מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה - פ"ת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
הם ינסו לעשות לנו "מכבי נתניה".. ילחצו אותנו וינסו מתפרצות מהירות
אנחנו נשלוט כמו נגד רעננה
צריך להיזהר גם מכדורים ארוכים , אבידור פורץ מימין או מהאמצע לכן אסור לקובי מור לשחק הרפתקני וכחלון חייב להיות אחראי בהגנה כי הוא מהיר .
גלזר לא ישחק בנבחרת הצעירה ואם ישחק זה לכמה דקות בודדות . לכן אולסק הוא הקשר האחורי והוא מצוין בשני המשחקים האחרונים צריך לעודד אותו שימשיך ככה .
ערן לוי אם כשיר חייב לשחק , חלוץ אחד מספיק .

צריך רק לנצח לא משנה איך העיקר הנקודות
אם אנחנו מפחדים מאבידור צריך לסגור את הקבוצה...
(02-Oct-2017 9:58)דוד חטב כתב: [ -> ]אם אנחנו מפחדים מאבידור צריך לסגור את הקבוצה...

אין מה לפחד אבל נראה לי שכהרגלנו בקודש קצת זלזלנו בשחקן הזה . דעתי הייתה אז ובטח היום שאבידור הוא שחקן לגיטימי לקבוצות מהדרג השני או השלישי בליגה שלנו.
אותו כנ"ל ,דרך אגב, לטל איילה שבלעדיו אשקלון זו קבוצה אחרת לגמרי היום. שחקן מאד מוכשר שיכול היה להגיע הרבה יותר רחוק עם קצת יותר קשרים באפסנאות....
נכון או לא נכון?
אבידור כבש נגד פריז סן ז'רמן? ⁦
נכון לא נכון -ערן לוי נבחן בלה מסיה כשהיה נער

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצטער שאני נשמע כמו טל, אבל התחושה שאנחנו באים קצת בזלזול וזה לא יגמר טוב היום.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
(02-Oct-2017 11:55)idobenami כתב: [ -> ]מצטער שאני נשמע כמו טל, אבל התחושה שאנחנו באים קצת בזלזול וזה לא יגמר טוב היום.

איפה אתה רואה זלזול ?

למכבי פ"ת יש חומר טוב. ביום טוב הם יכולים לנצח אותנו, אבל זלזול מצידנו אני לא רואה.
לא אצלינו. בין השורות בראיונות.

אתמול זיפזפתי בין המשחקים... מטורף(ואם תשאלו אותי די מיותר) שמשדרים היום כמעט הכל... וכל פעם שנתנו פרומו למשחק שלנו השם מכבי נתניה תמיד לווה ב״הקבוצה הלוהטת של הליגה״- לא יודע מה איתכם, אותי זה ממש מטריד ומפחיד!
בחיאת רבאק, קצת פרופורציות...
תתעסקו בלהתלהב מהפועל חיפה שלוקחת 14/18 ועזבו אותנו עם השני נצחונות שלנו בשקט!

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's