מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל תהיה חזק אל תתחיל לעשות טעויות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
(15-Jul-2016 20:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]דור פרץ קשר ושחקן לגיטימי ברוטציה של מכבי ת"א.
אני חושב שאתה מתבלבל

אני גם לא בטוח לגבי מי הוא מתכוון.
לא היה איזה שחקן שק״ש השאילה ממכבי ת״א? עליו מדובר? אם כן הוא היה בעיקר פצוע, לא? איזה שערים בליגת העל?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(15-Jul-2016 17:07)עידן444 כתב: [ -> ]מה היתרון של דור פרץ על שון ויסמן?

דור פרץ אני מכיר....
יכול ששון ויצמן הברקה הלוואי...לא מכיר...
דור פרץ שחקן מצויין...עם גולים בליגת העל....
(16-Jul-2016 8:26)דוד חטב כתב: [ -> ]
(15-Jul-2016 17:07)עידן444 כתב: [ -> ]מה היתרון של דור פרץ על שון ויסמן?

דור פרץ אני מכיר....
יכול ששון ויצמן הברקה הלוואי...לא מכיר...
דור פרץ שחקן מצויין...עם גולים בליגת העל....

חטב דור פרץ(אחיו של ריף פרץ) שחקן ניפלא,להערכתי אתה מבלבל בינו ובין דור חוגי.
אכן דור פרץ כילד בשמיניות הבקיע בצרורות,אך ב11 הפך לשחקן קישור והיום משחק בקישור האחורי במכבי ת"א(הבקיע כשחקן בוגרים שער 1,כשחקן נוער 4 שערים).
אגב,שון וויסמן ששיחק 2 עונות בנוער של מכבי חיפה הבקיע 37 שערים ובעונה השלישית שלו כחריג התחיל בעכו שם לא צלחה דרכו וסיים במכבי חיפה כשחקן חריג גיל והבקיע 4 שערים מינואר(כשתיפקד כשחקן כנף).
מדובר בשחקן שיכול לשחק(כמו דידייה) גם בכנף וגם כ9,מהיר וחזק..ולהערכתי זו שיטת המשחק של סלובו(לחץ גבוה מצד אחד ומהירות מצד שני)ולכן הוא בחר בו.
אגב,השחקן השני שהיה מועמד היה גאל מרגוליס שמבחינת כישרון איש לו חולק על יכולותיו והשנה האחרונה בנתניה לא עשתה לו(ולנו) טוב.

השחקנים הצעירים והמוכשרים האלו,יכולים מצד אחד להתפוצץ(והרווחנו בגדול) ומצד שני להעלם(עדיין ללא קבלות בבוגרים),אני מאמין בסלובו,בסגל שהוא בחר ובעיקר בנו שנוכל כקהל לחבר אותם למועדון ולתת את כל כולם.

קוריוז קטן לסיום(כדי להבין איך זה עובד אצל השחקנים הצעירים),בעונת 89/90 עלו לבוגרים של מכבי חיפה אייל ברקוביץ ויניב כהן,אייל חימם היטב את הספסל ויניב הוקפץ להרכב הבוגרים,במשחקו השני כבוגר הבקיע שלשער לרשת בית"ר ת"א(לא זכור לי מקרה דומה...)הוא המשיך באותה דרך עוד מספר משחקים והבקיע סה"כ 9 שערים באותה עונה וזהו...בהמשך העונה אייל ברקוביץ החליף את מקומו והשאר היסטוריה.
חטב מתכוון לדור ג'אן שאין לי מושג איפה הוא היום.
(16-Jul-2016 11:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]חטב מתכוון לדור ג'אן שאין לי מושג איפה הוא היום.

שיחק בביתר ת"א בעונה שעברה כרגע חזר למכבי ת"א
(16-Jul-2016 11:30)זיו פלם כתב: [ -> ]
(16-Jul-2016 11:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]חטב מתכוון לדור ג'אן שאין לי מושג איפה הוא היום.

חברים מתכוון לשחקן שהוא אח של עומר פרץ (לא המאמן) התחיל במכבי פ"ת
אולי השם הוא לא דור....
אבל הוא חלוץ שנתן גולים בליגת העל....
מה עם החלוץ הצעיר שלא מצא את מקומו בב"ש עבר לרמת השרון ???
הזקנה גמרה אותי....
מבחינת חלוצים הסגל הושלם ?
עומר בוארון שוחרר ?
עומר בוארון המשיך לקבוצתו הבאה בדיוק כמו גרשומוב ואחרים וביום שלישי תצא הודעה מסודרת של היוצאים למחנה.
(16-Jul-2016 14:20)דוד חטב כתב: [ -> ]
(16-Jul-2016 11:30)זיו פלם כתב: [ -> ]

חברים מתכוון לשחקן שהוא אח של עומר פרץ (לא המאמן) התחיל במכבי פ"ת
אולי השם הוא לא דור....
אבל הוא חלוץ שנתן גולים בליגת העל....
מה עם החלוץ הצעיר שלא מצא את מקומו בב"ש עבר לרמת השרון ???
הזקנה גמרה אותי....

עוז פרץ ואין לו אח כדורגלן.
אייל מה הסיפור עם דיא הפועל חיפה בזכות הכתב טוענים שלמרות ההודעה של הקבוצה הם יגישו הצעה לדיא בגלל שטוברוק לא חתמו על טופס השיחרור

עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's