מכבי נתניה

גירסה מלאה: אייל סגל תהיה חזק אל תתחיל לעשות טעויות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
האם דמי ההשבחה תלויים ביכולת השחקן או שזו איזה נוסחה קבועה?

Sent from my A0001 using Tapatalk
(13-Jul-2016 15:39)טל.מ כתב: [ -> ]
(13-Jul-2016 11:04)אופיר34 כתב: [ -> ]לא הייתי "הולך רחוק" בכל מקרה על שחקן ברמתו של ירין (ואני לא אומר את זה מתוך כעס על הסירוב שלו לשחק בקבוצה).
עם כל הכבוד (וסרט הקפטן שעל היד...) ירין משך שנים לא הראה שום גרף התקדמות. אותם טעויות , אותה עמידה ,אותה פאניקה.... בדיוק הדברים שהופכים עוד בלם בינוני לבלם טוב.
אז במקרה הזה לי אישית ממש לא כואב הלב.
יותר יכאב לי אם דמי ההשבחה שמגיעים לנו לא יכנסו בסופו של דבר לקופת המועדון.

ויש מצב שהכספים אכן לא יכנסו למועדון ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לתומי חשבתי שכל כסף שיכנס ממכירת נכסים (שחקנים) של הקבוצה ילך דוך לקופת המועדון. מסתבר שזה לא כזה ברור מאליו (ובמחשבה שנייה יש גם הגיון מסוים בזה).
בכל מקרה הבנתי שהנושאים האלה מטופלים (ויש עם מי לדבר...).

ואייל אם ירצה ירחיב בנושא.
כל הכבוד אייל אתה לא תצטער כי ברגע שאתה נכנע ומתפשר עם שחקן אחד זה עובר כמו בשדה קוצים בין כל השחקנים ואז מתחיל הברו'ך
זה לא שיש תקציב של בעל בית מליארדר הם צריכים חייבים להפנים שאתה אוהד בדיוק כמונו וגם אתה מוגבל בלהוציא כסף , מה שחשוב שתמיד תשמור על אמינות ומוסר תשלומים גבוהה בזמן , ככה לפחות הם ידעו שבמכבי נתניה אולי לא מרוויחים כמו בריאל מדריד אבל מקבלים בטוח את הכסף ולא כמו בימי שגב מאור

אל תצטער אני במקומך גם אם ירצה עכשיו לחתום תגיד לו מצטער הזמן וההצעה כבר עברה , אם אתה רוצה פחות 25% ממה שהצעתי לך קודם !!!
רווח, איזה יופי אתה מנהל מו"מ עם כסף של אחרים.
מאמין שבאמצע העונה תתאפק שלא לקלל את אייל סגל גם אם יגיעו ימים פחות טובים.
בעניין ירין ....
לדעתי נוצרה סיטואציה לא נוחה לשני הצדדים ואני לא מדבר על כסף ולא על יכולת האוהדים והמשפחה בעיקר בעידוד הפייסבוק...יצרו איזה דו שיח ארוך ולא מכובד שפגע בעיקר בירין...
זה לא קשור לפאן המקצועי אני חושב שבפן החברתי לא נכון ולא טוב לשני הצדדים השידוך הזה...
הלוואי והיה ניתן להשאיל אותו עם אופציית מכירה...אני חושב שזה גם טוב לירין להתאוורר וזה גם ישדרג אותו מקצועית...
מאחל לו בהצלחה ...
(13-Jul-2016 23:33)דוד חטב כתב: [ -> ]בעניין ירין ....
לדעתי נוצרה סיטואציה לא נוחה לשני הצדדים ואני לא מדבר על כסף ולא על יכולת האוהדים והמשפחה בעיקר בעידוד הפייסבוק...יצרו איזה דו שיח ארוך ולא מכובד שפגע בעיקר בירין...
זה לא קשור לפאן המקצועי אני חושב שבפן החברתי לא נכון ולא טוב לשני הצדדים השידוך הזה...
הלוואי והיה ניתן להשאיל אותו עם אופציית מכירה...אני חושב שזה גם טוב לירין להתאוורר וזה גם ישדרג אותו מקצועית...
מאחל לו בהצלחה ...
הוא שחקן חופשי.
רק דמי השבחה במקרה הטוב

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Arika יש לך בעיה בהבנת הנקרא חמוד כנראה פספסת את השיעורים האלו ביסודי .....איפה ראית שביקשתי מאחרים להוציא כסף על שחקן ?????
תביא פוסט אחד בלבד מאז שאייל סגל רכש את מכבי נתניה שאמרתי לו לקנות שחקן !!!!

נהפוך הוא אני בכל פוסט אומר לו לא לעשות את הטעויות שאחרים עשו , מי שלא רוצה לשחק במכבי נתניה בכסף שמציעים לו בזמן הקשה הזה , שלא יעשה טובות , לא נבוא בטענות לאייל סגל גם אם נרד עוד ליגה כי זה מה שהוא יכול מקסימום לתת !!!

לבעלים אחרים שמפזרים כספים כן אני בא בטענות כמו ההרפתקאה עם סראנסה למרות שמזרחי לא אשם כי הוא נבדק ונמצא "כשיר " !!! על זה שלכל עובד כמעט היה רכב ועוד אחד רכב לחברה שלו פשוט הזוי ....
שני הצדדים לא יכלו להמשיך ביחד בלי שום קשר ליכולת שיהיה לו בהצלחה ושלום . עכשיו הפנים קדימה לחפש בלם צעיר עם עתיד שיפרח ליד הבלם החדש . אתמול שמעתי במקרה את אדון שיימן הבעלים של הרצליה שאמר
ששום קבוצה לא עלתה ליגה עם לא כבשה יותר מ שישים וחמש שערים לפי השיטה הזו חלוץ תשע סביר ואנחנו מסודרים

Sent from my iPhone using Tapatalk
אתה רואה מה ההבדל בין אייל סגל לטמבל אוסידון ?
השאיל חלוץ ממכבי חיפה בשם ויסמן עם אופציה להשאלה עוד עונה + אופציה לרכישה בסיום ההשאלות
למה כל האחרים שקדמו לאייל סגל לא עשו ככה ? מה כל כך קשה בלבוא בדרישות מינימום כאלו ?
יכול להיות שעונה שעברה מרגוליס היה נותן הרבה יותר אם היה יודע שהוא יכול לרדת ליגה עם נתניה וככה גם ברק לוי וכל מי שהושאל ....

אייל גם הבלם שייני אל תתאמץ תן לו הצעה וזה מה יש רוצה בבקשה לא רוצה סלאמת
מכבי נתניה זה פירמה זה אימפריה שחקנים צריכים להיות מוכנים לשלם על מנת לשחק בנתניה
שייני = יקיר שינה עפ"י מילון "זאב רווח"
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's