מכבי נתניה

גירסה מלאה: רווח, מה עם פוסט לקראת משחק המוקש ביום שישי???
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
כמו בכל סכסוך משפטי, הכל תלוי למי יש עורך דין טוב יותר

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
(03-Feb-2017 9:33)משה.ד כתב: [ -> ]אתה מאמין לכל מה שבן כספית כותב במעריב? בטח שלא כי הוא שמאל קיצוני. אז למה שנאמין לקלמן ליבסקינד? בגלל שהוא אוהד מכבי נתניה?
משה .אתה מאמין בעובדות .אסמכתאות ומשפט צדק בלי קשר לאג'דנה או שסתם מאמין בסחרורי מילים .מכבסת מילים והתאמת הפסיקה בהתאם לאג'נדה שבאת ממנה. וביננו. נראה לי שלא טרחת לקרוא את המאמר החשוב הזה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
אני מאמין לבית המשפט. אם הוא קבע את מה שקבע אזי התבסס על החוקה. מוצא חן לא מוצא חן זה מה יש. אני למשל לא ימצא חן בעיני שעל סמך העובדות שאני קורא בנושא העלים והורודים ביבי לא יחליף את אולמרט בסלון ברמלה, והבן דוד עו"ד לא ישב קצת בגלל פרשת הצוללות
אני לא מאמין לבית המשפט ומתפלל "השיבה שופטנו כבראשונה ויועצנו כבתחילה"
לגבי ביבי מסכים איתך לחלוטין צריך להיות ליד אולמרט לא במקומו וכולל בן דודו ואת אישתו לסדר לנווה תירצה. כי שם מקומם.

רק לטובת העובדות...
בן כספית(בתחילת דרכי כמפקד חלקנו את אותו חדר),ממש לא שמאלני,טיפוס יהיר ומתנסה( בעל מקורות מדהימים בקהילת הבטחון) אך מתנסח היטב וכמו רבים וטובים מאנשי התקשורת תפס אג'נדה,שבמקרה דנן תמכה באולמרט והיא אנטי ביבי(וככזה הוא היחיד שמעיז בשנים האחרונות להיות הראשון שחושף את שהאחרים מפחדים).
קלמן ליפסקינד איש ימין משחר נעוריו,ישר ורהוט שגם משרת אג'נדה(כמו כולם שם בעיתון ובמתחרים).
למען הגילוי הנאות,לפני 10 ימים כתבתי לו מכתב שתומך בדרכו הישרה(למרות שדעותינו המדיניות שונות).
והכי חשוב,הוא אוהד נתניה?(כי בן כספית אדום "מניאק")
(03-Feb-2017 12:29)אייל ס כתב: [ -> ]רק לטובת העובדות...
בן כספית(בתחילת דרכי כמפקד חלקנו את אותו חדר),ממש לא שמאלני,טיפוס יהיר ומתנסה( בעל מקורות מדהימים בקהילת הבטחון) אך מתנסח היטב וכמו רבים וטובים מאנשי התקשורת תפס אג'נדה,שבמקרה דנן תמכה באולמרט והיא אנטי ביבי(וככזה הוא היחיד שמעיז בשנים האחרונות להיות הראשון שחושף את שהאחרים מפחדים).
קלמן ליפסקינד איש ימין משחר נעוריו,ישר ורהוט שגם משרת אג'נדה(כמו כולם שם בעיתון ובמתחרים).
למען הגילוי הנאות,לפני 10 ימים כתבתי לו מכתב שתומך בדרכו הישרה(למרות שדעותינו המדיניות שונות).
והכי חשוב,הוא אוהד נתניה?(כי בן כספית אדום "מניאק")
קלמן ליבסקינד .אוהד נתניה בוודאות. הוא מזכיר את זה בפאנל בערוץ 20.

רק בגלל זה היה שווה לכתוב לו....Cool
(03-Feb-2017 12:59)חזום חזום כתב: [ -> ]
(03-Feb-2017 12:29)אייל ס כתב: [ -> ]והכי חשוב,הוא אוהד נתניה?
קלמן ליבסקינד .אוהד נתניה בוודאות. הוא מזכיר את זה בפאנל בערוץ 20.

אם כך, הכל בטל נוכח זאת
נתניה עיר ימנית מובהקת רק כמה שמאלנים מניאקים בטיפטוף נמצאים

נו עדיאלבז עלינו על המוקש או לא ? איפה כל אלו שאמרו שהליגה הזאת זבל ??
מתי תבינו שגם כשאנחנו מאוד רוצים יש קבוצה שמשחקת מולנו , הם סגרו אותנו לחלוטין ...
צריך ללמוד מהמשחק הזה
שוברים משחק כזה עם ריצה בלתי פוסקת ופתיחה לצדדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's