מכבי נתניה

גירסה מלאה: תודה לך אייל תודה לך ערן - ערן סגר לעוד עונה + אופציה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(12-May-2017 14:00)אופיר34 כתב: [ -> ]ממש לא...
אין לי בכלל בעיה שחתם. יש לי בעיה איך יתנהל על המגרש בליגת העל.
וזאת עלולה להיות לא רק בעיה שלי ....

(12-May-2017 13:59)yaron73 כתב: [ -> ]חדשות טובות כולם מבינים את החשיבות של ערן למועדון ולקבוצה. ערן מקצוען ואני מאמין שיכין את עצמו הכי טוב שאפשר לעונה הבאה מבחינת משקל וכושר גופני.
בכל מקרה צריך לחשוב על עוד שחקנים יצירתיים בקישור ולא להתבסס רק עליו.

מי זה ירון כתב את זה ??
אני אומר את זה חודשים וחוטף ממך רק נאצות...

אני כותב את זה תמיד אתה מוזמן לבדוק. אתה לעומת זאת כותב דברים קצת שונים לגבי ערן...
תראה לי שחקן ברמה של ערן שמתאים למכבי נתניה במסגרת התקציב ?
נאצות ?
מסכים עם פיליפצ'וק אסור לוותר גם אם נעשתה טעות זה חישוב של וייסמן להחליט אם הוא מעונין לשחק בליגה או להיות אוהד ביציע בעופר כי גם לסגל שם הוא לא יכול להיות , הוא יצטרך לבחור בין נתניה לחיפה . אם הוא יאמר לחיפה שהוא לא מוכן להיות פוסטר הם יבינו שלא כדאי להחזיק בכוח , לפי דברי אייל חוץ מחיפה הוא לא יכול להיות מושאל לקבוצה אחרת , ככה שזה משחק לטובתנו ולטובתו כמובן .

אם הוא יהיה שחקן גדול בנתניה חיפה תשים הרבה כסף להחזיר אותו אליה .

שיודיע להם שהוא לא מוכן לשחק אצלם
(12-May-2017 14:08)פיליפצוק כתב: [ -> ]שום להתפשר!!! שהם (הירוקים) יתפשרו, אני מחזק את אייל ואני מקווה שבעלים אחרים ילכו בדרכו.
הרי אם כל בעלי הקבוצות ידרשו כך כמו אייל, לקבוצות העשירות לא תהיה ברירה והם יהיו מוכרחים להתפשר, הם לא יתקעו עם "סטוק" של שחקני בית ביציע.
שיטת "הקבלן" שנוצרה פה היא גועל נפש, אם השחקנים עצמם מספיק מטומטמים להשתעבד למכבי חיפה, ת"א וב"ש זה בעיה שלהם.
אני העליתי פה את השם של אנתוני וראן שהבינותי שהוא לא זר, הוא הצליח השנה לא פחות מויסמן, אפשר לבדוק את האופציה שלו.
כבר פורסם לפני מס חודשים שנתניה התעניינה בוורן .יכול להיות תוספת טובה לסגל.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מי וורן ? איפה משחק ?
(12-May-2017 14:48)זאב רווח כתב: [ -> ]מי וורן ? איפה משחק ?

חלוץ צרפתי שמשחק בהפועל ירושלים 12 שערים העונה.
http://int.soccerway.com/players/gaetan-varenne/246343/

השם שלו הוזכר לפני מס' חודשים כמועמד להגיע אלינו.
וראן כנראה סגור באשדוד, באחד השידורים בשישי שייע אמר שהוא יודע שעונה הבאה ישחק בליגת העל בוודאות, ולא חשף את הקבוצה, ומאוחר יותר סיני אמר שהוא סגור באשדוד

אם באמת הוא לא שחקן זר כמו שפילפצוק אומר אז כמובן שכדאי להביא כמו במקרה של זדנוב

ולפי הלינק ש-ירון הביא, הוא כבר שיחק באשדוד בליגת העל ב-8 משחקים לפני 3 שנים
ערן לוי היה צריך להישאר. לא בכל סכום. מקווה שהוא לא נוגס בחלק נכבד מהתקציב ומקווה גם שלא עליו יקום ויפול דבר. לדעתי אסור לבנות את הקבוצה סביבו, אלא הוא צריך להיות חלק מהפאזל, גם אם זה להיות מוחלף בדקה 60, או לחילופין לעלות מהספסל.
עוד דבר שצריך לזכור, ערן לוי עונה שעברה לא שיחק כדורגל עונה שלמה, העונה לא שיחק קרוב לחודשיים. עונה הבאה הולכת להיות קשה יותר מבחינה פיזית וסביר להניח שגם בה יחמיץ משחקים. מקווה שלוקחים זאת בחשבון צוות המאמנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(12-May-2017 15:24)אלון כתב: [ -> ]ערן לוי היה צריך להישאר. לא בכל סכום. מקווה שהוא לא נוגס בחלק נכבד מהתקציב ומקווה גם שלא עליו יקום ויפול דבר. לדעתי אסור לבנות את הקבוצה סביבו, אלא הוא צריך להיות חלק מהפאזל, גם אם זה להיות מוחלף בדקה 60, או לחילופין לעלות מהספסל.
עוד דבר שצריך לזכור, ערן לוי עונה שעברה לא שיחק כדורגל עונה שלמה, העונה לא שיחק קרוב לחודשיים. עונה הבאה הולכת להיות קשה יותר מבחינה פיזית וסביר להניח שגם בה יחמיץ משחקים. מקווה שלוקחים זאת בחשבון צוות המאמנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בוא נגיד ככה שאם כל שחקני הקבוצה יעשו הכנה בקיץ כמו שערן הולך לעשות, צפויה לקבוצה עונה טובה מאוד.
(12-May-2017 14:14)yaron73 כתב: [ -> ]
(12-May-2017 14:00)אופיר34 כתב: [ -> ]ממש לא...
אין לי בכלל בעיה שחתם. יש לי בעיה איך יתנהל על המגרש בליגת העל.
וזאת עלולה להיות לא רק בעיה שלי ....

(12-May-2017 13:59)yaron73 כתב: [ -> ]חדשות טובות כולם מבינים את החשיבות של ערן למועדון ולקבוצה. ערן מקצוען ואני מאמין שיכין את עצמו הכי טוב שאפשר לעונה הבאה מבחינת משקל וכושר גופני.
בכל מקרה צריך לחשוב על עוד שחקנים יצירתיים בקישור ולא להתבסס רק עליו.

מי זה ירון כתב את זה ??
אני אומר את זה חודשים וחוטף ממך רק נאצות...

אני כותב את זה תמיד אתה מוזמן לבדוק. אתה לעומת זאת כותב דברים קצת שונים לגבי ערן...
תראה לי שחקן ברמה של ערן שמתאים למכבי נתניה במסגרת התקציב ?
נאצות ?

לא נתחיל את הוויכוח שוב. יש לי ביקורת גדולה על ההתנהלות שלו במגרש לפעמים אבל תמיד אמרתי שבליגה הלאומית אין ויכוח לגבי נחיצותו. לגבי ליגת העל, אנחנו לא צריכים לבנות סביבו את הקבוצה ואני גם חושב שכושר המשחק שלו לא מתאים ל 90 דקות.
וכן, על הדברים האלה חטפתי ממך לא פעם...
אבל זה בסדר, בשביל זה הפורום קיים...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
אופיר גם בליגת העל אין ויכוח לגבי נחיצותו של ערן, בליגת העל יש יותר חופש לשחקנים, ואם שחקן קישור כמו צלישר פותח בהרכב בליגה הזו, אז אין לי ספק שאולסק, מוחמד, אביב, קוגבניה, דיע וערן יעשו דברים מרגשים שיפתיעו את כולם
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's