שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דן גלזר על סף סיכום
20-Jun-2017, 13:19
הודעה: #41
RE: דן גלזר על סף סיכום
צהוב לעולמים אל תכעס אסביר לך מהיכן אני יודע שהקבוצה שלנו מינימום פליאוף עליון .
מה זה פוטנציאל ?
אם לקחת כדורגלן בגיל נערים והוא במצב נתון עכשיו טוב זה בהחלט לא מבטיח שבבוגרים יהיה טוב , פוטנציאל יש לו אבל לא מבטיח כלום .
כשאתה לוקח שחקן כמו דן גלזר שגדל במכבי תל אביב ובכל הגילאים הצטיין ועבר לבני יהודה בהשאלה ועזב כי רצה דקות משחק והוכיח כשקיבל דקות משחק שהוא מצוין בבית"ר רמלה , זה שחקן עם פוטנציאל כי העתיד לפניו והוא רק צריך להמשיך להתמיד להשקיע להיות כל הזמן רעב להשתפר והוא רק בן 20 .
אותו הדבר עדן שרם , וגיא גרוס , זה לא שלא שיחקו בבוגרים הם שיחקו והצטיינו ועכשיו מתקדמים לליגת העל יחד איתנו מקבלים את ההזדמנות שלהם להצטיין גם כאן .

נכון ככה אמרנו על כשרונות גדולים כמו גאל מרגוליס ומשה לוגסי והיו עוד הרבה כשרונות שהבליחו עונה ונעלמו , אבל יש גם הרבה בלופים שזה רק שם שהם או הסוכנים שלהם מפמפמים לתקשורת על מנת לקדם את העברת השחקן בשביל דמי התיווך שלהם .

תן לי שם של שחקן שהיית רוצה להביא למכבי נתניה ואסביר לך למה הוא לא איתנו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Jun-2017, 14:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jun-2017 על ידי 14:12 טל.מ.)
הודעה: #42
דן גלזר על סף סיכום
רווח לא תוכל לדעת עד שזה לא יתרגם על הדשא. בעונה של טל בנין החתימו את צלישר שהיה שחקן נבחרות וקפטן והחתימו את ארנון טמיר שהיה כשרון במכבי חיפה והמשיכו עם ירדן כהן שהיה כשרון בליגה הלאומית וכנל עלי ח'טיב והחתימו את שבחון בתור המבוגר האחראי ואיך זה נגמר כולם יודעים. אז לבוא ולהגיד צעירים פוטנציאל וכל שאר המילים הרומנטיות זה יפה . בפועל מכבי נתניה לוקחת כאן הימור ולא קטן. וכן אני מודע לזה שלא החתמנו עדיין שני זרים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Jun-2017, 14:23
הודעה: #43
ומכבי תל אביב החתימו את אצילי זה לא הימור ??
ומכבי פתח תקוה החתימו את מרסיאל זה לא הימור ?

תן לי גם אתה שם שהיית רוצה לראות בנתניה שהוא חופשי כן ואסביר לך למה הוא לא בנתניה , תן שם
20-Jun-2017, 14:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jun-2017 על ידי 14:43 עידן444.)
הודעה: #44
(20-Jun-2017 14:12)טל.מ כתב:  רווח לא תוכל לדעת עד שזה לא יתרגם על הדשא. בעונה של טל בנין החתימו את צלישר שהיה שחקן נבחרות וקפטן והחתימו את ארנון טמיר שהיה כשרון במכבי חיפה והמשיכו עם ירדן כהן שהיה כשרון בליגה הלאומית וכנל עלי ח'טיב והחתימו את שבחון בתור המבוגר האחראי ואיך זה נגמר כולם יודעים. אז לבוא ולהגיד צעירים פוטנציאל וכל שאר המילים הרומנטיות זה יפה . בפועל מכבי נתניה לוקחת כאן הימור ולא קטן. וכן אני מודע לזה שלא החתמנו עדיין שני זרים.

ארנון תמיר הגיע מנס ציונה כמדומני במעמד סטייל עוז אריאל\ניסן דנון ומצא עצמו בהרכב בתחילת העונה בגלל מכת פציעות.
גם צלישר הגיע מטוברוק במעמד אבו עביד ומצא עצמו לא מעט בהרכב.
המקרה שונה כי נבנתה קבוצה מחדש עם מאמן חסר נסיון שבטוטאל שלו- הוא חלש מאוד. העונה אתה נבנה על שלד מגובש ומאמן שנה שניה.
ואני שוב אגיד- אף אחד לא ישכנע אותי שהסגל ההוא היה שווה ירידת ליגה.
לדעתי בקונסטלציה מסויימת הוא היה שווה פליאוף עליון. אפקט כדור השלג בקבוצה כמו שלנו הרסני.
20-Jun-2017, 14:48
הודעה: #45
עידן ירדנו ליגה רק בגלל אוסידון לא שום דבר אחר
כשהגיע עטר והביא שחקנים שרצה אוסידון פיטר אותו כדי למכור את השחקנים שהביא על מנת לכסות את הבור שיצר
לא ענינה אותו הקבוצה רק לעזור להפועל תל אביב רצה ועשה
20-Jun-2017, 14:59
הודעה: #46
(20-Jun-2017 14:40)עידן444 כתב:  
(20-Jun-2017 14:12)טל.מ כתב:  רווח לא תוכל לדעת עד שזה לא יתרגם על הדשא. בעונה של טל בנין החתימו את צלישר שהיה שחקן נבחרות וקפטן והחתימו את ארנון טמיר שהיה כשרון במכבי חיפה והמשיכו עם ירדן כהן שהיה כשרון בליגה הלאומית וכנל עלי ח'טיב והחתימו את שבחון בתור המבוגר האחראי ואיך זה נגמר כולם יודעים. אז לבוא ולהגיד צעירים פוטנציאל וכל שאר המילים הרומנטיות זה יפה . בפועל מכבי נתניה לוקחת כאן הימור ולא קטן. וכן אני מודע לזה שלא החתמנו עדיין שני זרים.

ארנון תמיר הגיע מנס ציונה כמדומני במעמד סטייל עוז אריאל\ניסן דנון ומצא עצמו בהרכב בתחילת העונה בגלל מכת פציעות.
גם צלישר הגיע מטוברוק במעמד אבו עביד ומצא עצמו לא מעט בהרכב.
המקרה שונה כי נבנתה קבוצה מחדש עם מאמן חסר נסיון שבטוטאל שלו- הוא חלש מאוד. העונה אתה נבנה על שלד מגובש ומאמן שנה שניה.
ואני שוב אגיד- אף אחד לא ישכנע אותי שהסגל ההוא היה שווה ירידת ליגה.
לדעתי בקונסטלציה מסויימת הוא היה שווה פליאוף עליון. אפקט כדור השלג בקבוצה כמו שלנו הרסני.

הרעיון שבבסיסו נחתים צעירים עם פוטנציאל לאורך כל השדרה ונשאיר מקום ל 2-3 שחקנים שחוו את ליגת העל (עם כל הזלזול ) הוא רעיון שיכול להתפוצץ בפרצוף. זו דעתי לפחות. אני מברך את קונסטה וגלזר ורוצה ששון יחזור ומצד שני חשבתי שבמרכז המגרש אנחנו צריכים מישהו מוכח יותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Jun-2017, 15:02
הודעה: #47
דן גלזר על סף סיכום
כשיש הרבה אם אז זה או צל״ש או טרש

20-Jun-2017, 15:19
הודעה: #48
אייל האם תוכל לאשר או להכחיש מה שמפרסמים ב one לגבי השאלת דן גלזר עם אופציית רכישה ב 350 אלף ₪ ?
והאם זה נכון שקונסטנדינוס חתם ? למה אין פרסום מהאתר ?
20-Jun-2017, 15:23
הודעה: #49
(20-Jun-2017 15:19)זאב רווח כתב:  אייל האם תוכל לאשר או להכחיש מה שמפרסמים ב one לגבי השאלת דן גלזר עם אופציית רכישה ב 350 אלף ₪ ?
והאם זה נכון שקונסטנדינוס חתם ? למה אין פרסום מהאתר ?

תעשה Refresh לדף הרישמי.
20-Jun-2017, 15:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jun-2017 על ידי 15:39 זאב רווח.)
הודעה: #50
תודה פיליפצ'וק

יופי אני שמח שהוא חתם שחקן טוב
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים