מכבי נתניה

גירסה מלאה: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
פשוט מדהים הניתוחים הפשטניים של האוהדים פה בראשות טל מ. שמבחינתו תביאו לו "גופה" תורנית לתלות בה את האשמה וזה פותר לו את כל הבעיות והדיסוננסים.
שום מילה על בית הספר הטקטי שעשו אלדד שביט ונשר בפעם השנייה העונה לסלובו וברדה (הפכנו לריאל מדריד לא מסתכלים כלל על היריבות).
שום מילה על כך שבסיבוב השני קבוצות יותר מכירות את סגנון המשחק של נתניה ויודעות להתמודד איתו, ואז באים יותר לידי ביטוי האקס פקטורים של הקבוצה הזו שאוהדים מומחים מוכנים ככה לוותר על אחד מהם ככה בקלות כאילו אנחנו משופעים במליקסונים ובבוזגלו.

(04-Feb-2017 12:01)טל.מ כתב: [ -> ]עשו הרבה פחות תנועה מערן ..? אתה בטוח ..? כל הקבוצה שיחקה חלש , כולם רצו אחד לא זז ברמה כזו שחלק מהשחקנים הפסיקו למסור לו. זה נהיה מביך בשלב מסוים אז חלאס לגנוב דעת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מספיק כבר להתייפייף, כשערן היה מס' אחד מעל כל הקבוצה לפני שלוש שנים ולפני שנתיים, זה לא הפריע לך כל הדברים האלה.
ומספיק כבר לשקר כי לשקר אין רגליים. ערן לא שיחק ככה מעולם. ואני רואה לפחות כמוך. ביום שתוכל לפתח אוביקטיביות אפשר יהיה לנהל דיון.

ללא ספק ערן לא היה אף כספית על המגרש ולא אחד ששורף שטחים והויכוחים על כך זכורים לי מתמיד וגם עם אייל בגלגול הקודם שלו כאוהד שלא כ"כ אהב מה שראה, ללא ספק בתקופה האחרונה ובמיוחד אחרי הפציעות שלו המצב החמיר כולם רואים את זה ובטוח שגם סלובו ובכל זאת הוא מחליט לתת לו 90 דק למה לא ברור.
(04-Feb-2017 12:55)טל.מ כתב: [ -> ]ומספיק כבר לשקר כי לשקר אין רגליים. ערן לא שיחק ככה מעולם. ואני רואה לפחות כמוך. ביום שתוכל לפתח אוביקטיביות אפשר יהיה לנהל דיון.

כי מעולם הוא לא החלים מפריצת דיסק.

(04-Feb-2017 13:09)amir כתב: [ -> ]ללא ספק ערן לא היה אף כספית על המגרש ולא אחד ששורף שטחים והויכוחים על כך זכורים לי מתמיד וגם עם אייל בגלגול הקודם שלו כאוהד שלא כ"כ אהב מה שראה, ללא ספק בתקופה האחרונה ובמיוחד אחרי הפציעות שלו המצב החמיר כולם רואים את זה ובטוח שגם סלובו ובכל זאת הוא מחליט לתת לו 90 דק למה לא ברור.

כי סולבו רוצה להחזיר אותו לעניינים ומוכן לשלם גם מחיר בשביל זה (לא מחזירים שחקן לעניינים דרך הספסל).
בינתיים המחיר לא כזה נורא.
(04-Feb-2017 13:10)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(04-Feb-2017 12:55)טל.מ כתב: [ -> ]ומספיק כבר לשקר כי לשקר אין רגליים. ערן לא שיחק ככה מעולם. ואני רואה לפחות כמוך. ביום שתוכל לפתח אוביקטיביות אפשר יהיה לנהל דיון.

כי מעולם הוא לא החלים מפריצת דיסק.

(04-Feb-2017 13:09)amir כתב: [ -> ]ללא ספק ערן לא היה אף כספית על המגרש ולא אחד ששורף שטחים והויכוחים על כך זכורים לי מתמיד וגם עם אייל בגלגול הקודם שלו כאוהד שלא כ"כ אהב מה שראה, ללא ספק בתקופה האחרונה ובמיוחד אחרי הפציעות שלו המצב החמיר כולם רואים את זה ובטוח שגם סלובו ובכל זאת הוא מחליט לתת לו 90 דק למה לא ברור.

כי סולבו רוצה להחזיר אותו לעניינים ומוכן לשלם גם מחיר בשביל זה (לא מחזירים שחקן לעניינים דרך הספסל).
בינתיים המחיר לא כזה נורא.
נו זה ברור השאלה אם זה נכון ובינתיים זה לא כזה נורא נכון בעיקר בגלל היריבות החלשות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
בוא נפסיק לשקר לעצמנו.

מדברים פה על התקופה שלפני הפציעה ואחריה.
אז בוא נשים דברים על דיוקם - ערן מהיום הראשון שהתחיל לשחק כדורגל לא ניחן בלשון המעטה בניידות יתר...סגנון המשחק של ערן הוא אותו סגנון מ DAY ONE.
מדברים איתי פה על הפציעה כאילו שלפניה ערן לוי שרף שטחים במגרש, היה רגוע, לא העיר לאף אחד, לא ראה צהוב מיותר בחייו, לא איבד כדורים מיותרים וכו' וכו'..

נו באמת . ערן זה ערן. תמיד היה כזה וכזה ישאר. לטוב ולרע.
הפערים בין ערן שלפני הפציעה לבין ערן שאחרי הפצעיה לא כאלה אקוטים לדעתי.
לדעתי הם כן אקוטיים . בכל מה שקשור להשתלטות על כדור, שמירה עליו ניידות לשטח ריק אפילו על שטחים קטנים , מסירות מדויקות תוך כדי תנועה, משחק ראש שלא לדבר על גליץ פה ושם. כל אלה היו ועוד איך. מתישהו יפול לכולם האסימון.

(04-Feb-2017 13:42)טל.מ כתב: [ -> ]לדעתי הם כן אקוטיים . בכל מה שקשור להשתלטות על כדור, שמירה עליו ניידות לשטח ריק אפילו על שטחים קטנים , מסירות מדויקות תוך כדי תנועה, משחק ראש שלא לדבר על גליץ פה ושם. כל אלה היו ועוד איך. מתישהו יפול לכולם האסימון.

מה שאתה מציין פה זה כושר נשחק את זה מנסה סלובו להחזיר ובאמת נגד נשר נרשם שיפור לעומת המשחק בטדי
סומך על הצוות המקצועי שרואה כמונו ואף בעין יותר מקצועית מסתם אוהד ומאמין שמריצים וידאו ועובדים עם כל שחקן על הטעויות שלו. מאמין שמנסים להכניס אותו לכושר משחק עמ לקבל ממנו את היתרונות לקראת סוף המרוץ. גם ליגת הפח הזו היא מעין מרתון ולקראת סוף המרוץ צריכים את כולם חדים ובכושר. לדעתי מערן נקבל הרבה יותר מאשר מבדש ודיין שמהם התיאשתי לחלוטין וכל רגע ששון ויסמן לא על המגרש אלא אחד משני הטאלנטים מועדף הוא רגע מבוזבז. כולם ראו אתמול את ה"תרומה" של ערן למשחק כולל הצוות המקצועי ולא צריך לחפור על זה too much
גם אני בעד שיחזירו את ערן לכושר ....אבל מחזירים לכושר דרך שמירה על המשקל או יותר נכון דיאטה מבוקרת ואימונים מוגברים ככה כמו שזה נראה לתת לערן 90 דק במצבו הפיסי זה בעיני לא נכון גם אם ערן מבקש...
הבהרה קטנה לפיליפצ'וק וכולם אין ולו חצי דבר נגד ערן נהפוכו....אבל לעלות למגרש כדורגל אפילו נגד קבוצה כמו נשר...זה פשוט לא מקצועי והיפה בכדורגל שלנו האוהדים יש זכרון קצר כשאתה עולה למגרש אנחנו בוחנים אותך על כאן ועכשיו ולא אחורה...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's