מכבי נתניה

גירסה מלאה: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
צוות אימון זר. הן במחלקת הבוגרים והן במחלקת הנוער. כולל מאמני כושר זרים.
שבענו והקיאנו מהמוטבטורים בשקל.
לדעתי ישנה 90 אחוז מהחולאים בקבוצה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
לאט לאט.....
בואו לא נייצר ציפיות כדי לא להתאכזב.
נמתין בסבלנות לתשלום שכר פברואר מרץ ואפריל(שיהיה צעד בונה אמון גם לסקפטיים שביננו).
נמשיך לבחינה אירגונית ראשונית וניקיון יסודי לפסח(גם שיוצא ביום העצמאות/ל"ג בעומר/שבועות).
ואחרי שהD9L עבר ברחוב דניאל צריך להתחיל בבניה יסודית מהצעד הראשון גם במחיר שנה נוספת בליגה לאומית(לא מאמין בפתרונות אינסטנט ובבזבוזי כספיים שיוצרים ציפיות גם אצל בעל המאה...ואכזבות בהתאם).
למה תמיד קיים בנו הפחד הזה מציפיות ??
לא בושה אחרי כל התלאות שעברנו בשנים האחרונות כן לקוות למשהו אחר, לבנייה מחדש, להשקעה במחלקת הנוער, לשינוי ארגוני במועדון, לסגל שחקנים איכותי, למערך סקאוטינג מסודר, לתקציבים יותר גדולים, למנהל מיקצועי במועדון, למידור והתרחקות מכתבי החצר ועוד ועוד...

זה ייקח זמן והכל צריך להעשות בהדרגה, וצריך גם לצפות לקשיים ונפילות בדרך אבל בגדול הגיע הזמן שגם אנחנו נרווה קצת נחת. אני בעד ציפיות לטוב בפרופורציות הנכונות.
ולמה שהבניה הזו תתבצע בליגה השניה? מכבי נתניה עם בעל בית אמיד חייבת לחזור תוך עונה. במה שהייה ממושכת בליגה השניה(שנתיים זה ממושך) תתרום? לדעתי כלום. אולי אפילו תפריע.

Sent from my iPhone using Tapatalk
החיים לימדוני שעדיף לבנות יסודות חזקים ומשובחים ולא תוך כדי תנועה במידה ואין אילוץ(ואין אילוץ).
ומכיוון שכרגע כל "הטפילים" בוחנים את הדרך ללב(ובעיקר לכיסו) של הבעלים(בעיניהם הפראייר התורן) ומכיוון שעתיד מכבי נתניה חשוב לי שבעתיים מעונה נוספת בליגה השניה(לא מחוייב המציאות) ומכיוון שאנחנו שבעי אכזבות ומכיוון שקל מאוד להתאכזב כשיוצרים ציפיות,אני אישית בעד צעד אחרי צעד ואני מעדיף "נגטיב ספליט" בניגוד ל"מבצע סבתא".
קודם כל תכנית כוללת ואחר כך עשייה.
בניית תשתית ראויה ומוגדרת - הבנייה עדיפה וקודמת לכל הישג.
בנייה מלמטה החל מהילדים עם ערכים נלמדים כולל וינריות אבל כדורגל בסיסי נכון בעומק. לימוד שההצלחה לטווח ארוך היא תוצר של עבודה קשה.

יחד עם זאת לגבי הבוגרים ואוליי גם לגבי הנוער אפשר לשלב את הבנייה עם עליית ליגה - הבנייה אינה צריכה להפריע ליצירת התשתית.

עליית ליגה אינה בשמיים אך אינה צריכה להעשות בחירוק שיניים ושהמטרה מקדשת את האמצעים.

ואם לא עולים לא נורא ממשיכים בדרך היצירה והעלייה כבר תגיע.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

תזכורת
מכבי נתניה זכתה באליפות ראשונה אחריי מספר שנים בליגה השנייה עם שניאור ז"ל

שמתי לב למשהו בליגה השניה. זה או שקבוצות חוזרות תוך עונה או שמסתבכות... ראינו את זה עם מכבי נתניה שלנו בשנות ה 90. ראינו את זה עם הפועל ב״ש שאפילו עם בעלים כמו אלונה פשוט לא היתה מסוגלת לעשות את זה ובסוף קיבלה חבל הצלה מהגדלת הליגה. ולדעתי גם הפועל פ״ת בשנים האחרונות מבלה בליגה השניה יותר מאשר בליגה העליונה והיא לא תעלה העונה וספק אם תהיה מועמדת לעלות בעונה הבאה. זו אמנם ליגה חלשה ולראיה זו כנראה תהיה שנה שניה ברצף שקבוצה מליגה א׳ תעשה עליה כפולה ולדעתי זה גם יכול לקרות עם שעריים- אך ליגה שיכולה בקלות להפוך לסיוט כשדברים לא מתחברים.
מכבי נתניה לפי איך ששיחקה בליגה השניה לדעתי לא היתה עולה ליגה אם היא לא היתה ״מכבי נתניה״- המועדון הגדול שעושים ךו כבוד. ברגע שאתה משדר חולשה הכבוד הזה מתהפך נגדך והופך למוטיבצית שיא של כל קבוצה מולך- בדיוק כפי שקרה שהפועל ב״ש. לדעתי אלונה כבר היתה על סף יאוש וראו איפה היא היום...
לדעתי הפערים בין הליגות ימשיכו לגדול. לדעתי יש את סכנת הקטנת הליגה מרחפת- מכבי נתניה חייבת לשים לעצמה יעד לחזור תוך עונה- חד משמעית! במקביל לבנות תשתית. אין כאן סתירה בעיני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(04-May-2016 10:08)אייל ס כתב: [ -> ]החיים לימדוני שעדיף לבנות יסודות חזקים ומשובחים ולא תוך כדי תנועה במידה ואין אילוץ(ואין אילוץ).
ומכיוון שכרגע כל "הטפילים" בוחנים את הדרך ללב(ובעיקר לכיסו) של הבעלים(בעיניהם הפראייר התורן) ומכיוון שעתיד מכבי נתניה חשוב לי שבעתיים מעונה נוספת בליגה השניה(לא מחוייב המציאות) ומכיוון שאנחנו שבעי אכזבות ומכיוון שקל מאוד להתאכזב כשיוצרים ציפיות,אני אישית בעד צעד אחרי צעד ואני מעדיף "נגטיב ספליט" בניגוד ל"מבצע סבתא".
ואני אומר שמתחילים הכי מהר ולאט לאט מגבירים

(04-May-2016 10:31)חזום חזום כתב: [ -> ]
(04-May-2016 10:08)אייל ס כתב: [ -> ]החיים לימדוני שעדיף לבנות יסודות חזקים ומשובחים ולא תוך כדי תנועה במידה ואין אילוץ(ואין אילוץ).
ואני אומר שמתחילים הכי מהר ולאט לאט מגבירים

יאמר ניסה את השיטה שלך ותראה מה קרה.
המועדון כיישות ארגונית מחייב החייאה וזה רק אחרי חשיבה ותכנון שנוגע בכל חולייו.

קבלת ההחלטות לאורך כל השגרה של הארגון צריכה לקבל יישור ועבודה של שינוי כללי ההחלטה...

מי שחושב ששמים כסף והכל מסתדר לא רואה מה קורה לאורך ההיסטוריה של המועדון. שמו כאן כסף כל הזמן אפילו בזמנים שוענו שאין כסף וגילו בור בלי תחתית.
הקניית פתרונות ארגוניים להבראה כעת היא סופר חיונית.

במילים אחרות צריך להתחיל לטפל בחשוב ןלא רק כיבוי שריפות תוך הבערת שאיפות אחרות בטיפול בדחוף.

עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's