מכבי נתניה

גירסה מלאה: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי???
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(05-Feb-2017 18:39)טל.מ כתב: [ -> ][quote='פיליפצ'וק' pid='63129' dateline='1486302775']
השאלה מה אתה לצורך העניין מוכן לעשות בשביל זה.
לפי הדברים שאתה כותב פה, לא הרבה אם בכלל.

לתת לו להחלים בלי לחץ בשקט מחוץ לסגל וכשהוא יהיה כשיר פיזית לשחק לשלב אותו בהדרגה. בדיוק מה שהייתי עושה עם כל אחד אחר.

בגדול זה מה שאמור להיות, רק שערן לוי הוא לא כמו כל שחקן אחר והישיבה בחוץ מחרפנת אותו למרות שלא נראה לי שזה השיקול.
חוץ מזה חסרים לי חלקים בפאזל כדי לדעת למה זה נעשה בצורה הזו ולא בצורה שאתה ציינת. חלקים כמו: מה הסטטוס הרפואי שלו כרגע, מה מגביל אותו, מה קורה איתו באימונים במהלך השבוע, אולי אז היינו מבינים יותר את הבחירה של הצוות המקצועי.
השאלה המרכזית היא האם זה כושר משחק/חלודה או שהפציעה עדיין ברקע ולדעתי כולנו כאן יכולים רק להעריך.
אם זה הראשון, אז כן, כמה שהוא גרוע, מעצבן ולא תורם רוב המשחק צריך להמשיך לרוץ איתו. לא יודע אם מחצית, 60 או 90 דקות אבל שישחק עד שיחזור לעצמו. כמו קלע שנכנס לתקופה רעה והדרך היחידה לצאת ממנה היא להמשיך לזרוק.
אם הפציעה עדיין ברקע אני לא יודע מה לתת לו לשחק אמור לקדם אותנו ואותו.

אני רואה את ערן כל שבוע כבר (4-1) עונות, וגם במשחקים הכי גרועים שלו וגם בגביע הטוטו בתחילת העונה אחרי שנה בחוץ, הוא מעולם לא נראה כמו שהוא נראה אחרי הפציעה בגב לכן לדעתי ולצערי אין בכלל ספק שזאת הבעיה.
Heartחפרתם בחיאת דינק הבנו די, ערן ערן ערן, חכו לשישי ונראה מה יעשה סלובו מול האימפריה מהרצליה.
עם ערן, בלי ערן, עם דיא, בלי דיא, עם מסי, בלי מסי- אני מקווה שברור לכולם שזה הפסד ראשון...

רק אל תגידו שלא אמרנו ותתאכזבו... Wink

Sent from my iPhone using Tapatalk
אין ספק שמדובר במגרש מנחוס.
מה שכן בשני ההפסדים האחרונים שם לכפ"ס והרצליה ערן לא שיחק אז... ☺
מקווה שהכינו לפושה את טיוטת החוזה לשנה הבאה[WINKING FACE]

Sent from my A0001 using Tapatalk
אל תדאגו...כמאמר הקלישאה (בשינוי קל...) -

כדורגל משחקים 95 דקות ובסוף נתניה מנצחת...
(05-Feb-2017 19:41)אופיר34 כתב: [ -> ]אל תדאגו...כמאמר הקלישאה (בשינוי קל...) -

כדורגל משחקים 95 דקות ובסוף נתניה מנצחת...

לא מפסידה אתה מתכוון...

Sent from my iPhone using Tapatalk
זו עונה הפוכה מהעונה שעברה
(05-Feb-2017 21:24)yaron73 כתב: [ -> ]זו עונה הפוכה מהעונה שעברה

כלומר יהיה לנו הפסד אחד בסך הכל
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's