדון עפ"י ראות עיניו יבחר מתי ואיפה להוציא ראיונות בהתאם לראות הצוות המקצועי ולא בהתאם לגחמות של אופירע.
עודף ברברת בתקשורת מוציא מפוקוס וזה כבר הוכח בעבר לא פעם ולא פעמיים.
רק שבסוף התקשורת "המחבקת" כיום לא תשתמש בחומר הרב הנאסף על ידה, ללעג על הקבוצה בהמשך העונה.
תקשורת הספורט חשובה מאוד למותג מכבי נתניה וצריך לשמור איתם על יחסים טובים
הגענו לזמנים שאנחנו חלק ממשחקי הצמרת, על מי אתם רוצים שהתקשורת תדבר?
עד שהשחקנים האלה שעברו את כל התקופה הלא נעימה שלנו מגיעים למעמדים האלה של ראיונות כאלה ניקח מהם את ההנאה?
כל עוד הראיון נשאר צנוע ולעניין לא רואה בזה בעיה.. להיפך

(12-Oct-2017 22:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]מצטער, אבל בכל מה שקשור להתנהלות מול התקשורת, מכבי ת"א היא המודל לחיקוי עבורי, קרי אתם תעבדו אצלנו ולא אנחנו אצלכם, קרי תקשורת ישירה בין המועדון לקהל שלה והמועדון עפ"י ראות עיניו יבחר מתי ואיפה להוציא ראיונות בהתאם לראות הצוות המקצועי ולא בהתאם לגחמות של אופירע.
עודף ברברת בתקשורת מוציא מפוקוס וזה כבר הוכח בעבר לא פעם ולא פעמיים.
רק שבסוף התקשורת "המחבקת" כיום לא תשתמש בחומר הרב הנאסף על ידה, ללעג על הקבוצה בהמשך העונה.

ברגע שתגיע למעמד של ת"א שאפילו כשאתה בליגה שנייה אתה בראש הכותרות תהיה לך את הפריבילגיה להחזיק את התקשורת בביצים
כרגע אתה צריך את התקשורת כדי למנף את עצמך בכל התחומים
לא צריך למנף שום דבר, תקשורת זה כמו "חתול" ואיפה שיהיה "חלב" היא יהיה שם.
הבעיה בשחקנים צעירים ובלי ניסיון שלפעמים הם מאמינים למה שכתוב בעיתון ופה צריכים גם אייל וגם הצוות המקצועי להוריד אותם לקרקע כמה שפחות לדבר בעיתון וכמה שיותר במגרש

Sent from my iPhone using Tapatalk
מחוכמתו של פו הדוב...

"טוב לאכול דבש, אבל הרגע לפני האכילה הוא טוב ממנו."
אני גם חושב שכרגע עדיף לדבר רק במגרש ולא בעיתונות , אבל עכשיו שדראפיץ' דיבר והויבך דיבר ואייל דיבר וסבע וערן דיברו , חובת ההוכחה עליהם לנצח בטדי ולהמשיך לשמח אותנו , נהנתי מאוד מכל הראיונות לא ראיתי שחצנות לא ראיתי התרברבות , תמשיכו לעבוד על המגרש והכי חשוב לתת הצגות ולנצח
אי אפשר איתה ואי אפשר בלעדיה... זה המשפט שמתאר הכי טוב אותם.

מצד אחד כדי להשאר בתודעה ולייצר הרתעה אתה צריך את הכתבות המנופחות האלה, מצד שני במחוזותינו (וגם הצוות הכי מיקצועי שיש לא ישנה את זה) כל הכותרות האובר חיוביות האלה יכולות לגרום לשאננות ועודף בטחון.

לכן (כמו גם במקרים אחרים) מידתיות לא תזיק לנו. לדעתי בקטע הזה קצת חרגנו במינון ובכמות.
לא היה מזיק אם בשלב מסוים הייתה יורדת פקודה מהמפקדה "חדל קשקשת ברשת".

בכל מקרה יהיה מעניין לראות האם רמת המחויבות הגבוהה תשמר גם אחרי שבועיים של הרעשה כל כך כבדה.
אני בכל מקרה מבטיח לשמור על נאמנות גם ממדריד הרחוקה...
שלא תהרסו לי את החופש!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
לבריאות אופיר תהנה לך לברנבאו חויה בלתי נשכחת !!!

בראיון לדעתי ראינו מי זה הקפטן שלנו ומה הוא עשה כשכל הקבוצה היתה מפוררת לפני שנתיים שלא היו משכורות .....אסור לשכוח את זה לעולם !!!

הלוואי שתחזור מכבי נתניה שלנו הלוואי , ברק בדש נזכר באליפות של קריית שמונה ? אני הימרתי על אליפות עוד לפני תחילת העונה , מה שחסר לנו זה הקילנג אינסטינקט , להרוג משחקים !!!

לגבי דיע סבע חובת ההוכחה עליו ואני מקווה שימשיך לגרום לאייל לחייך גם ביום שני בלילה
כל האוהדים חולמים על זה , וזה יהיה אפשרי רק אחרי מרתון ניצחונות , צריך לנצח כל הזמן לעשות מלחמה ולנצח כי רק ניצחון בא בחשבון .
איזה ריאל.. מהמר שהוא אוהד בארסה והולך לראות אתלטיקו בארסה ולחנוך את האצטדיון החדש Tongue
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's