מכבי נתניה

גירסה מלאה: נתניה - קטמון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(19-Mar-2017 15:27)אופיר34 כתב: [ -> ]
(19-Mar-2017 12:54)עידן444 כתב: [ -> ]
(19-Mar-2017 12:32)אופיר34 כתב: [ -> ]נתניה לא היתה אף פעם באמת במירוץ.
מירוץ זה מה שקורה היום בין מכבי לב"ש.

מה שקרה ביננו לבית"ר או לחיפה היה הרבה יותר אשליה ממירוץ...

העובדות הן בדיוק כפי שציינתי-
תחילת הסיבוב השלישי היית נקודה ממקום ראשון- בו נמצאת קבוצה שניצחת גם בסיבוב הראשון וגם בסיבוב השני.
אתה לא רוצה לקרוא לזה מאבק אליפות- אל תקרא- בעיני העונה הזו היא פספוס ענק.
כל מה שהיה חסר בעונה הזו זה שחקן או שניים ברמה גבוהה בחלק הקדמי ואתה לא לוקח אליפות- אתה עף לאליפות.
בחיאת, מכבי חיפה זכתה בעונה הזו באליפות כשחצי עונה היא משחקת עם שי מימון וקרופניק בהגנה ואמיר אדרי בשער.

תאמין לי שאני זוכר את העונה הזאת וגם זאת שלפניה ואחריה...
הבדלי האיכות היו כל כך גדולים שבאמת לא חשבתי לרגע שנצליח לעשות את זה.
זה באמת היה נטו מזל.

דווקא זו היתה קבוצה שנבנתה נכון.
הגנה חזקה.
קישור חזק.
ומעט מאוד איכות בהתקפה אבל זה לא משהו שעם קצת כסף אי אפשר לשדרג.
בעונת 88 הפספוס היה הרבה יותר גדול מהתקופה של יאמר. הולכנו את הליגה הרבה מחזורים כולל פער של 8 נקודות ולקראת הפליאוף הפועל ת"א (עם מיקי בן שטרית שהיה בכושר שיא) עקפה אותנו ואנחנו קרסנו.
יאמר השקיע כספים בצורה שערורייתית בלי שום תכנון או מחשבה. הזרים בתקופתו ברובם היו חושך לא בגלל מאמן כזה או אחר אלא בגלל יאמר עצמו (הביא חלק מהם). אני גם לא מאמין לו שהוא השקיע 80-70 מש"ח בכל התקופה הזו אלא מדובר בתקציב כולל של המועדון עם השקעת בעלים לא קטנה.
ואם נחזור רגע ל 2017- עכשיו כשבית״ר ת״א רמלה לא בסכנת עליה היא יכולה לחזור לשחק כדורגל ולעשות הרבה צרות. אני מקווה שעכו תרגיש את זה ראשונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אף אחד לא יעשה צרות, כל המשחקים של נתניה, עכו וגם ר"ג (כל עוד יהיה לה סיכוי) יסתיימו בניצחונות שלהן, כל השאר יבואו לטייל בפלייאוף.
המשחקים החשובים של נתניה בפלייאוף יהיו מול ר"ג ועכו, שם גם תובטח העלייה והמיקום (1-2) כל שאר המשחקים - טיולים.
הכל תלוי בנו זה נכון ואנחנו צריכים להיות ממש מוכשרים בשביל לפספס את זה אבל עדיין לא הייתי מוציא את הצידנית והמנגל מהמחסן....
בוא נחכה עוד קצת עם השאננות.
זהו !!! ניצחון אחד ואתם מסטולים ??
לא הבטחנו עליה לא ממקום ראשון ולא ממקום שני
לא מכיר משחק אחד שעברנו העונה שהיה "טיול"
חשוב מאוד להשיג את המקום הראשון מבחינה כספית שאייל סגל לא יינזק הרבה
אני מסכים עם אופיר שהכל תלוי בנו מבחינת עליה אבל לגבי מקום ראשון כבר לא תלוי בנו ...
(19-Mar-2017 13:23)עידן444 כתב: [ -> ]
(19-Mar-2017 13:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(19-Mar-2017 13:00)חזום חזום כתב: [ -> ][quote='פיליפצ'וק' pid='65901' dateline='1489913604']
הפעם האחרונה שמכבי נתניה התמודדה באמת על אליפות היתה בעונה 87/88 עם שייע על הקווים.
ובכל ראיון עם שיע הוא מזכיר את העונה ההיא ואם אני לא טועה מזכיר החמצת פנדל של יגאל מנחם.

Sent from my A0001 using Tapatalk

אם יגאל הגדול לא מחמיץ את אותו פנדל ארור, נתניה היום עם 6 אליפויות.

והפספוס ב 82...
יכלנו להיות עם 7Smile
אבל מצד שני אם היתה אליפות ב 82' אולי לא היתה האליפות ב 83'.
שתי הקבוצות שגנבו לנו אליפויות (82 . 87)
נענשו במידי ועונה שלאחריה ירדו ליגה...
אמן גם העונה ירדו ביחד... הגועל וכ"ס
בנוגע לעונת 2008-09 - אם להיות יריבה ראויה בצמרת ולהיאבק על המקום הראשון עד המחזור ה-24 לא נקרא סוג של להיות במירוץ... אז מה כן?
כמו בכל מירוץ, בדרך לקו הסיום יהיו את אלה שיפשלו ואנחנו עם מאמן גרמני אדיש שרק חיפש השלמת הכנסה... פישלנו בענק. מת לדעת מתי יחזור היום ומכבי נתניה תוכל לשוב למקום הראשון בליגת העל גם אם זה רק לארבעה מחזורים רצופים בלבד...
מצד שני? שאתה קולט שהכח ר"ג הייתה בליגת העל באותה עונה ורואה איפה היא היום אתה מבין שתמיד יכול להיות יותר גרוע Big Grin
(19-Mar-2017 22:56)אופיר34 כתב: [ -> ]הכל תלוי בנו זה נכון ואנחנו צריכים להיות ממש מוכשרים בשביל לפספס את זה אבל עדיין לא הייתי מוציא את הצידנית והמנגל מהמחסן....
בוא נחכה עוד קצת עם השאננות.

פתאום נהיית זהיר ..קבל ח ח

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא דיברתי על בכלל על נתניה, דיברתי על כל הקבוצות שייסיימו את הליגה הסדירה במקומות 4-8.
ברור לכל בר דעת שכל הקבוצות האלה למעשה יסיימו בעוד שבועיים את תפקידן העונה וכל מה ששישאר לשחקנים הוא לשחק על החוזים לעונה הבאה.
לכן, כמו שנהוג במחוזותינו, הקבוצות המובילות שסיימו במקומות 1-3 יגרפו את הנקודות מול היריבות שמתחתיהן והמשחקים החשובים שיכריעו את הסיפור, יהיו בין הקבוצות המובילות.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Reference URL's