מכבי נתניה

גירסה מלאה: מחלקת הנוער בכלל, לירוי גבאי בפרט
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(03-Aug-2017 23:45)עידן444 כתב: [ -> ]הבעיה היא לא הילד. הבעיה היא הבני זונות שעלו על פטנט חדש לפתות הורים של ילדים בני 15(שרק ה׳ יודע מה ילד בן 15 כבר צריך סוכן ולהיכנס לעולם המסריח הזה שהוא יכיר בהמשך אם ירצה או לא ירצה בו רואים בו חפץ) כי ככה לא צריך לשלם אגורה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

השיטה של פיתוי הורים בכסף גדול כביכול זה חוקי בחוקי הספורט במדינה שלנו?
ולא רק כי ככה לא צריך לשלם אגורה, אלא גם האפשרות של אולי להעביר אליך כישרון ענק שיכניס למועדון מיליונים במכירה גדולה לחו"ל כך שהפיתוי הוא זניח
(04-Aug-2017 0:40)אלדד כתב: [ -> ]
(03-Aug-2017 23:45)עידן444 כתב: [ -> ]הבעיה היא לא הילד. הבעיה היא הבני זונות שעלו על פטנט חדש לפתות הורים של ילדים בני 15(שרק ה׳ יודע מה ילד בן 15 כבר צריך סוכן ולהיכנס לעולם המסריח הזה שהוא יכיר בהמשך אם ירצה או לא ירצה בו רואים בו חפץ) כי ככה לא צריך לשלם אגורה...

השיטה של פיתוי הורים בכסף גדול כביכול זה חוקי בחוקי הספורט במדינה שלנו?
ולא רק כי ככה לא צריך לשלם אגורה, אלא גם האפשרות של אולי להעביר אליך כישרון ענק שיכניס למועדון מיליונים במכירה גדולה לחו"ל כך שהפיתוי הוא זניח

אין לי מושג...
כנראה יודעים לעשות את זה מתוחכם.

שון וויסמן(והוא לא היחיד),נפל שבי(למעשה האפוטרופוסים שלו)אחרי סכומי עתק שחולקו לו עוד לפני שהגיע לגיל 18 וכתוצאה מזה הוא איבד את עצמאותו.
זה גורלו(מהיום) של לירוי גבאי(והוא לא האחרון).
בתפיסת עולמי אני לא מייצר על מה שאין ופני תמיד ליש.
ימים יגידו האם אלו שבחרו להשאר בחרו נכון,או אלו שבגיל צעיר פותו בכסף ואיבדו עצמאותם החליטו נכון.
אני לא כועס,למרות שציפיתי שיקרה אחרת ומכיוון שלפני כ4 שנים(בתקופה שעזרתי במחלקת הנוער),חוויתי חוויה דומה עם צמד אחים נתנייתים(אחד יליד 99 והשני 2000),שהוריהם היו משוכנעים בדיוק כמו משפחת גבאי שהמעבר לחיפה הוא הנכון והיום הם "מדשדשים" בקבוצת נוער בליגה השניה,הנושא מאחורי(ולא תשמעו מימני מילה או חצי מילה רעה על התנהלות משפחת גבאי/דודו אוואט ואחרים).
שיהיה בריא, רק העתיד יגיד האם עשה נכון.
לדעתי האישית יגמור במקרה הטוב כעוד מושאל "זונה" כמו ויסמן, גוזלן, חבשי, הירש וכו', במקרה הרע יגמור כעוד מנודה.
נקסט....
לא יודע בסוף אם יהיה שחקן מוביל להערכתי כן, הייתי אומר אפילו שפספסנו את מנור סלומון שלנו, חבל.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
(04-Aug-2017 14:58)amir כתב: [ -> ]לא יודע בסוף אם יהיה שחקן מוביל להערכתי כן, הייתי אומר אפילו שפספסנו את מנור סלומון שלנו, חבל.

סתם כזה,על סמך מה?
כמה שעות לירוי ראית בחייך?
(04-Aug-2017 14:58)amir כתב: [ -> ]לא יודע בסוף אם יהיה שחקן מוביל להערכתי כן, הייתי אומר אפילו שפספסנו את מנור סלומון שלנו, חבל.

ראיתי אותו בשני משחקים כולה, אבל אני יכול להגיד בוודאות כמעט מלאה - מנור סולומון הוא לא. לא היה ולא יהיה.
מוביל או שחקן ליגת על לגיטימי עוד מוקדם להגיד. בגילאים האלה התנודות מאד גדולות .לפי ההתרשמות שלי לירוי גבאי הוא לא משהו חריג שלא ראינו.
ימים יגידו...
באמת שאני חושב שיש לי הבנה בכדורגל ברמת נוער ומעלה ואפס הבנה ויכולת זיהוי כשרונות בגילאים כאלה...

שאלת תם: המספרים בגילאים האלה, במקרה של השחקן הנ״ל בהתמדה- לא מרמזים דבר?

לצורך העניין- שובל גוזלן, שון ויסמן וגאל מרגוליס לא היו כמוהו בגיל 15?

בגלל המאמץ שהושקע בהשארת הילד- גם אם הוא יהיה מסי קשה יהיה לקרוא לזה פספוס...

לי יש אצבע מאשימה די ממוקדת לכיוון אחד- דודו אוואט.
בעצם להורים שלקחו אחד כזה שמגיל 15 יאכל להם תראש עם כל מיני הרפתקאות(מילא לקח אותו לאיאקס או לברצלונה ללמוד כדורגל... מי ישמע... מכבי חיפה עם המאמנים מורים לספורט שלה עם אפס הבנה שלזכות באליפויות בנוער זו לא המטרה הראשית...)
הטיפוסים האלה, כמוהו, כמו דודו דהן(שלפחות טוב במה שהוא עושה), אבי נמני האינטרסנט- לא יתנו לכדורגל שלנו להתקדם!
עד שהמדינה לא תתערב ותבצע רפורמה רצינית כפי שנעשה בגרמניה ובבלגיה(ובשנים האחרונית אנחנו רואים את פירות הזרעים של תחילת שנות ה 2000) ובאנגליה- שם מתחילים לאט לאט לראות ניצנים היום- נמשיך להיות שכונה!

בואו נתחיל מהסוף,לירוי מהשחקנים אהובים עלי גם מקצועית וגם התנהלותית.
מדובר בחלוץ רחבה מוכשר מאוד,שכדי לבחון את יכולותיו והפוטנציאל שבו(ובקבוצת גיל שלו יש מספר שחקנים בעלי פוטנציאל),היינו אמורים לעלות אותו שכבת גיל(הוא גדול יחסית לגילו) ולצערי אנשי המקצוע(בעונה האחרונה) הסכימו לבקשת סוכנו/הוריו והשאירו אותו בקבוצת הגיל שלו....
אגב,בלם מאותה קבוצת גיל "קפץ כתה" וכתוצאה מכך הפך לבלם הרכב בנבחרת של השנתון הבוגר.
והעונה יוקפצו שחקנים נוספים.
מספרים בגילאיים האלו עדיין לא אומרים דבר ויש לו מעט דוגמאות גם בנתניה וגם במועדונים אחרים.
להערכתי הוא יותר מרשים מהשנים שהזכרת אולי שווה ערך למרגוליס, ומה הקשר בין המאמץ להשאיר אותו לבין זה שזה עדיין פספוס איבדנו פוטנציאל גדול וזה חבל.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's