מכבי נתניה

גירסה מלאה: תודה לך אייל תודה לך ערן - ערן סגר לעוד עונה + אופציה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
לפני העונה האחרונה שלנו בליגת העל ערן עשה הכנה בקיץ וירד גם במשקל והוא וקאיודה מבחינה התקפית השאירו אותנו בליגת העל.
(12-May-2017 14:13)דוד חטב כתב: [ -> ]
(12-May-2017 14:03)טל.מ כתב: [ -> ]עוד מילה לגבי שון וויסמן .. אז כמו שעשיתי את זה לגבי תירם (למרות שבסוף זה לא צלח מסיבות אחרות) , אני מציע למי שמחליט שיתפשר בנושא וויסמן ויראה בו כחריג אחרון לטעות שקרתה. לעניות דעתי אנחנו לא יכולים לוותר עליו וגם לא מגיע לו לסבול מטעות שלנו. מחיפה אין מה לצפות לכלום, גדלות תבוא רק מנתניה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מזל שאתה לא מנהל את המועדון ...שון ויסמן זה לא מסי...נסתדר בלעדיו....נשמח אם ישאר בתנאים שלנו...

שון וויסמן זה לא מסי נכון. אז ? מתאים לנו כמו כפפה ליד ? נכון או לא ? קרתה טעות לא ? אז אפשר לחפש את שביל הזהב. סליחה שאני לא מוחא כפיים לאנשים שאוהבים ללכת עם הראש בקיר למען עיקרון ואני לא מתכוון לסגל . לך ולפיליפצ׳וק כדוגמא . לא יזיק לכם להתבגר בצורת החשיבה. אני מקווה שהשנה שבה אייל מנהל את המועדון גם הגמישה את דרך חשיבתו.

(12-May-2017 16:39)טל.מ כתב: [ -> ]
(12-May-2017 14:03)טל.מ כתב: [ -> ]עוד מילה לגבי שון וויסמן .. אז כמו שעשיתי את זה לגבי תירם (למרות שבסוף זה לא צלח מסיבות אחרות) , אני מציע למי שמחליט שיתפשר בנושא וויסמן ויראה בו כחריג אחרון לטעות שקרתה. לעניות דעתי אנחנו לא יכולים לוותר עליו וגם לא מגיע לו לסבול מטעות שלנו. מחיפה אין מה לצפות לכלום, גדלות תבוא רק מנתניה .

מזל שאתה לא מנהל את המועדון ...שון ויסמן זה לא מסי...נסתדר בלעדיו....נשמח אם ישאר בתנאים שלנו...

שון וויסמן זה לא מסי נכון. אז ? מתאים לנו כמו כפפה ליד ? נכון או לא ? קרתה טעות לא ? אז אפשר לחפש את שביל הזהב. סליחה שאני לא מוחא כפיים לאנשים שאוהבים ללכת עם הראש בקיר למען עיקרון ואני לא מתכוון לסגל . לך ולפיליפצ׳וק כדוגמא . לא יזיק לכם להתבגר בצורת החשיבה. אני מקווה שהשנה שבה אייל מנהל את המועדון גם הגמישה את דרך חשיבתו.

מה קשור לראש בקיר? עקרונות מביאים לניהול תקין. מועדון עם שאיפות שואל שחקנים עם אופציית קניה.
(12-May-2017 16:39)טל.מ כתב: [ -> ]

אבל מה אתה מציע לא הבנתי.
עתידו של שון נתון כרגע להחלטה של מכבי חיפה. אם ירצו למכור ,ינקבו במחיר .יתאים לנו ניקח ,לא יתאים נפרד כידידים.
גם אני רוצה את שון פה (ולדעתי גם אייל רוצה אותו) ,אבל נראה לי שאייל לא ימכור את הבית שלו בשביל שון....
יש מועדונים שיתבטלו בפני מכבי חיפה מכבי ת"א ובאר שבע רחוק הם לא יגיעו.
לא נראה לי שמישהו ביקש את הבית של אייל או סכום מופרז. הרי אתם לא יודעים יותר ממני. כל מה שאני אומר הוא לא להרים ידיים ולא לוותר מהר מידי , ואם אפשר להתגמש במקרה שלו אז ללכת על זה.
עקרונות מביאים לניהול תקין אבל אנחנו שגינו כאן . אני הייתי מחפש את שביל הזהב.

טל תראה את אתלטיקו מדריד כמודל , רצים כבר כמה שנים בצמרת הגבוהה של הכדורגל העולמי עם אותם השחקנים, וכל עונה עושים שינויים נקודתיים בסגל הקבוצה
בלי כסף גדול יחסית ושחקנים שעד לפני אתלטיקו לא היו בטופ

אם חיפה מוכנים לחוזה ארוך טווח לגבי שון (לדוגמה עונה אחת פלוס אופציה ל-2 נוספות בלי שלחיפה תהיה אפשרות לקבל אותו בתקופה הזו, כמו בדומה לחוזה עם סבע), אז זו גם אופציה טובה, לא חייב שכל כרטיסי השחקנים של הקבוצה יהיו בבעלות המועדון
גם אני אומר תודה אייל על החתמת ערן לוי . וכן הוא השחקן המרכזי שלנו עם איכויות שיש רק למעטים בליגת העל . הוא שחקן הכרעה מהמדרגה הראשונה גם אם זה בא עם לא מעט חסרונות ( אם אלו לא היו הרי שבנצניה הוא בטוח לא היה).
בנוסף לדיא סבא יהיו לנו 2 שחקני הכרעה שגם בליגת העל הם יהיו פקטור.
כעת חסר קשר הגנתי ברמה גבוהה וחלוץ 9 מבקיע (בנוסף לשון).
לגיב שוער : זו עמדה סופר חשובה ולא כדאי לקחת בעמדה זו סיכון אם שוערים שגוררים פציעה או כאלה שלא שיחקו שנה ...
(12-May-2017 16:51)אלדד כתב: [ -> ]טל תראה את אתלטיקו מדריד כמודל , רצים כבר כמה שנים בצמרת הגבוהה של הכדורגל העולמי עם אותם השחקנים, וכל עונה עושים שינויים נקודתיים בסגל הקבוצה
בלי כסף גדול יחסית ושחקנים שעד לפני אתלטיקו לא היו בטופ

אם חיפה מוכנים לחוזה ארוך טווח לגבי שון (לדוגמה עונה אחת פלוס אופציה ל-2 נוספות בלי שלחיפה תהיה אפשרות לקבל אותו בתקופה הזו, כמו בדומה לחוזה עם סבע), אז זו גם אופציה טובה, לא חייב שכל כרטיסי השחקנים של הקבוצה יהיו בבעלות המועדון (אני מניח שכרטיס השחקן של מוחמד לא שייך לנו ויהיה קשה לקנות אותו)

ועם כבר קונים כרטיס של שחקן אז את הכרטיס של מוחמד הייתי קונה ומשקיע הרבה לפני הכרטיס של שון

למה אתה חוזר פעם שנייה על עלי מוחמד ..? לא נאמר שנתניה מימשה עליו את האופציה ביחד עם קוגבנייה ? למי הכרטיס של עלי שייך ?

לדעתי וממה שהבנתי מימשו את האופציה ל-3 עונות נוספות, ולא היתה אופציית רכישה
אני משער שהכרטיס של מוחמד שייך לקבוצת האם שלו
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's