מכבי נתניה

גירסה מלאה: פרוייקט השיווק ואחריות קהילתית.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(02-May-2017 12:34)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(02-May-2017 12:22)Hagiqq כתב: [ -> ]רק רוצה לחזור ולומר :
אוהד צריך לקנות מנוי. נקודה !
ללא שיקול רווח והפסד.
ללא שיקולי דת שבת ויום חול.
ללא שיקול לכמה משחקים תגיע..

אוהד קונה מנוי כי זו הדרך לעזור לבעלים בתקציב. כי ככל שיש יותר מנויים כך גדלה יכולת השיווק של הקבוצה והאטרקטיביות שלה בעיני שחקנים/ספונסרים/תורמים.

לכן....
די כבר לחפש את הזול והקומבינה .
פשוט לכו ותקנו מנוי !
כי אתם תומכים בקבוצה ובבעלים. תומכים ברעיון של מכבי נתניה.
כי אתם אוהדים ללא תנאי.

איך אמר JFK ?

My fellow Americans, ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country.
אותו הדבר...???

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

אותו הדבר !!!

זה מה שאני עושה: לא מתייצב (כתושב ת"א) לכל משחק בית אבל מנוי רוכש.
גם אחי ואני...
לצערי לא יכולים להגיע לכל משחק. אולי למחצית מהמשחקים.אבל את התמיכה בקבוצה בקניית מנוי - מבצעים ללא תנאי.

(02-May-2017 12:36)Hagiqq כתב: [ -> ]
(02-May-2017 12:34)יגאל יהב כתב: [ -> ]
ללא שיקול רווח והפסד.

אוהד קונה מנוי כי זו הדרך לעזור לבעלים בתקציב. כי ככל שיש יותר מנויים כך גדלה יכולת השיווק של הקבוצה והאטרקטיביות שלה בעיני שחקנים/ספונסרים/תורמים.

לכן....
פשוט לכו ותקנו מנוי !
כי אתם אוהדים ללא תנאי.

איך אמר JFK ?

My fellow Americans, ask not what your country can do for you, ask what you can do for your country.
אותו הדבר...???

אותו הדבר !!!

זה מה שאני עושה: לא מתייצב (כתושב ת"א) לכל משחק בית אבל מנוי רוכש.
גם אחי ואני...
לצערי לא יכולים להגיע לכל משחק. אולי למחצית מהמשחקים.אבל את התמיכה בקבוצה בקניית מנוי - מבצעים ללא תנאי.

ולמשחקים נגד ר"ג, נשר (באיצ' ר"ג), הרצליה, רשל"צ ואפילו שעריים (בנס ציונה) כן התייצבתי. נגזר עלינו להעשיר את היריבות של קבוצתנו...
(02-May-2017 11:36)אייל ס כתב: [ -> ]אכן,מכירת מוצרים היא רעיון ניפלא,נכון להיום מגוון המוצרים לא מאפשר "שיווק אגרסיבי".
בעתיד הקרוב,נתחיל בהתארגנות(גם בנושא הזה).
ולגבי אב ובן וכו'...המועדון לא מפלה מגדריתTongue ויאפשר כמו בעונה הקודמת רכישת 2 מנויים במחיר מוזל(מה שאפשר גם לאמא ובת/אח ואחות/סבא ונכדה/סוהרת ואסירה..).

אפשר סוהרת ואסיר? חולה ורופאה... נשמע יותר מעניין (גם שחקן ו"שופטת קו" הולך)

הקמפיין הבא באינטרנט צריך להיות "גם אנחנו קנינו מנוי"
מה עם חברות בעמותה כמו אצל קטמון? יש להם כבר 141 חברים שחידשו חברות לעונה הבאה

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...w/viewform

ומימון המונים של הפועל ת"א?

https://www.mimoona.co.il/ProjectsMobile/331

לדעתי אפשר בשקט לגייס מעל חצי מיליון ש"ח בעונה בשיתוף שתי הדרכים
(02-May-2017 11:01)דוד חטב כתב: [ -> ]בואו נתחיל מהשבוע הקרוב ....
הפנינג עלייה...
שיהיו דוכני מרצ'נדייז...
בנוסף לתת לסבתות טריפולטאיות לעשות דוכנים של קוסקוס סנדביץ טוניסאי וכו...
שיהיה בירה...
והכי חשוב שיהיו דוכנים שעושים רישומים של כאלה שהם לא היו מנויים אני יודע שיש דאטה יחסית של כולם אבל עדיין....
אגב למי שהגיע מוקדם ליציע העליון בשישי האחרון ראה שני אחים עם ראש גדול (מראה ערן לוי) מתיישבים על קערת קוסקוס עם כף התחננתי לצלם וקיבלתי סירוב אבל זה חימם את הלב...
וכמובן משחקי כדורגל לילדים ....לא מתנפחים...שערים קטנים...תחרות הקפצות...או כזה חור שצריך לדייק ...שחקני נערים/נוער שהם מדריכים , מאמני המחלקה מדריכים....
זה גם יעשה טוב לאקדמיה שאפשר לנצל את ההזדמנות ולפרסם בפליירים במסך באיצטדיון....
ים אפשרויות...
ועלה סרטון בפייסבוק שהוצג לשחקנים לפני עכו או ר"ג חייב לשים במסך הגדול סרטון פצצה...
אפשר לבקש מייל להודעות מהמועדון וחדשות וכו, וכך ליצור רשימת אוהדים אפשרי בקניית כרטיסים בקופה

ללא שיקול רווח והפסד.

לכן....
פשוט לכו ותקנו מנוי !
כי אתם אוהדים ללא תנאי.

איך אמר JFK ?

אותו הדבר...???

אותו הדבר !!!

זה אפשרי באמת להעביר במסר השיווקי ואפשר להוסיף לזה נופח באחד מהדרכים הבאות לדעתי: מתן כרטיס אוהד שיתן הנחה סמלית בעסקים שתורמים לקבוצה.
או יאפשר כניסה לאירועי אוהדים שאפשר לארגן למשל צפיה משחק של ליגת האלופות ביחד , או בקניית מנוי לקבל חלוצה עם כיתוב לבחירה או שני חלוצות אני לא ידוע מה עלות היצור של החולצות האלה, או בקניית 3 מנויים אב וילדים לקבל כדור חתום בידי שחקן הקבוצה וכו׳
(02-May-2017 12:23)אייל ס כתב: [ -> ]
(02-May-2017 12:14)lironb62 כתב: [ -> ]
(02-May-2017 11:36)אייל ס כתב: [ -> ]אכן,מכירת מוצרים היא רעיון ניפלא,נכון להיום מגוון המוצרים לא מאפשר "שיווק אגרסיבי".
בעתיד הקרוב,נתחיל בהתארגנות(גם בנושא הזה).
ולגבי אב ובן וכו'...המועדון לא מפלה מגדריתTongue ויאפשר כמו בעונה הקודמת רכישת 2 מנויים במחיר מוזל(מה שאפשר גם לאמא ובת/אח ואחות/סבא ונכדה/סוהרת ואסירה..).
זה אומר שאבא לילד בן 5 יעדיף לקחת את הילד למספר קטן של משחקים עם קניית כרטיס פה ושם מאשר לעשות לו מנוי וחבל.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

עברית קשה שפה...כשמוכרים שני מנויים במחיר מוזל(כדוגמת העונה) זו הנחה לכל המגזרים גם לאבא ולילד בן ה5.
לדוגמא,העונה מכרנו מנוי במחיר של 450 ש"ח ו2 מנויים ב750(כדי לקרב כמה שיותר אוהדים).
זה בדיוק כמו כמו אבא ב450(במקום 600 בעונה הקודמת בלאומית) וילד ב300(במקום 350 בפעם הקודמת).
ההבדל...שאת זה יכולים לרכוש כולם ולא רק אבא וילד וחוסך בדיקה מדוקדקת שאכן מדובר באבא וילד.
כדי למנוע אי הבנות,אלו לא יהיו המחירים העונהTongue

לדעתך הדבר הזה הוכיח את עצמו?
לדעתי זה גרם לחיזור מביך של אוהדים אחר בן זוג כדי לחסוך 75 ש״ח.
מניח שכמעט לא מכרתם מנויים ב 450 ש״ח.
לדעתי שווה לשקול כמה הצעד הזה כדאי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ואגב, בהרבה מועדונים בארץ המנוי כן מחולק לקטגוריות- מבוגר\חייל\אישה סטודנט\ילד.
לראות שני אנשים שיכולים לקנות כל אחד בקלות חוברים כדי לחסוך 150 ש״ח ומצד שני אבא עם שני ילדים בפלונטר עם עצמו גם מחפש למי לחבור- קצת מפספס את המטרה.
המחיר האחיד הוא אסון לדור הצעיר(הורים פשוט לא מביאים את הילדים מלבד ארועים מיוחדים).
שניים בהנחה לא בהכרח עושה את העבודה.
מה שמאוד בלט בשני משחקי הבית האחרונים זה שהגיעו משפחות שלמות והמון ילדים.
הם לא ירכשו מנוי לילד אם זה יהיה במחיר של מבוגר! הם ימשיכו לבוא פה ושם.

צריך להפוך את הכניסה לנוחה וזורמת ומחירים שונים לקהל ישראלי דורש בדיקה,כי בנתניה אבא בן 60 וילד בן 35 זה אבא ובן וחייל זה עד השחרור ממילואים ופנסיונרים בני 31 ולכן בחרנו באופציה שמדברת לכולם.
העונה בנוסף ימותגו אזורים שונים(בהושבה על פי מיקום),כך שניתן יהיה למכור במספר מחירים,שלא דורשים שליטה בעייתית.
אגב...כל החלטה שלא תוחלט תזמין בקורת וזה בסדר.
הכל טוב ונכון (בעיקר נושא מנוי פר כיסא שאני מחכה לו בערך מגיל 4...) ,אבל עדיין לדעתי חייבים לעשות איזשהי הבדלה מנוי בוגר למנוי לילד.
החודש האחרון גרם להתעוררות בקרב הדור הצעיר .דור ההמשך זה אולי הדבר החשוב ביותר לנו כמועדון . יהיה חבל לפספס ילדים בגלל עלויות לא משתלמות עבור מנויי ילדים ("לא משתלמות" מצד חלק מההורים לא מצידי...)
(02-May-2017 19:31)אופיר34 כתב: [ -> ]הכל טוב ונכון (בעיקר נושא מנוי פר כיסא שאני מחכה לו בערך מגיל 4...) ,אבל עדיין לדעתי חייבים לעשות איזשהי הבדלה מנוי בוגר למנוי לילד.
החודש האחרון גרם להתעוררות בקרב הדור הצעיר .דור ההמשך זה אולי הדבר החשוב ביותר לנו כמועדון . יהיה חבל לפספס ילדים בגלל עלויות לא משתלמות עבור מנויי ילדים ("לא משתלמות" מצד חלק מההורים לא מצידי...)

תחסכו,לא יהיה כרטיס מגדרי.
לא מתכוון להוסיף מאבטחים(שגם כך לא עושים את העבודה) לבדוק מנוי מנוי ולראות שמי שמחזיק בו הוא האדם שראוי להחזיק.
האפשרות לרכוש 2 מנויים במחיר מוזל תפתור חלקית את הבעיה ותיטיב עם אחרים,אז נכון שבמקרה של אבא ו2 ילדים זה מעט יקר יותר,מקווה שימצא את החבר הבוגר שיאזן,או שיביאו גם את האמאTongue
(02-May-2017 19:46)אייל ס כתב: [ -> ]
(02-May-2017 19:31)אופיר34 כתב: [ -> ]הכל טוב ונכון (בעיקר נושא מנוי פר כיסא שאני מחכה לו בערך מגיל 4...) ,אבל עדיין לדעתי חייבים לעשות איזשהי הבדלה מנוי בוגר למנוי לילד.

תחסכו,לא יהיה כרטיס מגדרי.
לא מתכוון להוסיף מאבטחים(שגם כך לא עושים את העבודה) לבדוק מנוי מנוי ולראות שמי שמחזיק בו הוא האדם שראוי להחזיק.
האפשרות לרכוש 2 מנויים במחיר מוזל תפתור חלקית את הבעיה ותיטיב עם אחרים,אז נכון שבמקרה של אבא ו2 ילדים זה מעט יקר יותר,מקווה שימצא את החבר הבוגר שיאזן,או שיביאו גם את האמאTongue

הוצאת לי את השאלה מהפה...
מה אמור לעשות אבא ל 2 ילדים (כן שואל על עצמי)? העונה (ועונה שעברה) רכשתי 2 מינויים (ובנוסף רכשתי כרטיס נוסף ולעיתים יותר כשהמשחקים היו בשישי), מתוך ידיעה שבאחד השימוש יהיה מופחת, אך בכל זאת רכשתי מתוך תרומה למועדון. העונה אני חושב לרכוש 3 כשגם בשניים מהם השימוש יהיה מופחת. באם אצטרך לרכוש 2 במחיר x ואחד במחיר y אני מאמין שאחשוב פעמיים, עם כול האהבה והרצון לתרום.
אני די מסכים עם עידן, השנה ראיתי בפייסבוק המון אנשים שמחפשים לעשות מינוי עם בן זוג. 2 מינויים במחיר מוזל לאוו דווקא מיטיב עם משפחות אלא ,להערכתי, יותר פוגע בקבוצה.
לדעתי כן צריך להיות הבדל במחיר המינויים בין מבוגר לבין ילד/סטודנט.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's