מכבי נתניה

גירסה מלאה: ניצחון ועליה לרבע הגמר.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
מה יש להגיד?
אביב אברהם עושה עבירה ספק צהוב- יש שופטים שיתנו יש שרק יזהירו. אחרי כמה דקות לוקח כדור נקי- שריקה לעבירה שלא היתה ורק ה׳ יודע מה עבר לשופט בראש שהחליט גם לתת צהוב. אולי העובדה שהשחקן של רמה״ש נפצע למרות שאביב הגיע לכדור לפניו...
מדקה 20 ומשהו ב- 10 שחקנים. משחק קקה. סלובו הורחק.
בנוסף לכל הצרות גם נפצע הבלם הרביעי- מה שמשאיר אותך בבעיה לליגה. גזל ירד לשחק בלם.
נפתלי בלאי קיבל הופעת בכורה בקישור.
מהלך של קוגבנייה סידר לנו את המצב היחיד לשער- בדש החמיץ.
והם הצליחו בתוספת זמן- אוסטוינד שכנראה אוהב לשחק נגדנו בדרדרה מדוייק לפינה... וגול... דווקא בדקות טובות שלנו...

Sent from my iPhone using Tapatalk
לפחות לא יהיו תירוצים של עייפות יתרכזו בליגה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
"דעתי הלא פופולרית" - לשופט היו היום 0 טעויות. הוא אומנם פדנט ששורק על כל דבר ומקפיד על מיקום הוצאת חוץ ועבירה וכו' אבל לדעתי לא עשה שום טעות.. אולי בעצם טעות אחת שלא נתן חוק יתרון לאילון ירושלמי.

היה משחק סיוטי כמו רוב האחרונים, אבל הפעם אני רוצה להאמין שזה בגלל הנחיתות המספרית על המגרש.

ערן לוי שוב הכי חלש על המגרש לדעתי.

המשחק הזה הראה טוב טוב מי טוב רק בתור שחקן ספסל, ומי אלה שאפילו לא ראויים להיות שם

סשה מסכן, פעם ראשונה בשנים האחרונות שמשחק 2 משחקים ברצף אז נפצע.. חוץ מהאיום הבערך היחידי שהיה לנתניה על השער לרמה"ש במחצית הראשונה הוא היה די מסננת בהגנה.

לאור אוסטווינד יש 7 שערים בקריירה, 3 מתוכם נגד מכבי נתניה
אז בוא נחזור לאותה שאלה שפתחתי איתה? האם לגל אלברמן הוא שולף שני צהובים בכזו קלות?
אני טוען שלשחקן בכיר הוא לא היה שולף אפילו אחד מהם.
שלא נדבר על זה שכל נפילה של ערן לוי הוא שרק- בלי קשר לאם נגעו בו בכלל. שלף צהובים על כלום. עצירת מתפרצת באופן מכוון על דיא סבע(לא בפעם הראשונה- גם נגד נשר עצרו אותו בעבירה סופר מכוערת ששחקן של ארסנל כבר ראיתי מקבל אדום ישיר על עבירה מכוונת מאחור נגד סוונסי) ועל זה הוא לא חשב לתת צהוב...
שיפוט מהגרועים שראיתי!
חסר מושג בסיסי!

(26-Oct-2016 23:19)עידן444 כתב: [ -> ]מה יש להגיד?
אביב אברהם עושה עבירה ספק צהוב- יש שופטים שיתנו יש שרק יזהירו. אחרי כמה דקות לוקח כדור נקי- שריקה לעבירה שלא היתה ורק ה׳ יודע מה עבר לשופט בראש שהחליט גם לתת צהוב. אולי העובדה שהשחקן של רמה״ש נפצע למרות שאביב הגיע לכדור לפניו...
מדקה 20 ומשהו ב- 10 שחקנים. משחק קקה. סלובו הורחק.
בנוסף לכל הצרות גם נפצע הבלם הרביעי- מה שמשאיר אותך בבעיה לליגה. גזל ירד לשחק בלם.
נפתלי בלאי קיבל הופעת בכורה בקישור.
מהלך של קוגבנייה סידר לנו את המצב היחיד לשער- בדש החמיץ.
והם הצליחו בתוספת זמן- אוסטוינד שכנראה אוהב לשחק נגדנו בדרדרה מדוייק לפינה... וגול... דווקא בדקות טובות שלנו...

אתה מתכוון בדקה הטובה שלנו. מה שצלח נגד נשר לא צלח היום. ישנם שחקנים שלא צריכים להיות כאן וחבל על הכסף שהם נוגסים מהתקציב (ואמרתי את זה עוד כשהחתימו אותם).
בקיצור, משבוע לשבוע רואים שהקבוצה, כקבוצה, לא מעל הליגה.
ואין לי בעיה שתקראו לי מתמסכן...

לא יודע אם להתמסכן זו המילה הנכונה. מלכתחילה לא הבנתי את הקשר שלה...
אבל להגיד את הדברים האלה אחרי משחק שאתה משחק ב- 10 שחקנים עם בקושי חצי הרכב- נראה לי מוגזם ואפוקליפטי משהו...

עידן, זה בסה"כ הריטואל הרגיל שחוזר על עצמו שנה אחר שנה....
או סקנדל או פסטיבל... בנוהל הרגיל...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(27-Oct-2016 0:11)עידן444 כתב: [ -> ]לא יודע אם להתמסכן זו המילה הנכונה. מלכתחילה לא הבנתי את הקשר שלה...
אבל להגיד את הדברים האלה אחרי משחק שאתה משחק ב- 10 שחקנים עם בקושי חצי הרכב- נראה לי מוגזם ואפוקליפטי משהו...

א. שאל את אופיר.
ב. הדבר היחידי שאולי יכול להצדיק את היכולת החלשה, זו מכת הפציעות. הבנתי שגם אולסק פצוע והוא מצטרף לעלי, שינה, פאדול והשאר. לא מבשר טובות העיניין הזה.
ומבחינה מקצועית, אמנם אתה טוען שבדש זה שובר שיוויון (וגם אני חשבתי שלהזיק הוא לא יזיק), אבל כנראה שמשחקים עם ערן לוי אזי צריך חלוץ מהיר לידו, אחרת העסק לא עובד. ולצערי אין לנו כזה.

תרגיעו חברים לא צריך לרדת ןמרה שחורה כשמפסידים ולא צריך לרקוד סמבה ולגמור את ההלל כשמנצחים
בסך הכל יש נפילת מתח ועכשיו אנחנו קבוצת ליגה לאומית באמת המשחקים הראשונים היו מההרגשה שהליגה קטנה עלינו אבל עכשיו מתברר שבשביל לעלות השחקנים יצטרכו לתת הרבה יותר
אין לי מושג אופיר 34 את מי לא רצית לראות בתחילת העונה אבל אם הכוונה לערן לוי אז אי אפשר לבוא אליו בטענות רק כשלא הולך סבלנות בן אדם זה לא מכונה מה גם שחזר מפציעה קשה באיזה שהוא מקום זה יושב בקופסה בראש מאחור
בואו ניתן למאמנים להעיר ולשפר את השחקנים
אני בדעה שכל השחקנים שנמצאים זה הכי טוב מה שיכולנו להשיג בזמנו כולל בדש שמאוד מאכזב וחבל חשבתי יעשה קמבק גדול במקרה זה אני מעדיף את החלוץ השני
(27-Oct-2016 0:32)אלון כתב: [ -> ]
(27-Oct-2016 0:11)עידן444 כתב: [ -> ]לא יודע אם להתמסכן זו המילה הנכונה. מלכתחילה לא הבנתי את הקשר שלה...

א. שאל את אופיר.
ב. הדבר היחידי שאולי יכול להצדיק את היכולת החלשה, זו מכת הפציעות. הבנתי שגם אולסק פצוע והוא מצטרף לעלי, שינה, פאדול והשאר. לא מבשר טובות העיניין הזה.
ומבחינה מקצועית, אמנם אתה טוען שבדש זה שובר שיוויון (וגם אני חשבתי שלהזיק הוא לא יזיק), אבל כנראה שמשחקים עם ערן לוי אזי צריך חלוץ מהיר לידו, אחרת העסק לא עובד. ולצערי אין לנו כזה.

יש לך את קוגבנייה. שיחזירו אותו למעלה כי רק ככה כנראה שנראה כדורגל.
עם ערן לוי ובדש\דיין המשחק תקוע.
דיא, ערן ודידייה למעלה מתנפלים על הגנת היריב- ולפרק! לפרק! לפרק!

שחק עם ניקו עלי וגזל\אביב\אילון(אהבתי את המשחק שלו למרות שהוא לא יודע לשחרר בזמן אבל הוא צעיר והוא ילמד)- ואם אתה מקבל יותר מגול כל שלושה משחקים אל תקרא לי עידן.
דיא, ערן ודידייה כבר יתנו לך את הגולים שלהם.
ורגוץ יפתח לבד בהגנה הוא עוצר 80% מההתקפות העלובות שיש בליגה הזו.

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's