מכבי נתניה

גירסה מלאה: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(20-Jan-2017 22:03)אופיר34 כתב: [ -> ]
(20-Jan-2017 20:34)טל.מ כתב: [ -> ]אני אסביר לכל המקטרגים.
א. כתבתי את מה שכתבתי במחצית כשהתוצאה היתה 3:1.
ב. להוביל 3:0 אחרי 28 דק ולחרבן את זה בכניסה חסרת אחריות 2 אחכ וגם לספוג גול בדקה ה45 זה בדיוק מה שאמרתי , להחזיר קבוצה גמורה לחיים.
ג. מודה שלא חשבתי שנצרת עילית כל כך חלשים. אריאל בטוח ידע את זה. אל תסתנוור מהתוצאה. לפני ארבעה ימים ראינו כמה אנחנו תכליתיים ברחבה וזה גם נראה לפני שבועיים נגד ראשלצ .
ג. ההימור של הצוות המקצועי הצליח לו, שאפו. מודה שלא אהבתי את ההפקרות באמצע , הצוות המקצועי הימר על התקפה גם ב10 שחקנים, הצליח להם, שוב, כל הכבוד.
ד. סשה שם גול גדול..

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני רואה שאתה מתחיל לחזור לעצמך...

אז בוא אני אגיד לך את זה בצורה פשוטה - את המשחק הזה היינו מנצחים גם עם 8 נגד 11 והסיבה היא פשוטה -
1. נצרת (כמו רב הליגה) היא כלום ושום דבר
2. שחקני ההכרעה שלנו ,ודיא בראשם, הם שתי רמות מעל הליגה הזאת.

אם במשחק הזה היינו נשארים עם 11 שחקנים לכל אורכו אני לא אגזים ואומר שהוא יכול היה להגמר בתוצאה דו ספרתית.
ונכון שדנון עשה שטות (שנבעה מעודף מוטיבציה ולכן צריך לסלוח לו לדעתי) ,אבל עדיין גם ב 10 שחקנים היינו הרבה יותר מסוכנים מהם ויכולנו להגדיל את היתרון.
מצד שני , לא כל כך אהבתי את הבומים למעלה בחצי שעה האחרונה של המשחק.

עלי שוב הוכיח את האיכויות שלו באמצע
דיא יכול לפרפר כל הגנה בליגה הזאת
קוגבינה עדיין על סמים...
לואיזה עשה עבודה טובה
ורגוץ שומר על רמה גבוהה
ודין ממשיך לקבל שערים שאסור לו לקבל. למזלנו אנחנו לא מרגישים בזה כי ההתקפה שלנו מחפה על הטעויות שלו.

ואני חוזר לסורי .. נו ומה אתה ? בגול הראשון כדור קופץ לפני השוער בדיוק על הפינה. אולי בוני היה עוצר את זה .. בגול השני אחלה נגיחה של סשה מה אתה רוצה מדין ? את שני ה1:1 שהוא לקח אני מבין ששכחת

(20-Jan-2017 23:13)טל.מ כתב: [ -> ]
(20-Jan-2017 22:03)אופיר34 כתב: [ -> ]
(20-Jan-2017 20:34)טל.מ כתב: [ -> ]אני אסביר לכל המקטרגים.
א. כתבתי את מה שכתבתי במחצית כשהתוצאה היתה 3:1.
ב. להוביל 3:0 אחרי 28 דק ולחרבן את זה בכניסה חסרת אחריות 2 אחכ וגם לספוג גול בדקה ה45 זה בדיוק מה שאמרתי , להחזיר קבוצה גמורה לחיים.
ג. מודה שלא חשבתי שנצרת עילית כל כך חלשים. אריאל בטוח ידע את זה. אל תסתנוור מהתוצאה. לפני ארבעה ימים ראינו כמה אנחנו תכליתיים ברחבה וזה גם נראה לפני שבועיים נגד ראשלצ .
ג. ההימור של הצוות המקצועי הצליח לו, שאפו. מודה שלא אהבתי את ההפקרות באמצע , הצוות המקצועי הימר על התקפה גם ב10 שחקנים, הצליח להם, שוב, כל הכבוד.
ד. סשה שם גול גדול..

אני רואה שאתה מתחיל לחזור לעצמך...

אז בוא אני אגיד לך את זה בצורה פשוטה - את המשחק הזה היינו מנצחים גם עם 8 נגד 11 והסיבה היא פשוטה -
1. נצרת (כמו רב הליגה) היא כלום ושום דבר
2. שחקני ההכרעה שלנו ,ודיא בראשם, הם שתי רמות מעל הליגה הזאת.

אם במשחק הזה היינו נשארים עם 11 שחקנים לכל אורכו אני לא אגזים ואומר שהוא יכול היה להגמר בתוצאה דו ספרתית.
ונכון שדנון עשה שטות (שנבעה מעודף מוטיבציה ולכן צריך לסלוח לו לדעתי) ,אבל עדיין גם ב 10 שחקנים היינו הרבה יותר מסוכנים מהם ויכולנו להגדיל את היתרון.
מצד שני , לא כל כך אהבתי את הבומים למעלה בחצי שעה האחרונה של המשחק.

עלי שוב הוכיח את האיכויות שלו באמצע
דיא יכול לפרפר כל הגנה בליגה הזאת
קוגבינה עדיין על סמים...
לואיזה עשה עבודה טובה
ורגוץ שומר על רמה גבוהה
ודין ממשיך לקבל שערים שאסור לו לקבל. למזלנו אנחנו לא מרגישים בזה כי ההתקפה שלנו מחפה על הטעויות שלו.

ואני חוזר לסורי .. נו ומה אתה ? בגול הראשון כדור קופץ לפני השוער בדיוק על הפינה. אולי בוני היה עוצר את זה .. בגול השני אחלה נגיחה של סשה מה אתה רוצה מדין ? את שני ה1:1 שהוא לקח אני מבין ששכחת

הגול הראשון של דין בגדול בעיטה חלשה מחצי דונם חייב לקחת בכל מקרה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
הסתכלתי על הגול פעמיים נוספות כרגע. בעיטה מה16 אלכסונית מדויק לפינה. מהטלוויזיה וגם במגרש זה לא נראה שאפשר היה לעצור. אולי המיקום של גל לא היה נכון , לא יכול לומר לפי זוית הצילום.

טל.מ ' כתב: [ -> ]ואני חוזר לסורי .. נו ומה אתה ? בגול הראשון כדור קופץ לפני השוער בדיוק על הפינה. אולי בוני היה עוצר את זה .. בגול השני אחלה נגיחה של סשה מה אתה רוצה מדין ? את שני ה1:1 שהוא לקח אני מבין ששכחת

אני ??
אני מנסה להתאפק איתך ולא תמיד מצליח...

כל מי שעיניו בראשו וראה קצת כדורגל בימי חייו ידע שלא היה מצב שאת המשחק הזה אנחנו לא מנצחים, גם בעשרה שחקנים.

נצרת לא יצרו כמעט שום מצב ולעומת זאת החלק ההתקפי שלנו, ברגע שרצה באמת, ייצר את המצב וגם הבקיע.
לא היה פה ספק לרגע מי הקבוצה היותר איכותית ומי באה להפריע.

ולגבי דין, דיברתי על הגול הראשון. שער מאה אחוז של שוער. כדור חלש, נמוך, לפינה של השוער. פשוט נרדם בשמירה. תראה בטלוויזיה ואז דבר איתי.
ואני לא רוצה שוב לפתח דיון עליו אבל אני עדיין עומד על דעתי שלליגת העל כמו שזה נראה כרגע זה לא מתאים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ראיתי בטלוויזיה כבר כמה פעמים ואני לא מסכים איתך. פיליפצ׳וק כמה פוסטים למעלה הזכיר איך זה להוביל מול קבוצת תחתית 2:0 במחצית וב11 שחקנים לא ב10 לקבל שיוויון תוך 5 דק. לזה בפעם השלישית היום אני קורא להחזיר קבוצה מתה לחיים. כל מי שמתקשה להבין .. נו מה אני יכול לעשות.

(20-Jan-2017 23:49)טל.מ כתב: [ -> ]ראיתי בטלוויזיה כבר כמה פעמים ואני לא מסכים איתך. פיליפצ׳וק כמה פוסטים למעלה הזכיר איך זה להוביל מול קבוצת תחתית 2:0 במחצית וב11 שחקנים לא ב10 לקבל שיוויון תוך 5 דק. לזה בפעם השלישית היום אני קורא להחזיר קבוצה מתה לחיים. כל מי שמתקשה להבין .. נו מה אני יכול לעשות.

במשחק הזה בניגוד למשחקים מול שעריים ור"ג לי לא היה ספק איך זה יגמר.
החולשה שלהם פלוס היכולת של שחקני ההכרעה שלנו לא הותירו ספק.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
בפעם המאה היום... 44 שערים ב20 משחקים, 19 משחקים פוריים ברצף, 0 הפסדים, קורעים את הליגה בשלישיות, רביעיות וחמישיות...
זה כמו לקבל מתנה ציור של ואן גוך ולהתלונן שהצבע של המסגרת טיפה דהוי
(20-Jan-2017 23:56)אריאל כתב: [ -> ]בפעם המאה היום... 44 שערים ב20 משחקים, 19 משחקים פוריים ברצף, 0 הפסדים, קורעים את הליגה בשלישיות, רביעיות וחמישיות...
נו ומה? אתה חוזר על זה כל הזמן הבנו, במשחק הבאמת חשוב של העונה הפסדת וכול זה לא משנה אם תעלה ליגה לא תקבל שום בונוס אירועי העבר עדיין חקוקים לנו בלב ממה בדיוק אתה נהנה בליגת זבל הזאת?

(21-Jan-2017 0:25)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(21-Jan-2017 0:09)amir כתב: [ -> ]
(20-Jan-2017 23:56)אריאל כתב: [ -> ]בפעם המאה היום... 44 שערים ב20 משחקים, 19 משחקים פוריים ברצף, 0 הפסדים, קורעים את הליגה בשלישיות, רביעיות וחמישיות...
נו ומה? אתה חוזר על זה כל הזמן הבנו, במשחק הבאמת חשוב של העונה הפסדת וכול זה לא משנה אם תעלה ליגה לא תקבל שום בונוס אירועי העבר עדיין חקוקים לנו בלב ממה בדיוק אתה נהנה בליגת זבל הזאת?

במשחק גביע, אמיר, אין מה לעשות, הכל יכול לקרות. חוסר זהירות של שחקן בשבריר של שנייה, לפתע אתה מוצא את עצמך בעשרה, ומכאן ואילך הכל נעשה מסובך מאוד. ובנוסף ההפסד התחולל לא נגד קונוסים, אלא נגד קבוצה המועמדת להעפלה לליגת העל.

והחשוב מכל, אין בוכים על חלב שנשפך. ברגע בו נשמעת שריקת הסיום מותירים הכל מאחור ומביטים קדימה. זכורות לי הדחות מחפירות בהרבה מזו של עונה זו.

(21-Jan-2017 0:09)amir כתב: [ -> ]

במשחק גביע, אמיר, אין מה לעשות, הכל יכול לקרות. חוסר זהירות של שחקן בשבריר של שנייה, לפתע אתה מוצא את עצמך בעשרה, ומכאן ואילך הכל נעשה מסובך מאוד. ובנוסף ההפסד התחולל לא נגד קונוסים, אלא נגד קבוצה המועמדת להעפלה לליגת העל.

והחשוב מכל, אין בוכים על חלב שנשפך. ברגע בו נשמעת שריקת הסיום מותירים הכל מאחור ומביטים קדימה. זכורות לי הדחות מחפירות בהרבה מזו של עונה זו.
נכון מסכים אבל בשביל מה כל הזמן הסטטיסטיקות האלה שלא מחזיקות מים ושוות בדיוק מה עד המשחק הראשון בליגת העל?

גם ליגת העל ליגה זבל.
בואו נשאר בלאומית.
מזכיר לי בקונילמל- ״ברוסיה אני יהודי, בישראל אני רוסי״- בליגה לאומית אנחנו קבוצה גדולה ואימפריה ששייכת לצמרת הכדורגל הישראלי, ובליגת העל אנחנו קבוצה קטנה שבשער השבת מוצגת ב״הצגה הכפולה״- המשחקי שוליים האלה שפחות מעניינים? אז אלה...
בליגה השניה הבית הוא מבצר שגורם לקבוצות לשקשק- בליגת העל אנחנו חסרי בית.
כן, יש בזה משהו מהנה ובליגת העל יש משהו מבאס... והלואי שהניהול של אייל והניהול המקצועי של סלובו ושי ברדה יקחו אותנו לימים יפים גם בליגת העל.

(21-Jan-2017 0:31)עידן444 כתב: [ -> ]גם ליגת העל ליגה זבל.
בואו נשאר בלאומית.
מזכיר לי בקונילמל- ״ברוסיה אני יהודי, בישראל אני רוסי״- בליגה לאומית אנחנו קבוצה גדולה ואימפריה ששייכת לצמרת הכדורגל הישראלי, ובליגת העל אנחנו קבוצה קטנה שבשער השבת מוצגת ב״הצגה הכפולה״- המשחקי שוליים האלה שפחות מעניינים? אז אלה...
בליגה השניה הבית הוא מבצר שגורם לקבוצות לשקשק- בליגת העל אנחנו חסרי בית.
כן, יש בזה משהו מהנה ובליגת העל יש משהו מבאס... והלואי שהניהול של אייל והניהול המקצועי של סלובו ושי ברדה יקחו אותנו לימים יפים גם בליגת העל.

הלוואי כי עוד עונה של התנדננות בין הליגות או חס וחלילה ירידה תבריח את שאר האוהדים שעוד שרדו פה.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reference URL's