מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה - פ"ת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
אם ערן לא כשיר לשחק הייתי עולה עם ההרכב הזה..
אם ערן כשיר אז הוא בהרכב במקום גלזר..

[תמונה: lzfjjnhrgmdj.png]
אכן ההרכב האידיאלי, וערן כנראה לא קשיר אבל במקרה שישחק אז במקום אולסק.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
גלזר בצעירה מקסימום יעלה מחליף כמה דקות
קוגבניה במקום גלזר או אוסלק.
גולברג במקום כחלןן

Sent from my A0001 using Tapatalk
אני לא מוותר על אולסק - המקשר בין ההגנה לקישור ומי שמניע במסירות ורץ בלי הפסקה, הוא היחיד שבא לעזור לבלמים מאחורה, בא לקבל את הכדור כשלוחצים עליהם

דרך אגב מה נסגר עם החולצות של בני סכנין ורעננה? חשבתי שנהיה הייחודיים

[תמונה: 5jjymhmhyvln.jpg][תמונה: images?q=tbn:ANd9GcQEwuVklvSHN1dIsiHuGZZ...BY5cQRxmRw]
2-5-3 ..? הבנתי נכון ? הרפתקני מידי . 4:5:1 הסטנדרטי כשקוגבנייה במקום גלזר/אולסק נראה לי יותר מעשי

Sent from my iPhone using Tapatalk
(01-Oct-2017 20:23)אלדד כתב: [ -> ]אם ערן לא כשיר לשחק הייתי עולה עם ההרכב הזה..
אם ערן כשיר אז הוא בהרכב במקום גלזר..

[תמונה: lzfjjnhrgmdj.png]

אני עולה בהרכב הזה גם אם הוא כשיר.....
(01-Oct-2017 20:29)חזום חזום כתב: [ -> ]קוגבניה במקום גלזר או אוסלק.
גולברג במקום כחלןן

מכבי פ"ת קבוצה מאוד מהירה וקטלנית עם ניניס, מנור סלומון, ואבידור... במשחק הזה חייבים שליטה במרכז המגרש ושיהיו הרבה פייטרים

טל, המיקום של המגנים לא במקום המקורי שלהם.. סתם להמחשה איך נראה כשנתקוף באופן תיאורטי, זה 4-5-1 או 4-4-2
אין מקום לשני קשרים אחוריים חסרי מעוף. קוגבניה טוב הן הגנתית והן התקפית ומהיר משניהם.
גולדברג משחק נגד קבוצת האם שלו .תמיד יוצאים דברים טובים מזה תשאל את עודד מכנס.

זה אולי בתיאוריה שני קשרים אחוריים אבל שגלזר ואולסק משחקים ביחד אולסק הופך ליותר 50\50 מקשר אחורי. רואים אותו הרבה יותר למעלה.
כמו שאלדד אמר יש להם כמה שחקנים מאד מהירים וטכניים וגם באמצע שבתאי ופירס מיודענו לא פראיירים. אנחנו חייבים להחזיק את האמצע וללחוץ אותם בחלק שלהם כדי למנוע מהם לפתח משחק.
עם קוגבינה זה יהיה הרבה יותר קשה
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's