מכבי נתניה

גירסה מלאה: נצחון של הרבה כבוד ותקווה להמשך טוב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
בבית אנחנו צריכים לשלוט ולשכב על היריבה עם 4-5 שחקנים ברחבה ולא להסתמך על מתפרצות
ואין לי מושג למה השופט לא הוציא אדום בפנדל על סבע?

וקוגבניה עם כל הפוטנציאל חוץ מהשער לא מגיע לו את חולצת ההרכב
(30-Aug-2016 0:23)אופיר34 כתב: [ -> ]מצחיק הכדורגל הזה.
מצד אחד משחק מצוין עם אינספור הזדמנויות , החזקת כדור ולחץ על היריב ובקושי תיקו מוציאים....
מצד שני משחק בינוני מינוס עם ניצול מכסימלי של מצבים וחוזרים עם 4 חתיכות....

אז גם אני עידן מסכים עם ידידי משכבר הימים המכונה טל מ. - שינה וורגוץ המצטיינים היום. אפס טעויות. רגועים עם הכדור, מרימים ראש ובעיקר קרי רוח. בדיוק התכונות שבלם צריך (מוקדש לקורא ירין חסן...)

לגבי השאר - שטגה מתעסק במה שטוב ,קרי לחץ על היריב ופעולות הגנתיות הוא סבבה שהוא מתחיל לנסות להיות טכני פה יש בעיה...

גזל הזכיר בדקות לא מעטות את גזל הישן והטוב (בעיקר בחילוצי הכדור והריסת ההתקפות)

אולסק בינוני היום (למרות שמחצית שנייה מישהו הכניס לו פלפל לתחת נראה לי..)

דיא נעלם לדקות רבות מידי אבל שנחה עליו הרוח זה שחקן שבשבילו באים לראות כדורגל...

קוגבינה לא פראייר ואמרתי את ממשחק האימון הראשון שראיתי . יש לו טכניקה, יש לו נוכחית ולמרות המספרים ברזומה האיש יודע להבקיע. סבלנות נדרשת פה . אל תספידו כל מהר את השחקן הזה.

וכחלון - מצטער (ואל תכעס עידן...), משחק לא טוב. לא תמך מספיק בהתקפה ולא עשה יותר מידי בהגנה. הזכיר לי במשחק הזה למה אף פעם לא החזקתי ממנו

שבוע שעבר בהחלט היה משחק טוב יותר שלנו, אבל זו בדיוק הליגה הזו, ניצול מצבים ותו לא.
לגבי כחלון, לא יודע מה אתה רוצה ממנו? מספיק טוב לליגה הזו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אחלה תצוגה של הקהל https://youtu.be/8f0wAKMGKRY
נצחון יפה 0-4 מה אתם רוצים עוד שכל שחקן יצטיין ? ההוא לא היה גדול וההוא הפסיד כדורים ....קוטרים !!!
שמצידי ישחקו חרא העיקר שינצחו כל משחק
רק אהבל לא מבין שכשאתה מוביל 0-1 כדאי להסתגר בהגנה ולעקוץ במתפרצות את היריב
גם מכבי נתניה האלופה תמיד הובילה בעשר דקות הראשונות סגרה וכבשה במתפרצות הלוואי ויימשך ככה
(30-Aug-2016 1:00)אלון כתב: [ -> ]שבוע שעבר בהחלט היה משחק טוב יותר שלנו, אבל זו בדיוק הליגה הזו, ניצול מצבים ותו לא.

מה אני רוצה ? שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.... בקשה מוגזמת ??
והוא בהחלט מספיק טוב לליגה הזאת. את זה תמיד אמרתי, אבל אם "חלילה" נעלה מתישהו....
לדעתי ר״ג לא פחות טובה ואולי אף יותר.

[/quote]

בליגה הזו יש לא מעט קבוצות שכמדיניות הן לא מעוניינות לעלות ליגה מסיבות תקציביות וזה מגיע לפעמים עד כדי כך שהן "מורידות הילוך" ברגע שהן יותר מידי "למעלה".
(30-Aug-2016 9:34)אופיר34 כתב: [ -> ]
(30-Aug-2016 1:00)אלון כתב: [ -> ]שבוע שעבר בהחלט היה משחק טוב יותר שלנו, אבל זו בדיוק הליגה הזו, ניצול מצבים ותו לא.

מה אני רוצה ? שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר.... בקשה מוגזמת ??
והוא בהחלט מספיק טוב לליגה הזאת. את זה תמיד אמרתי, אבל אם "חלילה" נעלה מתישהו....

תן לו צאנס. הוא יותר טוב מהעגלות שהיו כאן בעונה שעברה. ובטח יותר טוב מאילתורים שעושים היום בחצי מהקבוצות בארץ בגלל מחסור בעמדה הזו. ועדיין אף אחד לא לוקח לא את שמעון הרוש ועד כמה שאני יודע גם לא את עומד ורד(למען האמת גם לא את ירין חסן...).

דעתי על המשחק:
אהבתי מאוד את משחק הלחץ , זה מניב תוצאות והזדמנויות ואנחנו צריכים את זה כי במשחק מסודר לא השגנו כלום.
רק צריך לדאוג לכושר.

דין גל ניסה לשדר ביטחון בהתחלה וזה גרם לשגיאות של עודף ביטחון.
שישחק פשוט ובטוח.

הקישור מצוין , אם זה הסגירות הטובות של גזל ( תמיד החזקתי ממנו קשר אחורי טוב) אם זה הפריצות המהירות של סבע או מסירות הגאונות של ערן.
רק טגה , שמעולם לא היה להיט הסטרי , אבל משחק כל כך חלש שלו אני לא זוכר.

ההגנה טובה , לא איזה מבצר אבל בהחלט סביר ומספק. כולל המגינים.

העגבניה לא שחקן לדעתי הצנועה. ( כן אני יודע שזה קוגבניה )
למרות הגול.

לסיכום:
אם היה שוער מנוסה וחלוץ טוב הייתי מרגיש טוב יותר לגבי עליית ליגה.
מצד שני , זו לא אכזבה ולא קרוב לזה בשבילי אם לא נעלה.
אני מאושר שיש קבוצה ובעלים שמחוברים לקהל.
תענוג.
א. איזה כיף לראות שוב ניצחון לשיר לרקוד ולחזור הביתה עם חיוך תודה אייל באמת על הכול .
ב. מצטער דין גל לא שוער כול כדור שהגיע לכיוון שלו זה התקף לב מהר מאוד יבינו שיש לנו בעיה בשער .
ג. איזה הגנה שני בלמים שקטים רגועים איזה כיף כחלון זה כחלון אבל קובי מור הפתעה נחמדה .
ד. טגה היה צריך לפרוש כבר שנה שעברה מצטער זה לא זה גזל היתה הפתעה לטובה . אולסק זה בינגו.
ה. התקפה אש גם דיא גם ערן (למרות כול הידים והוויכוחים והפרצופים ) מליון דולר
ו. אחרון חביב קוגבניה הגול מדהים אבל עד הגול ומהגול כלום כלום הלואי ואני טועה
שורה תחתונה יופי של משחק לתחילת העונה שרק ימשיך לא מעניין כמה מינוס כמה פלוס תחזירו לנו את החיוך והכול יהיה בסדר

סיכום קבוצתי : לחץ טוב , קבוצה מאומנת ומאורגנת, כושר גופני טוב לליגת מישנה.
2 שחקנים שוברי שיוויון ( ערן ודיא).
ניצול מצויין לשל המצבים בניגוד לשבוע שעבר.
חסר חלוץ 9 קלאסי- בלעדיו עליית הליגה תהיה קשה ( לאור המינוס 9)

סיכום אישי :

דין גל- לא הייתה לו עבודה כמעט. בעיה בכדורי גובה. שוער בינוני.
ויקי כחלון- לא יציב. לצד פעולות טובות מבצע שגיאות ולוקה במסירה האחרונה לרחבה. בסך הכל מספיק טוב לליגת המישנה.
קובי מור- לא רע
יקיר שינה- בלם לא רע. שלר ינסה מסירות ארוכות - אין לו את זה.
ורגוץ' - בלם טוב ויציב.
אולסק- משחק בינוני. אבל שחקן איכותי מאד.
דיא- לעיתים משחק כמו בשכונה אבל מהיר ובעל שליטה מעולה בכדור. צריך להרים את הראש. עדיין לא ממצא 50 % מהפוטנצייל שלו
ערן- מעל כולם גם אם עיתים מעט את המשחק ולא מדייק במסירות הארוכות .עם המספרים שלו לא ניתן להתווכח. נכס אמיתי.
רביד גזל- הפתעה טובה. משחר בהתלהבות, מתקל , לא תמיד מדייק אבל משחק טוב מאד שלו. הזכיר לפרקים את ימי הגדולים.
טגה- השחקן החלש בקבוצה. איטי וחלש - לא יכול התמודד פיזית ובמהירות עם הקיצונים של עכו ולכן נאלץ לעשות עבירות מה שהיה יכול להביא לספיגות . מקצועית אין לו מקום בהרכב - לא ברור איך סלובו לא ראוה זאת.
קוגבניה- נעלם לדקות ארוכות. לא מספחק מעורב אבל שער כזה כפי ככבש יכול לכבוד רק שחקן מוכשר. לדעתי עם עבודה נכונה השחקן הזה יהיה בינגו. חייב לשחק רק כקיצוני ויהיה חלוץ 9 איתו יעשה ניסים ונפלאות. סולבו צריך לעבוד איתו הרבה. הוא יהלום אבל לא מלוטש.

סלובודן דראפיץ - מאמן מצויין. יש תביעת עין של מאמן . יש סדר. יש לחץ. פריסה לא רעה. עדיין יש מרווחים גדולים מדי בין שחקנים והקבוצה לא מספיק שולטת במשחק אבל צריך עוד זמן כי זו קבוצה חדשה.

סיכויי עלייה : %50 בגלל המינוס 9. ללר המינוס 9 לר הייתה כלל שאלה.

שבוע טוב ומוצלח לכולם
עמודים: 1 2 3
Reference URL's