מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה - קטמון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(20-Mar-2017 19:52)yaron73 כתב: [ -> ]
(20-Mar-2017 16:59)טל.מ כתב: [ -> ]מסכים איתך תתפלא .. בכובע שלך יש לך כמה החלטות לא פשוטות לקבל.
אתה כמנהל צריך לשאול את עצמך איזה כלים נתת לצוות האימון כדי להצליח לעמוד ביעדים שהצבת להם, האם אתה מרוצה מהסך הכל, איפה היה צריך לעשות אחרת ואיפה לא צריך לגעת, האם ישנה עקומת למידה בקבוצה ובעיקר (אם נעלה) האם הצוות הזה מנוסה ודומיננטי מספיק על מנת להשאיר קבוצה ממוצעת אמצעים עם מרווח טעות קטן, בליגה העליונה.

יש צוות מקצועי מצויין ואפילו לא נתת להם צ'אנס לבנות את הקבוצה לליגת העל (במידה ונעלה כמובן).
תראה איזה שוק יש בהפועל חיפה , בית"ר ים , ק"ש וקבוצות אחרות (שלא נדבר על הליגה הלאומית).
צריך שקט במועדון ולא מהפכות כל שני וחמישי.

תקרא שוב מה כתבתי. אמרתי שהפרמטרים האלה מונחים להחלטה בפני אייל לא בפני ובזה הוא צודק כשהוא אומר שהכי קל לבקר.
עם זאת תרשה לי להביע את ספקותי פה נכון ...?
(20-Mar-2017 13:18)עידן444 כתב: [ -> ]זה לא משחק שר"ג אמורה לנצח.
אם היא תעשה זאת היא כנראה תציק עד הסוף.
זה מקום קלאסי לאבד בו נקודות- בדיוק כמו אחי נצרת, עפולה ורמלה.

קלאסי קלאסי אבל 1:0 לרג. מקבוצה שכבשה עד עכשיו 21 שערים כנראה לא תבוא הישועה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(20-Mar-2017 22:13)טל.מ כתב: [ -> ]
(20-Mar-2017 13:18)עידן444 כתב: [ -> ]זה לא משחק שר"ג אמורה לנצח.
אם היא תעשה זאת היא כנראה תציק עד הסוף.
זה מקום קלאסי לאבד בו נקודות- בדיוק כמו אחי נצרת, עפולה ורמלה.

קלאסי קלאסי אבל 1:0 לרג. מקבוצה שכבשה עד עכשיו 21 שערים כנראה לא תבוא הישועה.

לא מצפה לכלום מנשר. הם ביכולת עלובה בתקופה האחרונה.
על הדרך תחזיקו אצבעות גם להפועל כפר סבא, חייבים ניצחון
היו כאלו בפורום שטענו שר"ג לא מעוניינת לעלות, והנה דוקא לאחר שבינואר האחרון איבדה קבוצה זו את שני כוכביה היא דוהרת קדימה.

לא כדאי לנו לעשות לאחרים את החשבונות שלהם. בהחלט ייתכן שמה שנראה לנו לא ייראה להם.
(20-Mar-2017 23:54)יגאל יהב כתב: [ -> ]היו כאלו בפורום שטענו שר"ג לא מעוניינת לעלות, והנה דוקא לאחר שבינואר האחרון איבדה קבוצה זו את שני כוכביה היא דוהרת קדימה.

לא כדאי לנו לעשות לאחרים את החשבונות שלהם. בהחלט ייתכן שמה שנראה לנו לא ייראה להם.

אני טוען גם עכשיו שר"ג לא יעלו, זה שפה מנפחים כל קבוצה אחרת שהיא לא מכבי נתניה זה כבר עניין של הכותבים פה.
אתה טוען טענות חסרות ביסוס שמבוססות על ״ככה בא לי״. אני לא יודע מי תעלה, מכבי נתניה קבוצה טובה יותר אבל זה כדורגל וזה הבדל של משחק וחצי והכל יכול לקרות.

(21-Mar-2017 0:13)טל.מ כתב: [ -> ]אתה טוען טענות חסרות ביסוס שמבוססות על ״ככה בא לי״. אני לא יודע מי תעלה, מכבי נתניה קבוצה טובה יותר אבל זה כדורגל וזה הבדל של משחק וחצי והכל יכול לקרות.

פששש...
אני שם לב שבשעת שיגרה, כשרמת החרדה יורדת קצת, אתה מתחיל להשמע קצת יותר הגיוני ושקול.
פתאום הקבוצה לא כזאת לא מאומנת...
יותר טובה מר"ג...
הכל יכול לקרות...

בקיצור, אולי עדיף בימים קשים לתת לדם לרדת קצת מהראש לפני שרצים לפורום.

אז כמו שאמרת מכבי נתניה טובה יותר מר"ג וגם מעכו וגם מכל השאר. זה לא אומר שעלינו אבל זה אומר שהכח בידיים שלנו.
אנחנו רק צריכים להשאר מורעלים על העלייה הזאת ואם זה יקרה היא תגיע.
אם נחזור לשנטי בנטי ולשאננות נצטרך לעשות את זה שנה הבאה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(21-Mar-2017 0:26)אופיר34 כתב: [ -> ]
(21-Mar-2017 0:13)טל.מ כתב: [ -> ]אתה טוען טענות חסרות ביסוס שמבוססות על ״ככה בא לי״. אני לא יודע מי תעלה, מכבי נתניה קבוצה טובה יותר אבל זה כדורגל וזה הבדל של משחק וחצי והכל יכול לקרות.

פששש...
אני שם לב שבשעת שיגרה, כשרמת החרדה יורדת קצת, אתה מתחיל להשמע קצת יותר הגיוני ושקול.
פתאום הקבוצה לא כזאת לא מאומנת...
יותר טובה מר"ג...
הכל יכול לקרות...

בקיצור, אולי עדיף בימים קשים לתת לדם לרדת קצת מהראש לפני שרצים לפורום.

אז כמו שאמרת מכבי נתניה טובה יותר מר"ג וגם מעכו וגם מכל השאר. זה לא אומר שעלינו אבל זה אומר שהכח בידיים שלנו.
אנחנו רק צריכים להשאר מורעלים על העלייה הזאת ואם זה יקרה היא תגיע.
אם נחזור לשנטי בנטי ולשאננות נצטרך לעשות את זה שנה הבאה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אם הקבוצה לא תעלה השנה ,אז בשנה הבאה גם הקהל כבר לא יגיע !!!
(20-Mar-2017 23:58)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(20-Mar-2017 23:54)יגאל יהב כתב: [ -> ]היו כאלו בפורום שטענו שר"ג לא מעוניינת לעלות, והנה דוקא לאחר שבינואר האחרון איבדה קבוצה זו את שני כוכביה היא דוהרת קדימה.

אני טוען גם עכשיו שר"ג לא יעלו, זה שפה מנפחים כל קבוצה אחרת שהיא לא מכבי נתניה זה כבר עניין של הכותבים פה.

ההצהרות והביטחון העצמי שלך הוכחו לא פעם כלא נכונים. מציע לך קצת צניעות וקצת פחות קביעות חד משמעיות.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Reference URL's