מכבי נתניה

גירסה מלאה: במכבי נתניה ממתינים לג'ורדי קרויף כדי לסגור את השאלתו של דן גלזר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
ואם אני ג'ורדי קרויף...... וחושב שיש לדן גלזר או לכל שחקן אחר שלי פוטנציאל גבוה אז אני הייתי מסרב להצעה של הנהלת מכבי נתניה ואייל להשאיל להם את השחקן עם אופציית רכישה שלהם או אופציה שלי לרכוש מנתניה את השחקן חזרה, כי יש 20 קבוצות אחרות שיסכימו לכל תנאי שלי וישאילו אותו ממני כשהוא בבעלותי המלאה, ישתפו אותו כמה שארצה ויקדמו אותו בשבילי. כסף לא חסר למכבי ת"א ומכבי ת"א לא משאילה שחקנים בכדי לקנות אותם בחזרה.
כמה נק' חשובות...
לדן גלזר יש משפחה חזקה והם לא פראיירים ...הם בטוח ירצו ממכבי ת"א חוזה ארוך עם שכר נאה או שיחרור...
יש הרבה משמעות מי המשפחה ומה רמת ההבנה במו"מ /חוזים...
עכשיו על העמדה שלו יש גם את דור פרץ...
הרגשה שלי עם החוזק של המשפחה הסוכן הנכון (נימני) וריבוי כשרונות על אותה עמדה אפשר ליצור מנגנון שיהיה נכון לשני הצדדים...
הבעיה היחידה שאני רואה שמכבי ת"א תרצה שחרור במחיר גבוה ...אבל גם לזה יש פתרונות יצירתיים...קרי שחקן שיחק עשרה משחקים שחרור בחצי מיליון שיחק מעל 20 משחקים מלאים שחרור ב-מיליון...הגיע לנבחרת שחרור 2 מיליון...
יש גם קונצים במנגנון הזה אבל אם יש הבנות ואמון בין שני הצדדים אפשר לפתור הכל....
לנסות להשיג אותו זה לגיטימי במיוחד אם הצוות המקצועי שלנו בונה עליו להווה או לעתיד. צריך לבדוק את כל המשמעויות של החוזה שלו. בכל מקרה אם במכבי ת"א בונים עליו ויש לו חוזה עמם זה יהיה אבוד....
(09-Jun-2017 14:30)דוד חטב כתב: [ -> ]
(08-Jun-2017 20:21)עידן444 כתב: [ -> ]מעניין אותי מה אייל חושב על שיטת buy back שנהוגה בעיקר בספרד.
זו אופציה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אחי שיטת ה- buy back טובה למועדונים עם תזרים מזומנים רב...
בוא ניקח לדוגמא את דן גלזר או שון ויצמן ...צריך לקנות היום סביב מיליון או אפילו 700 אלף...
ואח"כ אולי למכור ב-1.5 מיליון שזה סיכון...זה שונה מהמועדונים באירופה שיש להם תזרים אחר...
לא סתם אייל בחר בשיטת ההשאלה עם אופציית רכישה...מצמצמים סיכונים...אנחנו לא במצב תזרימי להוציא עכשיו 3/4 מיליון על רכישות ...כן אם שחקן מגיע בהשאלה עם תג מחיר לקנייה ידועה מראש...אתה כבר בוחן אותו שנה מלאה במאני טיים ויכול לקבל החלטה בריאה חברתית. ומקצועית...

1. איך הגעת למחירים הללו? אפילו קניית דיא סבע לא תתקרב לזה
2. מה זה משנה התזרים של הקבוצה אם גם במקרה של השאלה אחרי עונה תהיה קנייה באותו הסכום, אז מה ההבדל?
3. אפילו את צעירי (שחקן מוכח כביכול ) לא רכשנו לפני ששיחק אצלנו לפחות עונה, קל וחומר לרכוש שחקן שאינו מוכח בליגת העל

(09-Jun-2017 14:34)yaron73 כתב: [ -> ]ואם אני ג'ורדי קרויף...... וחושב שיש לדן גלזר או לכל שחקן אחר שלי פוטנציאל גבוה אז אני הייתי מסרב להצעה של הנהלת מכבי נתניה ואייל להשאיל להם את השחקן עם אופציית רכישה שלהם או אופציה שלי לרכוש מנתניה את השחקן חזרה, כי יש 20 קבוצות אחרות שיסכימו לכל תנאי שלי וישאילו אותו ממני כשהוא בבעלותי המלאה, ישתפו אותו כמה שארצה ויקדמו אותו בשבילי. כסף לא חסר למכבי ת"א ומכבי ת"א לא משאילה שחקנים בכדי לקנות אותם בחזרה.

אותו הדבר אפשר לומר על ריאל, מה האינטרס שלה למכור את מורטה ליובה כשיש 20 קבוצות שיסכמו לכל תנאי של השאלה וכסף לא חסר לריאל, איך תסביר את התופעה?
(09-Jun-2017 14:08)אלדד כתב: [ -> ]ירון, לדעתך במכבי ת"א מרוצים שהצליחו למכור את את בן רייכרט במיליון יורו או הם עצובים שהפסידו שחקן וכישרון ענק?
והפועל ת"א בסופו של דבר לא הרוויחה אפילו שקל בודד ורייכרט יעזוב ללא תמורה
אז ייתכן שאפילו את גלזר הם ימכרו, כי בוודאי הם סברו שרייכרט יותר כישרוני ממנו

שחקן שהם באמת מאמינים בו ובונים עליו נשאר בקבוצה ומקבל דקות כמו דור מיכה, דור פרץ ואליאל פרץ

רייכרט כישרון ענק ... ? בעיני אחד הפלופים אם לא ה..

(09-Jun-2017 14:30)דוד חטב כתב: [ -> ]
(08-Jun-2017 20:21)עידן444 כתב: [ -> ]מעניין אותי מה אייל חושב על שיטת buy back שנהוגה בעיקר בספרד.
זו אופציה?

אחי שיטת ה- buy back טובה למועדונים עם תזרים מזומנים רב...
בוא ניקח לדוגמא את דן גלזר או שון ויצמן ...צריך לקנות היום סביב מיליון או אפילו 700 אלף...
ואח"כ אולי למכור ב-1.5 מיליון שזה סיכון...זה שונה מהמועדונים באירופה שיש להם תזרים אחר...
לא סתם אייל בחר בשיטת ההשאלה עם אופציית רכישה...מצמצמים סיכונים...אנחנו לא במצב תזרימי להוציא עכשיו 3/4 מיליון על רכישות ...כן אם שחקן מגיע בהשאלה עם תג מחיר לקנייה ידועה מראש...אתה כבר בוחן אותו שנה מלאה במאני טיים ויכול לקבל החלטה בריאה חברתית. ומקצועית...

מי קבע? לפי מה אתם זורקים כאן סכומים לא ריאליים?

בקיצור צריך להשקיע בנוער ובגדול. מכבי נתניה הגדולה (נתניה ועוד 15) הייתה ברובה מבוססת על שחקני בית נתנייתים ומהסביבה. נכון, היום העסק (אכן זה ביזנס) עובד קצת אחרת. אקדמיה. להשקיע בצעירים. לחרוש את הארץ ולהביא כלמפוטנציאל אפשרי. לגדל בקבוצות הצעירות של המועדון ולהכשיר לבוגרת.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk
(09-Jun-2017 15:37)טל.מ כתב: [ -> ]
(09-Jun-2017 14:08)אלדד כתב: [ -> ]ירון, לדעתך במכבי ת"א מרוצים שהצליחו למכור את את בן רייכרט במיליון יורו או הם עצובים שהפסידו שחקן וכישרון ענק?

שחקן שהם באמת מאמינים בו ובונים עליו נשאר בקבוצה ומקבל דקות כמו דור מיכה, דור פרץ ואליאל פרץ

ג'ורדי ידע בדיוק מה הוא עושה כשמכר את רייכרט להפועל. גם עשה בעיות ולא רצה לשחק במכבי, גם מכר אותו במיליון יורו והכי חשוב מדובר בשחקן חלש שמציג יכולת ירודה. כשהוא משחק הוא עושה רק נזק גם מקצועי וגם מבחינת ההתנהגות שלו. לא מבין מה עשה בהרכב של הפועל היה צריך להיזרק מחוץ לסגל כבר לפני מס' חודשים.
(09-Jun-2017 15:37)טל.מ כתב: [ -> ]

חוץ מזין ענק (עפ"י השמועות...) אין בו כלום סתם טיפש...

(09-Jun-2017 16:03)משה.ד כתב: [ -> ]בקיצור צריך להשקיע בנוער ובגדול. מכבי נתניה הגדולה (נתניה ועוד 15) הייתה ברובה מבוססת על שחקני בית נתנייתים ומהסביבה. נכון, היום העסק (אכן זה ביזנס) עובד קצת אחרת. אקדמיה. להשקיע בצעירים. לחרוש את הארץ ולהביא כלמפוטנציאל אפשרי. לגדל בקבוצות הצעירות של המועדון ולהכשיר לבוגרת.

Sent from my MHA-AL00 using Tapatalk

אני מסכים אבל קח בחשבון שהזמנים השתנו...הזרים זה. 50 אחוז מקבוצה...
מה גם שפעם הינו שולטים בין זכרון להרצליה אז היום אנחנו נלחמים על הבכורה בעיר בשיניים...
ויש מלחמה על כשרונות אפילו בתוך העיר ...כולי תקוה שבקרוב הדברים ישתנו...ונחזור לשלוט בעיר ביד רמה...ובכלל בכל האיזור מקווה שאנחנו עכשיו בצעדים הראשונים לשם...
הפועל עכו, בית"ר ת"א רמלה ובני יהודה יכולות לקדם שחקנים למכבי ת"א טוב יותר מאיתנו. אין להן שאיפות לרכוש את כרטיס השחקן. יונתן כהן הוא דוגמא טובה.
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's