מכבי נתניה

גירסה מלאה: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
כן אבל ההבדל הגדול שהתחלנו במינוס 9 נקודות גדי , אם לא היה המינוס אנחנו מקום ראשון ובכל זאת אין סיבה לשחק בהליכה
כמו שדוד אמר אנחנו האוייב של עצמנו
ר"ג עדיין לא שיחקה נגד הפועל פ"ת והפועל עכו (שני המחזורים הקרובים שלה)
אני מאמין שיהיה להם ב0 ל-2 נקודות מהמשחקים האלה, והליגה איכשהו תתאזן.
זה בהחלט מעניין. כל מה שאני יכול לומר הוא - הלוואי ואייל יהיה כאן מעבר לעונת 2017-18 וייבנה כאן משהו חדש (לצערי, אני נאלץ להיות סקפטי).
אחרי 7 מחזורים,אנחנו בעיקר תלויים בעצמנו.
במידה ומכבי נתניה תשמור על קצב צבירת הנקודות הנוכחי היא תסיים את העונה במקום שאליו כולנו מייחלים.
מי שמציץ בסטטיסטיקה של הליגה השניה(שחוזרת על עצמה),מבין שהקצב הנוכחי מספיק(ואין ביטוח שזה הקצב...),בכל העונות האחרונות קצב צבירת הנקודות של השניה בטבלה אחרי 7 מחזורים היה גבוה מ12 ובסיום העונה נמוך מ70(למעט עונה חריגה אחת שאז היה גבוה משמעותית מ12 והקבוצה סיימה ב73).
המטרות של מכבי נתניה העונה לא מתחילות בעלית ליגה,מכבי נתניה העונה היא קבוצה שחייבת להחזיר את האמון לקהל והחיבור בין הקבוצה לאוהדים חשוב מעלית ליגה.
משחק כמו בשישי האחרון לא עושה את העבודה(לא למטרה הראשונה ולא לשניה) ואני תקווה שהמשחק נגד נשר והמשחק נגד ר"ג יהפכו לחריגים(ושוב איש לא יכול להבטיח שזה לא יחזור...)ומשחקים האחרים יהיו הדגם המייצג לקבוצה שניראה בהמשך העונה,במידה וכן כך יהיה הדבר,אנחנו תלויים רק בעצמנו!
אייל זה לא ענין שלך להעיר את השחקנים זה צריך להיות העבודה של דרפיץ' וברדה , הם צריכים " להרגיש " את השחקנים באימונים , מצד אחד שיינה נפצע באימון וגזל פותח מצח ומצד שני משחקים כמו נשים בהריון !!!
באמת שאני לא מבין למה כולם בטוחים שמכבי נתניה היא מעל הליגה. כשאני רואה את הסגל של עכו אז אני לא חושב שיש להם סגל פחות טוב משלנו ואף יותר. כשרואה את היכולת של ר״ג כקבוצה אני לא בטוח שאנחנו מעליהם.
השם מכבי נתניה לבד לא יעלה אותנו ליגה, ואת זה כדאי שנפנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(25-Oct-2016 10:38)אלון כתב: [ -> ]באמת שאני לא מבין למה כולם בטוחים שמכבי נתניה היא מעל הליגה. כשאני רואה את הסגל של עכו אז אני לא חושב שיש להם סגל פחות טוב משלנו ואף יותר. כשרואה את היכולת של ר״ג כקבוצה אני לא בטוח שאנחנו מעליהם.

אנחנו ממש לא מעל הליגה,אנחנו תלויים בעצמנו כמו האחרים...
יש לנו שני שחקנים שיעשו את ההבדל.
כרגע דיא לדעתי ב- 30-40% יכולת בגג.
בדש ב 30% יכולת ולדעתי שער אחד והבטחון יחזור לו.
ערן לוי נותן את המספרים אבל לדעתי גם הוא רחוק מאיכות משחק מקסימלית.
ברגע ששלושתם יהיו יותר קרובים למה שהם מסוגלים לתת נהיה מעל הליגה.
(25-Oct-2016 10:38)אלון כתב: [ -> ]באמת שאני לא מבין למה כולם בטוחים שמכבי נתניה היא מעל הליגה. כשאני רואה את הסגל של עכו אז אני לא חושב שיש להם סגל פחות טוב משלנו ואף יותר. כשרואה את היכולת של ר״ג כקבוצה אני לא בטוח שאנחנו מעליהם.

כמו שעכו נראתה בשניים שלשה משחקים שראיתי אותה נשר הרבה יותר מדאיגה אותי...
וסגל לא עולה ליגה קבוצה כן...
ולגבי השם - ברור שהוא לא יעלה אותנו ליגה אבל אל תזלזל במותג (גם הוא בנסיגה), במוניטין ובהיסטוריה שמייצרים הרתעה וייחס טיפה שונה אצל כל יריבה שתפגוש בליגה המצ'וקמקת הזאת.
יש מספיק דוגמאות למועדונים גדולים בעולם שלא נס ליחם למרות ששנים לא הרגישו טעמו של תואר . אני מבטיח לך שכל יריבה שעולה מול גלאזגו או מארסיי לדוגמא , משחקת באובר מוטיבציה רק בגלל השם שעומד מולם.

בקיצור, לא נעלה בגלל השם, נעלה בזכות איכויות ,ניהול תקין וחדר הלבשה טוב. לצד זה "השם" בהחלט יכול לעזור. מותר להשתמש בו לעיתים.
אני נגד התמסכנות וקטנות. בטח שאתה משחק בליגה עם קבוצות מנשר ,עפולה וביתר רמלה...
(25-Oct-2016 11:18)עידן444 כתב: [ -> ]יש לנו שני שחקנים שיעשו את ההבדל.
כרגע דיא לדעתי ב- 30-40% יכולת בגג.
בדש ב 30% יכולת ולדעתי שער אחד והבטחון יחזור לו.
ערן לוי נותן את המספרים אבל לדעתי גם הוא רחוק מאיכות משחק מקסימלית.
ברגע ששלושתם יהיו יותר קרובים למה שהם מסוגלים לתת נהיה מעל הליגה.

אתה מזכיר לי את הילד שהמורה אמרה עליו שיש לו פוטנציאל גבוה אך בסוף סיים נהג מונית (בלי לזלזל).

(25-Oct-2016 12:24)אופיר34 כתב: [ -> ]

כמו שעכו נראתה בשניים שלשה משחקים שראיתי אותה נשר הרבה יותר מדאיגה אותי...
וסגל לא עולה ליגה קבוצה כן...
ולגבי השם - ברור שהוא לא יעלה אותנו ליגה אבל אל תזלזל במותג (גם הוא בנסיגה), במוניטין ובהיסטוריה שמייצרים הרתעה וייחס טיפה שונה אצל כל יריבה שתפגוש בליגה המצ'וקמקת הזאת.
יש מספיק דוגמאות למועדונים גדולים בעולם שלא נס ליחם למרות ששנים לא הרגישו טעמו של תואר . אני מבטיח לך שכל יריבה שעולה מול גלאזגו או מארסיי לדוגמא , משחקת באובר מוטיבציה רק בגלל השם שעומד מולם.

בקיצור, לא נעלה בגלל השם, נעלה בזכות איכויות ,ניהול תקין וחדר הלבשה טוב. לצד זה "השם" בהחלט יכול לעזור. מותר להשתמש בו לעיתים.
אני נגד התמסכנות וקטנות. בטח שאתה משחק בליגה עם קבוצות מנשר ,עפולה וביתר רמלה...

לא מתמסכן ולא מנמיך ציפיות, להיפך. מכבי נתניה חייבת לעלות ליגה. אבל זה לא אומר שהיא קבוצה מעל הליגה. וכמו שאייל אמר, אנחנו תלויים בנו כמו שעכו תלוייה בעצמה ור״ג תלוייה בעצמה. אנחנו לא טובים מהן, לפחות כרגע.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's