מכבי נתניה

גירסה מלאה: שומע את "מצוקת" השחקנים...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(31-Mar-2016 13:27)עידן444 כתב: [ -> ]
(31-Mar-2016 13:12)פיליפצוק כתב: [ -> ]אם בעיר נתניה רבתי אין אף בעל ממון שמעוניין לממן קבוצת בוגרים מקצוענית על כל המשתמע מכך צריך לסגור את הבאסטה.
עירייה צריכה לממן רק פעילות של מחלקות ילדים ונוער וזהו!
זה בושה שבשנת 2016 עיר כמו נתניה עדיין מערבבת כסף מוניציפאלי עם כל הסחלה של כדורגל ישראלי.
זה קורה רק בערים נחשלות ופרמיטיביות וכנראה שנתניה עדיין עיר כזו.
אני לא יתפלא אם בסופו של דבר כל התסבוכת הזו תביא להפלה של הגב' פיירברג מכס ראשות העיר.

זה קורה ב- 99% מהערים.
ואם זה נראה יותר טוב ציבורית אז שילך למחלקת הנוער והקבוצה הבוגרת לא תראה שקל. אם אני לא טועה ככה זה ברעננה.
שורה תחתונה בדרך הזו עירית רעננה מעבירה כסף להפועל רעננה(לדעתי סכומים לא מבוטלים בכלל בעיר שכדורגל עוד יותר לא מעניין בה מאשר בנתניה).

אגב, בב"ש יש בעלים נפלאה ואמידה מאוד והקבוצה מקבלת הקצבה עירונית של 2 מיליון ש"ח בשנה וממה שאני מבין זה גם צפוי לגדול.

ונבנה שם גם אצטדיון כדורגל, וגם היכל כדורסל נהדר(בושה שבעיר כמו נתניה כל מה שיש זה אולמות של בתי ספר...).
בקיצור, יש מקומות שבהם מדברים על ספורט ויש מקומות שבהם עושים.

ושלא תטעה- קבוצת כדורגל כמו שיש בב"ש מרימה את כל העיר!

תפריד בין תמיכה שנתית קבועה ועזרה בהקמת מתקנים לבין התערבות יומימיות בסחלה הזה שנקרא כדורגל ישראלי.
האחוזים שלך ירדו משמעותית.
סליחה, האמת שבחלק מהמקורות המודל הגרמני הוא 51% בידי האוהדים. בחלק אחר 49%.
הלואי ונגיע למצב של 51%.

(31-Mar-2016 15:02)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(31-Mar-2016 13:27)עידן444 כתב: [ -> ]
(31-Mar-2016 13:12)פיליפצוק כתב: [ -> ]אם בעיר נתניה רבתי אין אף בעל ממון שמעוניין לממן קבוצת בוגרים מקצוענית על כל המשתמע מכך צריך לסגור את הבאסטה.
עירייה צריכה לממן רק פעילות של מחלקות ילדים ונוער וזהו!
זה בושה שבשנת 2016 עיר כמו נתניה עדיין מערבבת כסף מוניציפאלי עם כל הסחלה של כדורגל ישראלי.
זה קורה רק בערים נחשלות ופרמיטיביות וכנראה שנתניה עדיין עיר כזו.
אני לא יתפלא אם בסופו של דבר כל התסבוכת הזו תביא להפלה של הגב' פיירברג מכס ראשות העיר.

זה קורה ב- 99% מהערים.
ואם זה נראה יותר טוב ציבורית אז שילך למחלקת הנוער והקבוצה הבוגרת לא תראה שקל. אם אני לא טועה ככה זה ברעננה.
שורה תחתונה בדרך הזו עירית רעננה מעבירה כסף להפועל רעננה(לדעתי סכומים לא מבוטלים בכלל בעיר שכדורגל עוד יותר לא מעניין בה מאשר בנתניה).

אגב, בב"ש יש בעלים נפלאה ואמידה מאוד והקבוצה מקבלת הקצבה עירונית של 2 מיליון ש"ח בשנה וממה שאני מבין זה גם צפוי לגדול.

ונבנה שם גם אצטדיון כדורגל, וגם היכל כדורסל נהדר(בושה שבעיר כמו נתניה כל מה שיש זה אולמות של בתי ספר...).
בקיצור, יש מקומות שבהם מדברים על ספורט ויש מקומות שבהם עושים.

ושלא תטעה- קבוצת כדורגל כמו שיש בב"ש מרימה את כל העיר!

תפריד בין תמיכה שנתית קבועה ועזרה בהקמת מתקנים לבין התערבות יומימיות בסחלה הזה שנקרא כדורגל ישראלי.
האחוזים שלך ירדו משמעותית.
"זה בושה שבשנת 2016 עיר כמו נתניה עדיין מערבבת כסף מוניציפאלי עם כל הסחלה של כדורגל ישראלי."-
לא התייחסת כאן לקבוצה עירונית- אם זה היה המצב אתה צודק כי קבוצות עירוניות באמת אין המון. בליגת העל אני חושב שיש רק את עכו שבקושי מחזיקה מעמד.
דיברת על כסף מוניציפלי שהולך לכדורגל- וזה קורה ברוב מוחלט של הערים.
רגע, אבל עיריית נתניה מתעקשת שזו לא קבוצה עירונית אבל ההתנהלות היא של סופר קבוצה עירונית.
מבולבלים? גם אנחנו...
התפלפלות של פוליטיקאים שדעתם זזה לפי כיוון הרוח..
בסהכ היה צריך לדאוג פה לשלושה דברים

למנות מחליף לאוסידון
לדאוג להזרמה השוטפת של הכספים שהעירייה התחייבה עליהם ואם צריך מתקזזים בעתיד
תוכנית מסודרת לטווח הארוך להעברת הקבוצה לידיים פרטיות.

מה מתוך זה נעשה ? כלום. בעיריה יותר מודאגים מהשכר של רועי דניאל מהפיצויים של אוסידון ומדמי השימוש באצטדיון ובעיקר מכספי ציבור ...
להתנער להתנער ...
לא הולך להיות סניגור של העיריה....ויש לי בטן מלאה על דרך מינוי אוסידון (ולא רק עצם המינוי) ועל המנדט שהוא קיבל והחוזה שקיבל ויפוי הכוח שקיבל ובעיקר בעיקר בעיקר שאיש בעיריה לא סיכם מראש את דרך הבקרה על הנעשה במקום שאתה חשוף לו ב7.5 מיליון ש"ח+הקצבה שנתית שוטפת של 2.3.
אבל......
את הנעשה אין להשיב והעתיד(גם הכספי) לפניהם ולהעביר היום כסף לבן לבור שחור,זה חמור שבעתיים.
לכן,העברת כסף חייבת להעשות רק אחרי בחינת החובות וההתחייבויות נכון להיום ובמקביל בדיקת המקורות.
במידה ואין מספיק מקורות לכיסוי הגרעונות ותפעול שוטף בעתיד,אז היום זה היום ל"שבור כלים" ולא אחרי שריפת מיליונים נוספים של משלם המיסים ואנשים טובים באמצע הדרך.
לא מסכים איתך. העירייה התחייבה לסכום מסוים. היא שילמה את כולו ? כולם מסכימים שלא. לשבור את הכלים זה לפרק את המועדון. המועדון הזה יעלם מהבמה אם יפורק שוב וירד לליגה השלישית. את העונה הזו צריך לגמור כמו שצריך ולא לעשות שרירים דווקא עכשיו, בדרך שאתה מציע מכבי נתניה תשאר פוסטר.
(31-Mar-2016 15:54)טל.מ כתב: [ -> ]לא מסכים איתך. העירייה התחייבה לסכום מסוים. היא שילמה את כולו ? כולם מסכימים שלא. לשבור את הכלים זה לפרק את המועדון. המועדון הזה יעלם מהבמה אם יפורק שוב וירד לליגה השלישית. את העונה הזו צריך לגמור כמו שצריך ולא לעשות שרירים דווקא עכשיו, בדרך שאתה מציע מכבי נתניה תשאר פוסטר.

שילמה את כולו!
ואפילו יותר....
אנשים לא יודעים שבנובמבר העיריה העבירה 500 שמיועדים לקבוצת הכדורסל לכדורגל.
כך את מה שהועבר+צ'קים חוזרים+החזר ההלוואה הראשון+השימוש במגרש האימונים והאיצטדיון עד מרץ(כולל)...אתה ב2.4
הדרך להבראת המועדון חייבת להתחיל מהתחייבות בלתי חוזרת של שגב להעברת המניות לא תמורה לבעלים חדש.
עד אז כולם משחקים בכאילו. המניות עדיין שייכות לשגב והוא רק מינה את אסונדון לנהל את הקבוצה לחמש שנים.

שאלה:
מי חתום על הערבויות שבבקרה? לא מעניין מי נתן התתחייבות. מי שאחראי זה מי שחתום על הערבות.

ובהנחה שזה אסונדון, האם בכלל יש משמעות להתפתטרות שלו? הרי הוא לא יכול לשחרר את עצמו מהערבות בלי
שמישהו אחר יחתום מקומו.
אין ערבות ובטוחות בבקרה.
(31-Mar-2016 15:54)טל.מ כתב: [ -> ]לא מסכים איתך. העירייה התחייבה לסכום מסוים. היא שילמה את כולו ? כולם מסכימים שלא. לשבור את הכלים זה לפרק את המועדון. המועדון הזה יעלם מהבמה אם יפורק שוב וירד לליגה השלישית. את העונה הזו צריך לגמור כמו שצריך ולא לעשות שרירים דווקא עכשיו, בדרך שאתה מציע מכבי נתניה תשאר פוסטר.

נוטה להסכים עם טל.
מה גם שפירוק אומר בור רציני בתקציב העיריה. הרבה יותר גדול מאשר 2 מיליון שקלים שעושים עליהם שרירים כעת.
לגבי הפרסום ב- ONE של גידי ליפקין מלפני שעה- העיריה מגחכת על נושא התרומות וטוענת שהאנשים חזרו בהם ואין זה באחריות העיריה.
לעומת זאת עופר אורליצקי טוען שהעיריה התחייבה בפניו על 2.5 מיליון מהאמריקאים ומחוייבת להעביר את יתרת הסכום כדי להשלים את התרומה של האמריקאים ובנוסף את ההקצבה העירונית וזה מסיים למכבי נתניה את העונה באיזון.
פשוט הזוי מה שהולך סביב הקבוצה הזו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's