מכבי נתניה

גירסה מלאה: מחלקת הנוער בכלל, לירוי גבאי בפרט
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(04-Aug-2017 14:58)amir כתב: [ -> ]לא יודע בסוף אם יהיה שחקן מוביל להערכתי כן, הייתי אומר אפילו שפספסנו את מנור סלומון שלנו, חבל.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

למה מנור סלומון, ליאו מסי הבא...
פספוס זה שחקן ששיחררת כי חשבת שהוא לא מספיק טוב ונהיה כוכב.
מכבי ת״א בהחלט פיספסה את אצילי ודסה אם חשבה בנוער שהם לא מספיק טובים ושיחררה וקנתה אותם חזרה במיליונים או דנטה לופז שנקנה ב 10 מיליון יורו ע״י גנואה וכמה שנים קודם אלישע חשב שהוא לא מספיק טוב למכבי חיפה...
זה פספוס...
ילד שניסית למנוע ממנו ללכת והלך כי החוקים מאפשרים לו ללכת בלי אישור שלך בחינם- בראייה שלי אי אפשר לקרוא לזה פספוס.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(04-Aug-2017 15:42)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(04-Aug-2017 14:58)amir כתב: [ -> ]לא יודע בסוף אם יהיה שחקן מוביל להערכתי כן, הייתי אומר אפילו שפספסנו את מנור סלומון שלנו, חבל.

אתה בכלל יודע מי זה השחקן ראית אותו פעם משחק.? או אפילו שמעת מה אומרים עליו אנשי מקצוע, ברור שלא.

(04-Aug-2017 15:42)עידן444 כתב: [ -> ]פספוס זה שחקן ששיחררת כי חשבת שהוא לא מספיק טוב ונהיה כוכב.
מכבי ת״א בהחלט פיספסה את אצילי ודסה אם חשבה בנוער שהם לא מספיק טובים ושיחררה וקנתה אותם חזרה במיליונים או דנטה לופז שנקנה ב 10 מיליון יורו ע״י גנואה וכמה שנים קודם אלישע חשב שהוא לא מספיק טוב למכבי חיפה...
זה פספוס...
ילד שניסית למנוע ממנו ללכת והלך כי החוקים מאפשרים לו ללכת בלי אישור שלך בחינם- בראייה שלי אי אפשר לקרוא לזה פספוס.

מעניין איך תרגיש אם וכאשר הוא יעלה בירוק מולנו ויכבוש לא יודע איך לקרוא לזה אם לא פספוס יש לך הגדרה במילון מילה יותר טובה? מוכן לקרוא.

(04-Aug-2017 16:28)amir כתב: [ -> ]

אתה בכלל יודע מי זה השחקן ראית אותו פעם משחק.? או אפילו שמעת מה אומרים עליו אנשי מקצוע, ברור שלא.

אהה אנשי מקצוע אמרו? טוב אני נכנע.
איזה אנשי מקצוע? הכוונה לחאפרים שמנהלים את הכדורגל הכושל בישראל?
אני בטוח שאחד כזה בגרמניה, צרפת, הולנד הוא אחד מהמנין במקרה הטוב אבל כאן בישראל מכל אחד שיודע לעשות דריבל כבר עושים מסי.
הוא כולה בן 15 עוד כמה יש לו לעבור בשביל להיות משהו בכדורגל אם בכלל.
נבחרת ישראל הצעירה בכדורסל היא סגנית אלופת אירופה בכדורסל אז מה? זה אומר שהבוגרת תילחם על התואר גם?!
עד היום מחפשים את גיא אסולין, כל היודע על מקום הימצאו מוזמן להתקשר "לאנשי המקצוע".
אנחנו אלופי העולם בסוכנים ובלמכור אויר בשקל, זה כן.
נקסט......
(04-Aug-2017 16:37)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(04-Aug-2017 16:28)amir כתב: [ -> ]

אהה אנשי מקצוע אמרו? טוב אני נכנע.
איזה אנשי מקצוע? הכוונה לחאפרים שמנהלים את הכדורגל הכושל בישראל?
אני בטוח שאחד כזה בגרמניה, צרפת, הולנד הוא אחד מהמנין במקרה הטוב אבל כאן בישראל מכל אחד שיודע לעשות דריבל כבר עושים מסי.
הוא כולה בן 15 עוד כמה יש לו לעבור בשביל להיות משהו בכדורגל אם בכלל.
נבחרת ישראל הצעירה בכדורסל היא סגנית אלופת אירופה בכדורסל אז מה? זה אומר שהבוגרת תילחם על התואר גם?!
עד היום מחפשים את גיא אסולין, כל היודע על מקום הימצאו מוזמן להתקשר "לאנשי המקצוע".
נקסט......
מתאים לך לענות רק על מה שנוח לך ולהגיד הלאה על מה שאתה לא מבין מה לעשות יש גם בספורט הישראלי אנשים שמבינים קצת יותר ממך אבל כרגיל אתה הכי מבין בסדר שיהיה רק עם גבאי יצא השחקן שהוא אמור להיות נראה מה תגיד אז בטוח תמצא איזה בולשיט חדש.

אה ושכחתי כנראה שאייל ווהצוות המקצועי גם לא מבינים כמוך כי הם מאוד מאוד מאוד רצו שהוא ישאר פה מעניין למה
אמיר למיטב הבנתי נתניה עשתה כל מה שנראה לה הגיוני על מנת להחזיק אותו. כנראה שלשחר במקרה הזה אין גבולות בלשמן את ההורים בכספים. שיהיו בריאים אבל אי אפשר לקרא לזה פספוס. בסופו של יום הבחירה לא אצלנו.

(04-Aug-2017 17:33)טל.מ כתב: [ -> ]אמיר למיטב הבנתי נתניה עשתה כל מה שנראה לה הגיוני על מנת להחזיק אותו. כנראה שלשחר במקרה הזה אין גבולות בלשמן את ההורים בכספים. שיהיו בריאים אבל אי אפשר לקרא לזה פספוס. בסופו של יום הבחירה לא אצלנו.

אוקי תקרא לזה איך שאתה רוצה שורה תחתונה גבאי לובש ירוק ומשחק נגדנו אני מרגיש שפספסנו שחקן טוב וממש לא משנה מי אשם ולמה.

[
[/quote]מתאים לך לענות רק על מה שנוח לך ולהגיד הלאה על מה שאתה לא מבין מה לעשות יש גם בספורט הישראלי אנשים שמבינים קצת יותר ממך אבל כרגיל אתה הכי מבין בסדר שיהיה רק עם גבאי יצא השחקן שהוא אמור להיות נראה מה תגיד אז בטוח תמצא איזה בולשיט חדש.

אה ושכחתי כנראה שאייל ווהצוות המקצועי גם לא מבינים כמוך כי הם מאוד מאוד מאוד רצו שהוא ישאר פה מעניין למה
[/quote]

הוא פוטנציאל ולכן נלחמו עליו ובצדק.
היו הרבה פוטנציאלים לפניו ויהיו גם אחריו ומצד שני היו כאלה שאף אחד לא חשב בגיל נוער שיגיעו לאן שהגיעו (זהבי)
אז מפה ועד לתוכניות המפוארות שכבר הכנת לו הדרך עוד ארוכה והמפותלת, אז תאט עם הקביעות שלך.
(04-Aug-2017 17:53)amir כתב: [ -> ]
(04-Aug-2017 17:33)טל.מ כתב: [ -> ]אמיר למיטב הבנתי נתניה עשתה כל מה שנראה לה הגיוני על מנת להחזיק אותו. כנראה שלשחר במקרה הזה אין גבולות בלשמן את ההורים בכספים. שיהיו בריאים אבל אי אפשר לקרא לזה פספוס. בסופו של יום הבחירה לא אצלנו.

אוקי תקרא לזה איך שאתה רוצה שורה תחתונה גבאי לובש ירוק ומשחק נגדנו אני מרגיש שפספסנו שחקן טוב וממש לא משנה מי אשם ולמה.

איך היינו יכולים להשאיר אותו? להעביר להם מיליון?
אז לפי התאוריה שלך גם קאיודה ואלמוג כהן הם פיספוס, וכל שחקן מעולה שעובר קבוצה בגלל כסף זה פיספוס

בגיל 15 השחקן לא שייך לנו ויכול לעבור לאן שהוא רוצה, אף אחד לא שיחרר אותו
יש כאן שני דברים מבאסים מאוד:
1. הדם שזורם בילד הזה(ובמשפחה) הוא באמת הצהוב שחור של מכבי נתניה ואתה אומר לעצמך- וואלה, זה לא סתם איזה עובר אורח... אם דבר כזה היה קורה עם איזה ילד משפרעם או ירוחם מילא...
2. אותי באופן אישי מאוד מבאס שזו שוב ושוב מכבי חיפה עושה לנו את זה כאילו אנחנו איזו חממה בשבילה שהיא תזרוק לכאן את כל מה שהיא לא צריכה(וגם על זה תעשה את המוות) ותיקח מאיתנו כל מה שטוב. זה אף פעם לא נגמר הקטע הזה... ויפה שגם עלו על טריק חדש איך לוקחים בחינם...
יודע מה ירתיח אותי אמיר? אם יכבוש נגדנו או אפילו יביא להם אליפות אלה כבר חוויות של אתמול... מה שבאמת ירתיח אותי זה אם הזקן האפס הזה יגזור עליו קופון שמן יום אחד שאותך היה מסדר לכמה שנים ועבורו זה יצמצם את החור בכיס ממינוס 600 מיליון ש״ח למינוס 585 מיליון ש״ח...
או אם תראה שחקן שתגיד לעצמך וואלה, אם הוא אצלי אני נאבק על אליפות(כמו שאמרנו באחת העונות של יאמר... שאם רק היה לנו חלוץ תותח אף אחד לא עוצר אותנו...)

אם היה לו טיפת כבוד לפחות אחרי שגנב את השחקן הכי טוב לגילו בארץ בחינם- היה מתפשר בעניין ויסמן החתיכת נבלה הזה!

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's