מכבי נתניה

גירסה מלאה: נציג הבעלים של נתניה: "יש תכנית לעשר שנים"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
אלונה לא מודל לכלום מהסיבה הפשוטה בעיני. היא לא בנתה מועדון. אם היא מחר עוזבת היא משאירה מועדון טוב יותר ממה שהוא היה כשהיא הגיעה אבל הוא עלול להתרסק כלכלית כמו במקרה של בית״ר או לצלול לאט אבל בטוח כמו במקרה שלנו.
היא קידמה את מחלקת הנוער. אולי פה ושם נעזרת בסקאוטינג כזה או אחר- אבל שורה תחתונה היא עשתה ים טעויות. ביזבזה המון כסף. והיום יש לה קבוצה שאולי תביא אליפות אבל היא קבוצה מבוגרת, הסיכוי שלה לשמור על האיכות שלה לאורך שנים בלי השקעה מסיבית של כסף נוסף קטן. מחלקת הנוער מייצרת שחקנים בקצב עלוב ולא מספיק איכותי. ואין לה כמעט נכסים בסגל שהיא יכולה לעשות עליהם אקזיט כלשהו להבדיל ממכבי ת״א למשל. ואלונה שם מספיק שנים בשביל כן לבנות תשתית טובה בהרבה ועם כל הכבוד- ויש כבוד- היא לא עשתה את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
צודק ולכן הפעולה הראשונה זה יעוץ מקצועי ברמה גבוהה שיחסוך את כול הגילוח שאלונה עברה ועדין תעבור

יש שמועות שאוואט הוא כן שותף מרכזי…

Sent from my A0001 using Tapatalk
האמת שמבין כל החששות- זה החשש הכי גדול שלי. והוא גם לא כזה גדול.

יש מצב שהאוטובוס למשחק הקרוב לא בתוכנית ל 10 השנים?
אני חושב שכולם הבינו שיש כאן תהליך והוא לא כזה פשוט של העברת בעלות של קבוצה עם לא מעט צרות.
כנראה כולם חוץ מארגון השחקנים שמתעקש להרוויח כותרות ולהראות שהוא אומר את המילה האחרונה.

אני רק שאלה....

נניח שאני עובד מועדון שלא קיבל משכורות וכנראה גם אפוטר כשיהיה בעלים חדשים ורה-ארגון.
ונניח שדמות אלומה בשם קובי ג׳אן שואל אותי למספר חשבון הבנק ומעביר לי שווה ערך ל 2-3 משכורות.
מה מונע ממני, כשהמועדון יעבור לידיו של קובי ג׳אן באופן רשמי, לדרוש את המשכורות מהמועדון? הרי הכסף שהעביר איש פרטי מרצונו הטוב לחשבוני לא באו מהמועדון...

וזה נכון גם לכל שחקן שלא ימשיך במועדון...

האם זה לא בעייתי? האם החתימו אותם על מסמך שזה "על חשבון" השכר ו"תלוש" יופק בהמשך?
התהליך כאן מאד מאד בעייתי ויש לנו עסק עם יהודים
(06-May-2016 10:05)אריאל כתב: [ -> ]אני רק שאלה....

נניח שאני עובד מועדון שלא קיבל משכורות וכנראה גם אפוטר כשיהיה בעלים חדשים ורה-ארגון.
ונניח שדמות אלומה בשם קובי ג׳אן שואל אותי למספר חשבון הבנק ומעביר לי שווה ערך ל 2-3 משכורות.
מה מונע ממני, כשהמועדון יעבור לידיו של קובי ג׳אן באופן רשמי, לדרוש את המשכורות מהמועדון? הרי הכסף שהעביר איש פרטי מרצונו הטוב לחשבוני לא באו מהמועדון...

וזה נכון גם לכל שחקן שלא ימשיך במועדון...

האם זה לא בעייתי? האם החתימו אותם על מסמך שזה "על חשבון" השכר ו"תלוש" יופק בהמשך?
התהליך כאן מאד מאד בעייתי ויש לנו עסק עם יהודים

אני מאמין שכן..בלי קשר ליהודים/ישראלים,זה הא' ב' בעסקים.
עבר הכסף?
לא שדואג לשחקנים אבל מקווה שהתהליך יסתיים…

Sent from my A0001 using Tapatalk
במידה והכסף לא הועבר היום , זה מתחיל להראות כבדיחה נוספת.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's