מכבי נתניה

גירסה מלאה: דן גלזר על סף סיכום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(20-Jun-2017 15:39)עידן444 כתב: [ -> ]
(20-Jun-2017 14:48)זאב רווח כתב: [ -> ]עידן ירדנו ליגה רק בגלל אוסידון לא שום דבר אחר
כשהגיע עטר והביא שחקנים שרצה אוסידון פיטר אותו כדי למכור את השחקנים שהביא על מנת לכסות את הבור שיצר
לא ענינה אותו הקבוצה רק לעזור להפועל תל אביב רצה ועשה

אנחנו מדברים על הירידה עם בנין

הירידה עם בנין ? נעשתה בכוונה על מנת שדג'אני יילך למכבי חיפה כשזה לא ניתן לו הרס חדר ההלבשה חבל , גם כשעטר פוטר והגיע לכמה מחזורים זה כבר לא עזר ....
מכבי ת״א לא פראיירים עפי אתר Wow. מבקשים להכניס סעיף ״חרטה״ על עניין האופציה לעונה הבאה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
אם מכבי תא חושבת שגלזר שחקן עתיד שלה ברור שהם יערימו קשיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מכבי ת"א היתה רוצה להמשיך להשאיל ולהשאיל. העניין הוא שגם לשחקנים יש רצונות ומכבי ת"א בנקודת הזמן הזו לא חושבת שדן גלזר בשל עבורה- וזו עונה קריטית עבורה שהיא יודעת שאין מקום לטעויות.
האינטרס שיעבור לקבוצה כמו נתניה נובע מהרצון לזרוק אותו למים עמוקים יותר. קבוצה עם קהל, ציפיות(אם נרצה או לא- תמיד יש ציפיות במועדון עם קהל) וצוות מאמנים מהטובים בארץ שיכול לקדם אותו. זו קרקע טובה לקידום השחקן. אבל לי ברור שהם לא יוותרו על האפשרות להחזיר אותו ולא יתנו לנו אותו על מגש של כסף אלא אם הוא יתברר כעוד מושיקו לוגסי\ליאור זאן\יקיר שינה\משה מישאלוף וכן הלאה וכן הלאה...
עידן בתפקיד שלו עוז פרץ משחק , ולא בטוח שעוז פרץ לא יושאל ...מכבי תל אביב בעידן ג'ורדי חייבת אליפות המדינה דן גלזר לא יראה אפילו ספסל
שימכרו 50% ואז הם מבטיחים שחוץ מנתניה הוא לא עובר לשום קבוצה פרט אליהם !
במקסימום ישלמו לנתניה טיפה יותר ממה שנמכר לנתניה

אייל אומר שאם זה יסתדר יכול להיות שניקח עוד שחקן או שניים מהם באותו מתווה זה פשוט גאוני וטוב לשתי המועדונים
לא זה שאמרתי....
אמרתי שקודם כל נסכים עם מכבי ת"א על מתווה(ורחוקים משם).
אחרי זה...אלוהים גדול.
ולגבי כל השואלים/תתי תתי שואלים/תתי תתי תתי שואלים,קשה לי לנהל צ'אט על כל הודעה או תגובה שלי,תנסו להסתפק בתוכנם של הודעות,בעיקר כי לא יכול לענות לכולם(בעיקר בגלל תוכן ההודעה) ולא רוצה להתעלם מחלק.
(21-Jun-2017 11:54)אייל ס כתב: [ -> ]לא זה שאמרתי....
אמרתי שקודם כל נסכים עם מכבי ת"א על מתווה(ורחוקים משם).
אחרי זה...אלוהים גדול.
ולגבי כל השואלים/תתי תתי שואלים/תתי תתי תתי שואלים,קשה לי לנהל צ'אט על כל הודעה או תגובה שלי,תנסו להסתפק בתוכנם של הודעות,בעיקר כי לא יכול לענות לכולם(בעיקר בגלל תוכן ההודעה) ולא רוצה להתעלם מחלק.
אייל מה קורה עם המתווה הגרוזיני?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

(21-Jun-2017 11:41)זאב רווח כתב: [ -> ]עידן בתפקיד שלו עוז פרץ משחק , ולא בטוח שעוז פרץ לא יושאל ...מכבי תל אביב בעידן ג'ורדי חייבת אליפות המדינה דן גלזר לא יראה אפילו ספסל
שימכרו 50% ואז הם מבטיחים שחוץ מנתניה הוא לא עובר לשום קבוצה פרט אליהם !
במקסימום ישלמו לנתניה טיפה יותר ממה שנמכר לנתניה

אייל אומר שאם זה יסתדר יכול להיות שניקח עוד שחקן או שניים מהם באותו מתווה זה פשוט גאוני וטוב לשתי המועדונים
דור פרץ והוא גם יצא עם מכבי למחנה אימונים, גלזר נשאר בארץ.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
גלזר יצא למחנה ושיחק 45 דקות במשחק הראשון.
אייל, כאן אנחנו מצמצמים...
הכניסה לפייסבוק תגרום לך להעסיק מישהו רק בשביל זה לענות בשימך... Smile
אגב, המנהלת לא מחייבת להחזיק דובר? לא כדאי לך שדובר יתעסק עם הדברים האלה?
דובר עוסק בדף הרשמי,בעיתונאים ושות
אחראי קשרי אוהדים וניו מדיה ועוד ועוד ועוד,יתחיל לעבוד ב1/7 במישרה מלאה ויסייע.
ואין כמו קשר בלתי אמצעי להוריד אש...
זה עובד כאן וזה יעבוד גם בפייסבוק.
כרגע יש שם התלהבות ראשונית,ילמדו גם שם לא להפוך לצ'אט.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's