מכבי נתניה

גירסה מלאה: נצחון של הרבה כבוד ותקווה להמשך טוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
רק ההרחקה של דיע סבע העיבה על הנצחון המתוק הכפול הזה גם על שלומי דורה שהועדף על פני סלובו דראפיץ' , וגם על הפועל עכו !!!

יש לנו את ערן לוי ויש לנו את ערן לוי , אפשר עכשיו להוסיף - טוב שחזרת עם ערן לוי עונה שעברה לא היינו יורדים ליגה !!!
דיברו על קוגבנייה ? שער על העודד מכנס ממש בעיטת אומן לא טיל אבל מדוייק אין שוער שמוציא כדור כזה , עוד נהנה ממך העונה דידייה , מה שעוד אהבתי אצלו שהוא לא אגואיסט ומפרגן לחברים ...
דיע סבע ? זאת העונה שלו !!! קצת יותר רגוע והיה מסיים עם עוד 2-3 גולים

ההגנה היתה טובה נהנתי גם מהמגן השמאלי אחלה שחקן אין לי מושג איך קוראים לו מור משהו וגם נהנתי מויקי כחלון והבלמים !!!

לא לנוח לא לשקוט על השמרים לא צריך להתלהב יותר מדי , נשמח הערב וחזרה להתכונן למשחק הבא

סלובו אם אתה היית המאמן עונה שעברה היינו מסיימים בפליאוף עליון בבקשה תמשיך ככה
לאוהדים הנפלאים פשוט כל הכבוד רק חבל שלא באו הרבה
דווקא במשחק פחות טוב נצחנו אודות לשער המוקדם.
לגל היה הרבה מזל לא יודע את השם של השחקן מעכו עם בעיטות חופשיות שהביכו .
הבלם הקרואטי שקט ועושה עבודה טובה.
מור היה טוב שיחק ממש על הקו וכך פתח את ההגנה ויופי של בישול לפנדל.
כחלון לפעמים נעלם.
שינה בינוני.
גזל היה המצטיין הרבה תנועה בגרות וחכמה.
טגה שרף את הדשא והביך את ההגנה שלהם.
אוליסק היה בינוני למרות שלפי דעתי יהיה השחקן המצטיין העונה.
ערן היה ערן לטוב ולרע יופי של כדורים חופשיים ומושך אליו את ההגנה ומצד שני לפעמים תוקע את ההתקפה ועצבני. לא כל כדור חייב לעבור דרכו.
דיא משתפר הרחקה מטופשת.
קוגבניה למרות הגול היפה לא 9 חיצוני טוב יפרח עם חלוץ 9.
דיין עדיין חלוד ולא התאים למשחק מעבר.
בסך הכל זו היתה הצהרה .נתניה מתמודדת לעליה .
חייב לציין את הסדר בחלוקת המינויים בניצוחו של אייל .כייף לראות. כמות הקהל תגדל עם הזמן ואני בטוח שיהיו עוד" לקוחות חדשים".

Sent from my A0001 using Tapatalk
טגה שרף את הדשא????? הבנאדם לא הפסיק לאבד כדורים, באמת מיותר שהוא על הדשא עם כל הסימפטיה לאיש.
שינה מצוין לא בינוני, עושה את מה שצריך לעשות, לא פחות ולא יותר, כנ"ל וורגוץ שאולי מוקדם להגיד אבל מסתמן כבינגו של סלובו.
אולסק (אחלה שחקן) מס' 2 אחרי ערן.
קובי מור לא רע.
קוגבניה לא גולר אבל שחקן עם ניצוצות.
דרוש עוד שחקן התקפה, רצוי מהיר.
(29-Aug-2016 23:35)פיליפצוק כתב: [ -> ]טגה שרף את הדשא????? הבנאדם לא הפסיק לאבד כדורים, באמת מיותר שהוא על הדשא עם כל הסימפטיה לאיש.
שינה מצוין לא בינוני, עושה את מה שצריך לעשות, לא פחות ולא יותר, כנ"ל וורגוץ שאולי מוקדם להגיד אבל מסתמן כבינגו של סלובו.
קובי מור לא רע.

כבר פעם שניה מסכים איתך.
כנראה שמבחינת כדורגל נטו אנחנו כן באותו ראש.
שינה באמת היה מצויין היום! הפחיד אותי שהיה עם צהוב(שלא הגיע לו) אבל היה מצויין.
אולסק לדעתי היה בינוני מחצית ראשונה. בהמשך השתפר.

קוגבנייה יאכיל כאן את כולם כובעים.
גם היום שמעתי סביבי ״עגל״, ״עדיף שלא ימסרו לו״- עד הגול כמובן.
מסורבל, לפעמים חושב לאט מידי, אבל באמת שלא צריכים להיות גאונים גדולים כדי לראות שיש כאן חומר גלם לא רע בכלל שיתן את שלו- בטח אם יקבל את הבטחון ויופעל נכון.

עם ויקי אף פעם לא היתה לי בעיה. קובי מור עשה יופי של משחק. ״העגלה ההיסטרית עם משחק הרגל הנוראי״ במרכז ההגנה שלנו כבר שיחק מול כמה מהחלוצים הכי טובים בליגה הזו ובינתיים הוא עומד מוצק ואיתן.
גזל תענוג! איזה כושר. האיבודים המעצבנים שתמיד היו לו- אבל נתן אחלה משחק.

בשלב מאוד מוקדם הרגשתי שזה משחק של דיא וכמה שנלך אליו יותר יקרו דברים טובים. במשחק הקודם ונגד הרצליה הרגשתי הפוך.

אוהב את משחק הלחץ של הקבוצה.
אוהב את זה שכמעט לא משחקים לרוחב. כל הזמן עומק עומק עומק. כמובן שלא הכל מצליח אבל זה כדורגל נכון שמקשה מאוד על היריבה.
ומילה על היריבה- התחושה שלי היא שהיו היום על המגרש שתי הקבוצות הכי טובות בליגה. לא סגור על זה אבל זו התחושה שלי. כמובן שלא ראיתי את כל הקבוצות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ממה שאני ראיתי - שינה ווורגוץ שני המצטיינים שלי היום. המגינים היו סבירים לליגה הזו. דין גל חלש בכדורי גובה. טגה פשוט לצערי לא טוב . איבד כמעט כל כדור מפסיד כל קרב על הכדור. גזל התחיל רע והשתפר, לא להאמין כמה עלי מוחמד חסר, בטח במשחק בינוני של אולסק.
ערן לוי משחק טוב מחצית אחת בלבד אחרי זה כנראה נגמר לו החמצן במוח והוא עושה שטויות, סבע היה בינוני, קוגבנייה כנל למרות הגול היפה. כשנתניה משחקת עם רועי דיין כ 9 זה נראה שכל הקבוצה פשוט הולכת לאיבוד. משחק טוב שלנו בחצי הראשון וגרוע מאוד בשני , גרינפלד התאים את עצמו לרמה..
מישהו יודע מה קרה לעלי ?

(29-Aug-2016 23:53)עידן444 כתב: [ -> ]
(29-Aug-2016 23:35)פיליפצוק כתב: [ -> ]טגה שרף את הדשא????? הבנאדם לא הפסיק לאבד כדורים, באמת מיותר שהוא על הדשא עם כל הסימפטיה לאיש.
קובי מור לא רע.

כבר פעם שניה מסכים איתך.
כנראה שמבחינת כדורגל נטו אנחנו כן באותו ראש.
שינה באמת היה מצויין היום! הפחיד אותי שהיה עם צהוב(שלא הגיע לו) אבל היה מצויין.
אולסק לדעתי היה בינוני מחצית ראשונה. בהמשך השתפר.

קוגבנייה יאכיל כאן את כולם כובעים.
גם היום שמעתי סביבי ״עגל״, ״עדיף שלא ימסרו לו״- עד הגול כמובן.
מסורבל, לפעמים חושב לאט מידי, אבל באמת שלא צריכים להיות גאונים גדולים כדי לראות שיש כאן חומר גלם לא רע בכלל שיתן את שלו- בטח אם יקבל את הבטחון ויופעל נכון.

עם ויקי אף פעם לא היתה לי בעיה. קובי מור עשה יופי של משחק. ״העגלה ההיסטרית עם משחק הרגל הנוראי״ במרכז ההגנה שלנו כבר שיחק מול כמה מהחלוצים הכי טובים בליגה הזו ובינתיים הוא עומד מוצק ואיתן.
גזל תענוג! איזה כושר. האיבודים המעצבנים שתמיד היו לו- אבל נתן אחלה משחק.

בשלב מאוד מוקדם הרגשתי שזה משחק של דיא וכמה שנלך אליו יותר יקרו דברים טובים. במשחק הקודם ונגד הרצליה הרגשתי הפוך.

אוהב את משחק הלחץ של הקבוצה.
אוהב את זה שכמעט לא משחקים לרוחב. כל הזמן עומק עומק עומק. כמובן שלא הכל מצליח אבל זה כדורגל נכון שמקשה מאוד על היריבה.
ומילה על היריבה- התחושה שלי היא שהיו היום על המגרש שתי הקבוצות הכי טובות בליגה. לא סגור על זה אבל זו התחושה שלי. כמובן שלא ראיתי את כל הקבוצות.

לדעתי ר״ג לא פחות טובה ואולי אף יותר.

ימים יגידו.
עכו ניסו לשחק כדורגל וזה מה שקרה להם היום.
הבונקרים בדרך אלא אם שעריים והפועל ר״ג באמת מחשיבות את עצמן.

למרות הניצחון משחק בינוני שלנו מול פ"ת היינו יותר טובים, מבחינת מצבים חוץ מהפנדלים לא הגענו להרבה
לא אהבתי את ההתכנסות לאחור ולשחק על מתפרצות במקום להחזיק בכדור ולשגע את היריבה, כשאתה מוביל 3-0 זה היה אימון טוב ומבחן להחזקת כדור ויצירת לחץ על היריב
טגה צריך לפרוש מכדורגל ודיין וסבע צריכים להיות צמד החלוצים הקבועים בשפיץ
סבע ברחבה יכול לעבור כל בלם בארץ בקלות עם הטכניקה והמהירות, לא סתם הוא סחט היום 2 פנדלים ועוד יסחוט בעתיד חלוץ מטורף
הלוואי וכל הצעירים היו משקיעים ורצים כמו גזל
(30-Aug-2016 0:14)אלדד כתב: [ -> ]למרות הניצחון משחק בינוני שלנו מול פ"ת היינו יותר טובים, מבחינת מצבים חוץ מהפנדלים לא הגענו להרבה
לא אהבתי את ההתכנסות לאחור ולשחק על מתפרצות במקום להחזיק בכדור ולשגע את היריבה, כשאתה מוביל 3-0 זה היה אימון טוב ומבחן להחזקת כדור ויצירת לחץ על היריב
טגה צריך לפרוש מכדורגל ודיין וסבע צריכים להיות צמד החלוצים הקבועים בשפיץ
סבע ברחבה יכול לעבור כל בלם בארץ בקלות עם הטכניקה והמהירות, לא סתם הוא סחט היום 2 פנדלים ועוד יסחוט בעתיד חלוץ מטורף
הלוואי וכל הצעירים היו משקיעים ורצים כמו גזל

דווקא כן היו מצבים. דיא 1 על 1 במצב של 0-1. קוגבנייה יכול היה לעשות יותר במצב בתוך הרחבה. עוד כמה מתפרצות.

מצחיק הכדורגל הזה.
מצד אחד משחק מצוין עם אינספור הזדמנויות , החזקת כדור ולחץ על היריב ובקושי תיקו מוציאים....
מצד שני משחק בינוני מינוס עם ניצול מכסימלי של מצבים וחוזרים עם 4 חתיכות....

אז גם אני עידן מסכים עם ידידי משכבר הימים המכונה טל מ. - שינה וורגוץ המצטיינים היום. אפס טעויות. רגועים עם הכדור, מרימים ראש ובעיקר קרי רוח. בדיוק התכונות שבלם צריך (מוקדש לקורא ירין חסן...)

לגבי השאר - שטגה מתעסק במה שטוב ,קרי לחץ על היריב ופעולות הגנתיות הוא סבבה שהוא מתחיל לנסות להיות טכני פה יש בעיה...

גזל הזכיר בדקות לא מעטות את גזל הישן והטוב (בעיקר בחילוצי הכדור והריסת ההתקפות)

אולסק בינוני היום (למרות שמחצית שנייה מישהו הכניס לו פלפל לתחת נראה לי..)

דיא נעלם לדקות רבות מידי אבל שנחה עליו הרוח זה שחקן שבשבילו באים לראות כדורגל...

קוגבינה לא פראייר ואמרתי את ממשחק האימון הראשון שראיתי . יש לו טכניקה, יש לו נוכחית ולמרות המספרים ברזומה האיש יודע להבקיע. סבלנות נדרשת פה . אל תספידו כל מהר את השחקן הזה.

וכחלון - מצטער (ואל תכעס עידן...), משחק לא טוב. לא תמך מספיק בהתקפה ולא עשה יותר מידי בהגנה. הזכיר לי במשחק הזה למה אף פעם לא החזקתי ממנו
עמודים: 1 2 3
Reference URL's