מכבי נתניה

גירסה מלאה: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(22-Feb-2017 19:31)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(22-Feb-2017 18:48)טל.מ כתב: [ -> ]בטעות ..? כפס זכתה בזכות המעידות הרבות שלנו באותה עונה בעיקר בסוף. כולם זוכרים את השישיות וההצגות הרבה שכחו מה היה חוץ מזה.. אליפות כמו עלית ליגה היא מירוץ למרחקים ארוכים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אבל את אותה עונה פתחה כפ"ס ללא כל אספירציות באשר לאליפות. מחדליה של קבוצתנו, החוזרים, נשנים ומתמידים במהלך אותה עונה, הם שהחדירו בעורקיה את התחושה שזה אפשרי ואת התשוקה לכך.

(22-Feb-2017 19:18)חזום חזום כתב: [ -> ]ובזכות המשחק השערורייתי בין רמת עמידר לכפר סבא.

Sent from my A0001 using Tapatalk
עם זה, דוקא, אין לי שום בעייה. לו רבות לפני כן קבוצתנו הייתה מספקת ביצועים כמו שצריך אז אותו משחק לא היה נעשה לקריטי.
ולא אשכח את ה 5:2על כס כמה מחזורים לפני. הבדלי הרמות היו כל כך גדולים ובכל זאת הפסדנו את האליפות בגלל שאננות.

Sent from my A0001 using Tapatalk
בדיוק ולכן כתבתי אחרי לוד שיש לי דז׳וו לעונה ההיא אבל לך תכתוב בפורום הזה משהו שיפריע לכמה גאונים פה ..

(22-Feb-2017 20:40)טל.מ כתב: [ -> ]בדיוק ולכן כתבתי אחרי לוד שיש לי דז׳וו לעונה ההיא אבל לך תכתוב בפורום הזה משהו שיפריע לכמה גאונים פה ..

לי דווקא יש דה ז'ה וו לעונת העלייה הקודמת עם הפרש 17 נקודות מהמקום השני
שכחת את ה-9 ?

(22-Feb-2017 22:18)טל.מ כתב: [ -> ]שכחת את ה-9 ?

הוא שוכח את התשע כמו שאתה שוכח את הגול השמיני שנפסל לנו....
כל אחד והזכרון שלו....
עדיף להיות זהיר ודרוך כמו טל.מ מאשר להיות שאנן .....

רק שאלה קטנה איך זה שעיתונאי כמו אפי ישראלי מחרבש המצאות וחידושים על מכבי נתניה ואתם עדיין אוכלים את החרא שלו ??
אם אייל סגל לא אמר את זה אני לא מאמין לשום מידע פנימי ולא לשום חירטוט עיתונאי

גם לא צריך תקציב של 20 מליון שקל אפשר גם ב 15 מליון
(22-Feb-2017 22:31)אופיר34 כתב: [ -> ]

כל אחד והזכרון שלו....

אני לא שוכח כלום. אתה נהנה להתנגח לשם ההתנגחות גם כשבפנים אתה יודע שאני צודק. הדי אן איי שלך לא מאפשר לך להסכים עם אחרים.. ובדיוק כמו שאמר רווח עדיף להיות זהיר ודרוך מאשר שאנן. חופשות פריז אילת הרפיות קבוצות דיון, בוא נראה אם זה יעזור.. באופן אישי הייתי ממלא להם תדל פילים בחול ושולח אותם להקיף בוקר צהריים וערב ואחכ מוציא אותם לשיעורי קרב מגע..אולי יחדדו קצת את הרכות והאופי.

(22-Feb-2017 16:00)אלדד כתב: [ -> ]איפה קבוצת הבת של מכבי נתניה?
צריך שתהיה קבוצה דלת אמצעים ובלי שאיפות עלייה (משהו בסגנון רמת השרון) , כזו שתקלוט את כל המושאלים שלנו, ויהיה יותר קל לעקוב אחריהם ויהיה קשר רציף בין הצוות המקצועי של שתי הקבוצות

(22-Feb-2017 16:53)עידן444 כתב: [ -> ]זה לא ממש חוקי, כן?
אין דבר כזה בישראל אבל ידוע שמכבי ת"א עושה שימוש בבית"ר ת"א-רמלה באופן לא רשמי.
מכבי חיפה עושה את זה עם כמה קבוצות בצפון- כמו עפולה\נצרת עילית- במינון משתנה.
אלה באמת שני מועדונים עם המון שחקנים צעירים שצריך למצוא להם מקום.
הקטע הוא שהרוב לא יחזרו למכבי חיפה\מכבי ת"א לעולם ובכל זאת במקום פשוט לשחרר הם מושאלים מידי שנה.

במסגרת עסקת האצטדיון עולה גם האופציה כי מכבי ת"א תאמץ את עירוני רמת השרון במודל דומה לזה שבו היא מאמצת את בית"ר ת"א רמלה, במקום את הקבוצה העירונית מרמלה. הקבוצה תהנה משיתוף פעולה מקצועי עם מכבי ועם מחלקת הנוער שלה, ותזכה לעדיפות בקבלת שחקנים בהשאלה מהצהובים, שמצידם ימשיכו להשגיח מקרוב עליהם ועל התפתחותם
(22-Feb-2017 23:08)טל.מ כתב: [ -> ]
(22-Feb-2017 22:31)אופיר34 כתב: [ -> ]

כל אחד והזכרון שלו....

אני לא שוכח כלום. אתה נהנה להתנגח לשם ההתנגחות גם כשבפנים אתה יודע שאני צודק. הדי אן איי שלך לא מאפשר לך להסכים עם אחרים.. ובדיוק כמו שאמר רווח עדיף להיות זהיר ודרוך מאשר שאנן. חופשות פריז אילת הרפיות קבוצות דיון, בוא נראה אם זה יעזור.. באופן אישי הייתי ממלא להם תדל פילים בחול ושולח אותם להקיף בוקר צהריים וערב ואחכ מוציא אותם לשיעורי קרב מגע..אולי יחדדו קצת את הרכות והאופי.

אז עכשיו אתה לא רק קורא בקפה אתה גם בוחן לב כליות אני מבין??

אז אדון פרויד הנכבד, הדי אן אי שלי זה לעמוד על הדברים שאני מאמין בהם, ואם זה אומר שאני צריך להתווכח פה ושם אז גם את זה נעשה (משתדל שזה יהיה בצורה מתורבתת עד כמה שאפשר). נראה לי שבשביל זה המציאו את הפורום...

איתך יש לי ויכוח עתיק יומין שלא יגמר לעולם, וכמו שאתה רואה אין לי בעיה לקיים אותו כל פעם מחדש.

הריטואל הרגיל הזה שמתחיל אצלך כל פעם שהקבוצה נכנסת לתקופה פחות טובה, ולא משנה באיזה ליגה ומי משחק, משגע אותי כל פעם מחדש.
ברגע שזה קורה אתה מסוגל לקחת את כל הנתונים הקיימים , חשובים יותר ולא חשובים בכלל, לערבב הכל במיקסר ובסוף לצאת עם ההצהרה הנוקבת שבד"כ לא מבשרת טובות לסביבה.

אז אני לא אחזור שוב על כל הטיעונים. רק מציע לך שוב לשתות מים ולהירגע. עוד דרך ארוכה לפנינו....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
באיזו הצהרה נוקבת יצאתי ? צטט אותי. את ההצהרה הנוקבת נתן המאמן שלך. אם נמשיך ככה לא יהיה טוב. דברי סולובודאן דראפיץ

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Reference URL's