מכבי נתניה

גירסה מלאה: במידה והייתי אוהד נטו(בלי קשר לבעלות).
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
אפשר שיהיו בסגל 4 זרים ועל המגרש 3?
אם לא אז הכוונה היתה לעונה הבאה
(01-Nov-2016 10:02)אלדד כתב: [ -> ]חטפת משם את השחקן הכי טוב בליגה מוחמד וקוגבנייה
הצעה עכשיו וכבר בינואר הוא כובש בנתניה
לא יודע אם חטפת...
הם מושאלים...
אייל אומר שיש אופציה. השאלה מה היא אומרת ובכמה כסף.
מי הסוכן של נגוקו. עושה רושם שביתר תא ספקית זרים טובה.
אגב נגוקו שייך למכבי תא? כמו רוב הקבוצה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
אם הייתי אייל, היום הייתי נוסע לסגור עם השחקן לעונה הבאה לפני כל העולם ואשתו גם אם יש לו חוזה לשנתיים
היכן רוכשים כרטיסים לסרט "רכישת שחקנים למכבי נתניה"?
חחחחח אייל אנחנו אוהדים מותר לנו לפנטז בשביל זה אנחנו פה
אייל אבל לפחות תסכים שמדובר בכישרון ובפוטנציאל
במחזור אחרי לוד יש לנו את בית"ר ת"א אחרי שתראה אותו בלייב כנראה אתה והקהל כבר תתאהבו בו, כי אני כבר מאוהב

(01-Nov-2016 14:23)חזום חזום כתב: [ -> ]מי הסוכן של נגוקו. עושה רושם שביתר תא ספקית זרים טובה.
אגב נגוקו שייך למכבי תא? כמו רוב הקבוצה.

חזום בחודש אוגוסט הוא שיחק במדי מכבי פ"ת נגד מכבי ת"א ובני יהודה בגביע הטוטו אולי הוא שייך בכלל לפ"ת אבל בכל מקרה אם מכבי ת"א היו רוצים אותו אז הוא כבר היה שם הוא שיחק כבר נגדם
היה חלוץ זר קונגולזי באשקלון (ברח לי השם שלו) שסיים כמלך השערים בעונה שנתניה היתה בלאומית עם יוסי מזרחי.
עונה לאחר מכן עבר לק"ש בליגת העל והיה גם בהפועל חיפה נדמה לי והסתבר כפלופ.
היה את לארי קהינדה שהיה תותח בהכח ר"ג ובעפולה ואשתקד בליגת העל היה בינוני מינוס.
מצד שני היה את קאיודה שמליגה שניה בישראל הגיע לליגה האוסטרית.
גם עלי מוחמד וגם ג'ורדן פושה אין עירבון לכך שבליגת העל הם יתנו עבודה
מה שאני בא לומר שלא כל שחקן שמרשים בליגה הלאומית הוא קאיודה הבא.
בארץ יש כל כך הרבה זרים שזרים למקצוע(עע ההזויים של שנה שעברה) אז לא בושה לקבל המלצות מאוהדים. קבוצה בדרך כלל קמה ונופלת על איכות הזרים.
תשווה את הזרים הליצנים של אשקלון לעומת הזרים הטובים של סכנין.
אילו קבוצות עם תקציב זהה יחסית.

לא חסר סוכנים של שחקני פח לעומת כאילו עם קבלות וזה לא חייב להיות בתקציבים גדולים.
לכן חשוב כבר עכשיו לחשוב על העתיד ולא לחכות לרכבות זרים במחנה אימונים.
נתניה זקוקה להתחיל לחשוב בכיוון של סקאוטינג. זה נכון מקצועית וזה נכון כלכלית.
רציתי לדבר על זה עם אייל אי שם בתחילת הדרך אבל הבנתי שהאיש מוצף באנשים שלא מפסיקים לחפור לו ולא רציתי להיות חלק מהחבורה.
זה לא יכול להיות רק ברמת המאמנים.
מאמנים, חרוצים ככל שיהיו, לא יכולים לעשות גם את זה ומאוד מפתה פשוט לעבוד עם סוכן ונראה שסלובו וברדה מאוד אוהבים לעבוד עם אבי ציוני הסוכן של עלי וקוגבנייה(אולי הוא גם הסוכן של החלוץ המדובר).
נתניה צריכה לפעול בכיוון הזה.

ממה שהבנתי שי ברדה הוא בחור עם עין מצויינת לזיהוי שחקנים. צריך לקחת את היכולת הזו כמה צעדים קדימה ולהשתמש בה כמה שיותר.
ראית כמוך את השחקן(אני שנים עוקב אחרי ליגה לאומית) ואכן הוא מרשים.
ומכיוון שלא רק אנחנו ראינו,בדיוק כמו שלא רק אנחנו רואים את שחקני מכבי נתניה,סביר להניח שבמקרה של שחקן מוכח,חצי ליגת על משגעת את הסוכן והעסק הופך להיות לא כלכלי.
הסיכוי "לגנוב" שחקן יורד אחרי הפיכתו למוכח,בשלב זה של חיי מכבי נתניה היא תתרכז בשחקנים ללא עלות כרטיס,או בעלות של וועדה למעמד שחקן,או במימוש אופציה לשחקנים שהוכיחו עצמם במועדון.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Reference URL's