מכבי נתניה

גירסה מלאה: התנתקתי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
להחזיק ולשרוד בליגה לאומית ניתן בלי בעלים ובלי לסבסד את מחלקת הנוער ובהנחה שאוהדים ירכשו מנויים ולא בנזיד עדשים.
לא ימכרו יותר מ1000 מנויים ביום אופטימי במחיר של לא יותר מ600 ש.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(25-May-2016 10:28)פיליפצוק כתב: [ -> ]אתה רושם יש הרבה דרכים ולא מציין אחת?!
אני שוב שואל, במודל הגרמני, קווקזי, תוניסאי, אוהדים צריכים לממן מכיסם ולבחור מישהו/ועד שינהל את המועדון ויקבל את ההחלטות בשבילם.
בתור אחד שמתיימר להכיר את הקהל של נתניה, בוא תסביר לי איך אתה מגייס אנשים.
ואל תביא לי את הפייסבוק כדוגמא, בפייסבוק אנחנו אימפריה.

(25-May-2016 10:20)עידן444 כתב: [ -> ]
(25-May-2016 10:09)טל.מ כתב: [ -> ]נתניה יכולה להחזיק את עצמה לבד ? פרט הכנסות.

אייל עשה את זה כאן לא מזמן.
בליגה לאומית זה קטן משמעותית אבל גם תקציב מינימום קטן פי 3.
וזה בהנחה שהקהל לא מכניס שקל מעבר למנויים(וגם זה עלול לקטון פי 3 אלא אם אנשים טובים עם יוזמות מבורכות יצליחו לרתום את הקהל- ושוב- מי שחושב שמחר יהיו 5,000 חי על כוכב אחר- לדעתי 1,500 מנויים יהיו בכל מקרה, אם המחירים שנכתבו אתמול נכונים יהיו אפילו יותר- לליגה השניה יש כמה יתרונות כמו למשל מחירי המנויים שנוחים וזמינים יותר כלכלית- הבעיה שאותי הכי מטרידה זה לא שנהיה עם תקציב של 6 מיליון ש"ח כי זה עדיין יותר מלפחות חצי ליגה- אלא הקוף הזה של ה- 9-)

אם אתה חושב שלהפועל כ"ס יש היקף הכנסות ופוטנציאל כמו של מכבי נתניה אז נראה לי שמישהו כאן חי בעולם משל עצמו וזה לא אני.

להפועל כפ"ס יש בעלים, לך יש?

הדברים יוצגו ביום ובמקום הנכון ולאחר התייעצות עם הגורמים הרלוונטים.
אין לי שום עניין שתעשו קרקס מכל דבר כי הרי כל דבר תפסלו.
סתיו שחם הוא בעלים שכמעט לא מביא כסף כך שהוא עושה את ההבדל ביכולת הניהול השפויה שלט במסגרת היכולות של המועדון ולא בכספים שהוא מביא מכיסו.
בנתניה ההכנסות גדולות יותר. ולא אגיד את המילה פוטנציאל- אלה העובדות- מכבי נתניה בלי בעלים שווה יותר כסף מקבוצות עם בעלים שלא משקיעים(בהנחה שאין חובות ותמיד אמרתי שאת החובות האוהדים לא יכולים לפתור).

לא עושים קרקס. עונים לך בשיא הרצינות . אתה זה שלא חי בתוך עמך. יש לך עובדות - תציג אותן. יש לך תוכנית ? מהי .

(25-May-2016 10:46)אייל ס כתב: [ -> ]להחזיק ולשרוד בליגה לאומית ניתן בלי בעלים ובלי לסבסד את מחלקת הנוער ובהנחה שאוהדים ירכשו מנויים ולא בנזיד עדשים.

בשביל קבוצה שתשרוד בליגה לאומית לא ירכשו מנויים במחיר גבוה (לא מדבר על הבערך 1000 ואולי אף פחות) שבכל מקרה יעשו.
מה עוד שישנן 2-4 קבוצות מליגת העל שיארחו "באצטדיון הביתי" שלנו, ובניהן מכבי חיפה ומכבי ת"א, אז אל תצפו ל5000 מנויים כדי לראות את שעריים ונשר בימי שישי...
(25-May-2016 10:59)טל.מ כתב: [ -> ]לא עושים קרקס. עונים לך בשיא הרצינות . אתה זה שלא חי בתוך עמך. יש לך עובדות - תציג אותן. יש לך תוכנית ? מהי .

אין לי כלום.

בוא נגדיר את זה ככה. אתה לא עומד בביקורת של שני אנשים בפורום , אני לא יודע למה אתה חושב שתוכל לעמוד בביקורת גדולה יותר או כתף קרה שתקבל מלא מעט. אתה רוצה להתרגז או להעלב זו זכותך אבל חבל על האנרגיה. יותר פשוט להסביר מה אתה רוצה וגם לדעת להתמודד כשמישהו חושב אחרת ממך.

(25-May-2016 11:04)אלון כתב: [ -> ]
(25-May-2016 10:46)אייל ס כתב: [ -> ]להחזיק ולשרוד בליגה לאומית ניתן בלי בעלים ובלי לסבסד את מחלקת הנוער ובהנחה שאוהדים ירכשו מנויים ולא בנזיד עדשים.

בשביל קבוצה שתשרוד בליגה לאומית לא ירכשו מנויים במחיר גבוה (לא מדבר על הבערך 1000 ואולי אף פחות) שבכל מקרה יעשו.
מה עוד שישנן 2-4 קבוצות מליגת העל שיארחו "באצטדיון הביתי" שלנו, ובניהן מכבי חיפה ומכבי ת"א, אז אל תצפו ל5000 מנויים כדי לראות את שעריים ונשר בימי שישי...

לראות את מכבי חיפה ומכבי ת״א אם בכלל זה יהיה אפשרי תצטרך לשלם הרבה כסף. לא משהו שהציבור הנתנייתי עם כל הכמיהה הגדולה לראות את הכדורגל הנפלא של מכבי חיפה ירוץ לשים עליו כסף...
לקנות מנוי אב ובן ב 500 שקל לראות את שעריים ונשר יותר ריאלי...

נו, אז הנה הגעת למסקנה שלי לבד...
בשביל להחזיק את הראש מעל המים (הפועל כפ"ס כדוגמא) אתה תוכל לגייס במקרה הטוב 500 איש ואני לארג'.
עכשיו תתקדם עם זה ותראה לאן תגיע.
לצערי או לשמחתי, ה- DNA של הקהל של המועדון הזה הוא או הכל או כלום, קרי הוא הולכים בגדול או לא הולכים בכלל, בשביל ייצור כלאיים אתה לא תצליח לגייס קהל גדול.
(25-May-2016 11:10)טל.מ כתב: [ -> ]בוא נגדיר את זה ככה. אתה לא עומד בביקורת של שני אנשים בפורום , אני לא יודע למה אתה חושב שתוכל לעמוד בביקורת גדולה יותר או כתף קרה שתקבל מלא מעט. אתה רוצה להתרגז או להעלב זו זכותך אבל חבל על האנרגיה. יותר פשוט להסביר מה אתה רוצה וגם לדעת להתמודד כשמישהו חושב אחרת ממך.

שמעתי ממני עד כה משהו קונקרטי? מה בדיוק אתה פוסל? על מה אתה מבקר?
עוד לא קרה שום דבר ואולי גם לא יקרה ואתה כבר עסוק בלבקר אז מה אתה רוצה שאני אגיד לך?
כפי שאמרת בעצמך- חבל על האנרגיה. יותר טוב להפנות אותה לדברים אחרים. שום קשר להיעלבות. ובאמת אין לי כלום כרגע.
כל מה שאני עושה כאן ואתם מכנים בשמות שלא מכבדים לא אותי ולא אתכם כמו ״אוסף של שטויות״, ״בילבולי שכל״ וכדומה הם סך הכל הצגה של זווית שונה מאשר בעלות פרטית שברוב המקרים, בטח שלנו- הביאה יותר נזק מתועלת.
עם אטימות קשה מאוד להתמודד. עם ראש פתוח יותר קל להתמודד.
שוב, אתם לא מטרידים אותי ואני לא צריך לשכנע אתכם בכלום. אתם הראשונים שתעשו מנוי.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Reference URL's