מכבי נתניה

גירסה מלאה: לפי אלדד אפשר להתחזק ב 2 שחקים + כמה תנאים ...איזה נראה לכם ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
וואלה? כי מי יקח אותם אם לא אנחנו?
ק״ש וסכנין זו כזו אטרקציה?
לדעתי מוגרבי זה ריאלי.
עזרא סתם סתום שימצא את עצמו שוב בקבוצה גדולה. מכבי ת״א במצוקה. אולי יכנס איזה ג׳וק למישהו בב״ש בקטע של ״להחזיר את הילד הביתה״ או משהו בסגנון או טביב...
אבל את מוגרבי אני לגמרי רואה חוזר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
לדעתי מוגרבי ילך לסכנין.

נתניה לא משלמת את הסכומים שהם רגילים אליהם ומין הסתם ישיגו, והם לא ירדו לליגה השניה.

מסכים עם טל.מ מוגרבי ועזרא לא יחזרו לנתניה והאמת אין צורך בהם , לגבי חלוץ לדעתי יובל שוואט אם אפשר וישוחרר מעפולה אז כדאי כמו שמשה דיקטטורה אמר כל מחזור שם שער
לא מבין למה סלובו מחפש קשר פשוט אין צורך, בלם כן הייתי מוסיף
(17-Dec-2016 23:19)טל.מ כתב: [ -> ]נתניה לא משלמת את הסכומים שהם רגילים אליהם ומין הסתם ישיגו, והם לא ירדו לליגה השניה.

למה בסכנין רצות משכורות שמנות?
אם סכנין זו המועמדת הבכירה לקלוט אותו נתניה לגמרי בתמונה.
מספיק עם הלוזריות הזו.
למה מי זו סכנין?
מי זו ק״ש?

אחרי דיא סכנין רדפה שנתיים שהוא נשאר.
למה שמוגרבי יעדיף אותם על אוטומט?

רק אל תגידו לי בגלל שהוא ערבי...

עידן - הם משלמות יותר מנתניה ונתניה בליגה השניה. תן לי סיבה אחת למה שחקן שיש לו ביקוש בליגת העל בהרבה יותר כסף מנתניה ירד לליגה השניה ?

(17-Dec-2016 23:47)טל.מ כתב: [ -> ]עידן - הם משלמות יותר מנתניה ונתניה בליגה השניה. תן לי סיבה אחת למה שחקן שיש לו ביקוש בליגת העל בהרבה יותר כסף מנתניה ירד לליגה השניה ?

נתניה זה לא ליגה שניה גם כשהיא בליגה השניה.
אני יודע, נשמע ססמה אבל זה לגמרי נכון.
אגיד לך יותר מזה- אם יש מקום שבאה לידי ביטוי העוצמה של מכבי נתניה כמועדון גדול- זה בליגה השניה יותר מאשר בליגה הראשונה שם נתניה היא עוד קבוצה. אין כאן עניין של ראש לשועלים או זנב לאריות- אני באמת מרגיש שמכבי נתניה מקבלת ריספקט הרבה יותר גדול מהתקשורת(אפילו אובר ריספקט) כשהיא בליגה השניה.
שחקן לא יכול לחשוב רק על הרגע.
לדעתי נתניה לא ממש זקוקה לו העונה אלא לראיה לעונה הבאה וזה גם יכול לקרות בקיץ.
אם נתניה עולה ובאמת אין סיבה שזה לא יקרה- התקציב שלה יהיה גדול משל סכנין.
זה עונה לך על שאלת הכסף?
כי מבחינה מקצועית אין לי ספק שנתניה עדיפה.

עידן אבל לינואר הוא לא יגיע אם מדובר על עונה הבאה זה משהו אחר לחלוטין חוץ מזה אני לא מחזיק מפיראס שחקן לעומת דיע סבע והם על אותה משבצת ....סבע הוכיח נאמנות פיראס לא הוכיח כלום
דובר על ינואר הנוכחי. אם וכאשר נתניה תעלה ותרצה להתמודד על פיראס ועזרא תפאדל. מהכירי את מדיניות התשלומים הנוכחית זה לא יקרה.

עזרא לא כי הוא סתם מנופח ולא הוכיח כמעט אף פעם שהוא שווה את הכסף.
מוגרבי זה סיפור אחר ולדעתי אם הצוות המקצועי מסמן אותו והוא מחפש קבוצה שווה לו לחזור אפילו בשכר יחסית נמוך שישתדרג בעונה הבאה.
ריאלי לגמרי מאשר ללכת למאבקי ירידה איפשהו. לדעתי חצי ליגה תהיה במאבקי ירידה. אם זה מה שהוא רוצה שיהיה לבריאות. אני לא בטוח.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's