מכבי נתניה

גירסה מלאה: ניצחון ועליה לרבע הגמר.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
http://m.one.co.il/Mobile/Article/16-17/...77894.html

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
הרכב הקבוצה למשחק גביע הטוטו נגד עירוני נשר: רון שושן, אמיה טגה, ברנקו ורגוץ', סייף פאדול, קרלוס לואיסה, ניקו אולסק, אביב אברהם, איילון ירושלמי,
דיא סבע, רועי דיין וניסן דנון.
דקה 20, רועי דיין מוצא את ניסו דנון שמעלה את מכבי נתניה ליתרון 1-0.
דקה 46, אלכסנדר ז'דנוב מחליף את ברנקו ורגוץ' וברק בדש מחליף את רועי דיין.
דקה 60, ערן לוי מחליף את ניסן דנון ורביד גזל מחליף את ניקו אולסק.
דקה 65, עוז אריאל מחליף את קרלוס לואיסה.
תענוג גם שחקנים נחו גם עלינו....
לבושתי אומר רק שאפילו לא ידעתי ( גם ככה לא הייתי מגיע ) שיש משחק גביע הטוטו
הגרלת רבעי גמר גביע הטוטו נערכה היום (רביעי) וקבעה כי מכבי נתניה והפועל ניר רמת השרון ייפגשו לקרב המרכזי בשלב הבא של המפעל. אחי נצרת קיבלה את בני לוד, הפועל ירושלים מול הפועל רמת גן ומכבי שעריים נגד הפועל עפולה. התאריך לקיום המפגשים טרם נקבע על ידי המנהלת.

חצאי הגמר יתחלקו בצורה הבאה: המנצחת בין מכבי אחי נצרת לבני לוד תפגוש את מקבליתה מהמפגש בין הפועל ירושלים להפועל רמת גן, כאשר בחצי המקביל המנצחת בין מכבי נתניה להפועל ניר רמת השרון תמתין למקבילתה מההתמודדות בין מכבי שעריים להפועל עפולה
זה משחק אחד בלבד או שיש גם גומלין?
נראה לי שאחד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אחי נצרת ושעריים בחצי גמר גביע הטוטו לאומית
הקבוצה של יחזקאל ניצחה 1:3 את בני לוד ותפגוש את הפועל ירושלים או הפועל ר"ג, החבורה של קלינגר גברה בפנדלים על עפולה, תפגוש את נתניה או רמה"ש

שתיים מתוך ארבע העולות לחצי גמר גביע הטוטו בלאומית נקבעו היום (שלישי) כשמכבי אחי נצרת ניצחה 1:3 את בני לוד והבטיחה את הכרטיס לשלב הבא, כמו גם מכבי שעריים שעברה את הפועל עפולה אחרי דו קרב פנדלים. מחר תפגוש מכבי נתניה את הפועל ניר רמת השרון וביום חמישי הפועל ירושלים תתמודד מול הפועל רמת גן
יש לי רק שאלה אחת-
אם זה גל אלברמן, הסמרטוט ששפט היום גם שולף בכזו קלות שני צהובים ומרחיק אותו דקה 20?

Sent from my iPhone using Tapatalk
תנו קצת אינפורמציה למי שלא היה בבקשה
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's