מכבי נתניה

גירסה מלאה: המרדף אחרי שוינפלד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
האדם היחיד שאני מכיר סוג של היכרות שתומך באוסידון זה אתה. ואין לך שום סיבה שאפילו תצדיק את זה. אתה סתם עם הראש בקיר . נטפל אלי כאילו אני הבעיה .. לא שמזיז לי. רק תשפוט את עצמך .., עידן עמית אייל איציק כהן הכרוז הקבט ירון ישראל אלון חטב מי עוד ..? כל האוהדים שיצא לי להכיר ולקרא כאן ובפייס חלקם מקורבים מאוד חלקם קצת. ואתה היחידי .. מה אתה יודע שאנחנו לא ? שפוך שנשמע כולנו אולי נשנה את דעתנו. הויכוח שלך הוא איתי ..? הוא עם כולם פה אם לא שמת לב..

Sent from my iPhone using Tapatalk
(16-Feb-2016 1:30)טל.מ כתב: [ -> ]האדם היחיד שאני מכיר סוג של היכרות שתומך באוסידון זה אתה. ואין לך שום סיבה שאפילו תצדיק את זה. אתה סתם עם הראש בקיר . נטפל אלי כאילו אני הבעיה .. לא שמזיז לי. רק תשפוט את עצמך .., עידן עמית אייל איציק כהן הכרוז הקבט ירון ישראל אלון חטב מי עוד ..? כל האוהדים שיצא לי להכיר ולקרא כאן ובפייס חלקם מקורבים מאוד חלקם קצת. ואתה היחידי .. מה אתה יודע שאנחנו לא ? שפוך שנשמע כולנו אולי נשנה את דעתנו. הויכוח שלך הוא איתי ..? הוא עם כולם פה אם לא שמת לב..

אני ינסה לתמצת הכל בכותרות:

1. אני את דעתי אומר על פי השקפתי ולא על פי מה שהרוב חושב.
2. זה נכון שרב הקולות בפייס נוטים לצד מסוים אבל ממש לא כולם. אתה מוזמן להכנס ברגע זה שוב לקרוא גם קולות אחרים.
3. יש לי ביקורת גדולה על אוסידון וכתבתי אותה לא מעט פעמים.
4. לא מקבל את הדיעה שמפילה על אוסידון את כל צרות המועדון.
5. לא מקבל את ההשלתחויות שלוחות הרסן שנשמעות כאן ובמקומות אחרים.
6. לא מקבל את ההתעלמות של המבקרים מדברים שאוסידון לא אחראי להם.
7. לא מאמין שהמועדון בדרך לחורבן והעלמות מהמפה.
8. לא יכול לסבול צביעות של אוהדים.
9. לא מתכוון להפסיק לאהוד את הקבוצה בגלל יו"ר כושל ולא משנה מהו שמו ומי החברים שלו
10. אין לי וויכוח איתך יש לי וויכוח עם הגישה שלך
מה הגישה שלי ..? אומר את מה שכולם אומרים פה. ואם כבר תקטלג אותי כשלילי כנביא זעם או מה שבא לך ... מכבי נתניה כבר ירדה פעמיים (כולל זו) הגיעה פעמיים כמעט לחדלות פירעון , כושלת כמעט בכל תחום , לא מעלה שחקנים מהנוער, מוכרת כל מה שזז , הופכת אט אט להיות אחת הקבוצות שנותנות את ההופעה הגרועה בכל הזמנים בליגה, לא כובשת 1000 דק , מנצחת פעם בעונה, גורמת לשביתת שחקנים , לחובות עצומים בבנקים , נזקקת להלוואת עיריות, לניכיון שיקים כדי להעביר עוד שבועיים .. והרשימה אין סופית .. מה שגוי במה שאני אומר חוץ מאשר זה לא נעים לאוזן ..? חבורת שרלטנים השתלטה על המועדון בשלוש השנים האחרונות שלא נדבר על ההעברות ההזויות בחסות הסוכן נמני והשחקנים שלו והמאמן הקומבינטור והחאפר .., מה הטוב הגדול שאני וכולם פה מפספסים ? הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

(16-Feb-2016 2:03)טל.מ כתב: [ -> ]מה הגישה שלי ..? אומר את מה שכולם אומרים פה. ואם כבר תקטלג אותי כשלילי כנביא זעם או מה שבא לך ... מכבי נתניה כבר ירדה פעמיים (כולל זו) הגיעה פעמיים כמעט לחדלות פירעון , כושלת כמעט בכל תחום , לא מעלה שחקנים מהנוער, מוכרת כל מה שזז , הופכת אט אט להיות אחת הקבוצות שנותנות את ההופעה הגרועה בכל הזמנים בליגה, לא כובשת 1000 דק , מנצחת פעם בעונה, גורמת לשביתת שחקנים , לחובות עצומים בבנקים , נזקקת להלוואת עיריות, לניכיון שיקים כדי להעביר עוד שבועיים .. והרשימה אין סופית .. מה שגוי במה שאני אומר חוץ מאשר זה לא נעים לאוזן ..? חבורת שרלטנים השתלטה על המועדון בשלוש השנים האחרונות שלא נדבר על ההעברות ההזויות בחסות הסוכן נמני והשחקנים שלו והמאמן הקומבינטור והחאפר .., מה הטוב הגדול שאני וכולם פה מפספסים ? הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

אנחנו מתחילים למחזר חומרים.

מה הגישה שלך אתה שואל ??
"כושלת כמעט בכל תחום , לא מעלה שחקנים מהנוער, מוכרת כל מה שזז" - זה הגישה שלך !
אוסף של כותרות שמתאימות לאלה שמנסים לייצר עוד קצת רייטינג שיביא עוד קצת פרסומות, שיכניס עוד כמה דולרים לחשבון הבנק של אחד הטייקונים המקומיים.

הרי רק לפני שנתיים היינו מרחק של פסע מלקחת עוד תואר למועדון הזה. מי דיבר ככה אז ?? אתה לא מבין שהכדורגל נזיל ?? אתה לא מבין שכמו שב"ש זכתה בברקת גם לנו זה יכול לקרות. במה הם שונים מאיתנו ?? איפה הם היו לפני ברקת ??

וכן, השנה היא שנה קשה וחריגה אבל היא לא מוחקת היסטוריה של מועדון. היא לא מעלימה דורות של כוכבים שגדלו פה, היא לא מעלימה את הקבוצה של המדינה, היא לא מבטלת עשרות אלפי אוהדים שיש לקבוצה הזאת ברחבי הארץ. ועכשיו תגיד לי להפסיק עם ההיסטוריה המאוסה הזאת - אז אני אומר לך לא ! בזכות ההיסטוריה הזאת אנחנו מכבי נתניה ולא הפועל רעננה. בזכות ההיסטוריה הזאת הקבוצה הזאת הביאה 23 אלף לגמר גביע, בזכות ההיסטוריה הזאת גם יגיע לפה בסוף המושיע. מספיק עם התבוסתנות והשחור בעיניים.

מה זה תורם כל היום לבלבל את המח עם כותרות האינטרנט המפוצצות שאתה דואג להפיץ פה כל היום ??
אתה מחדש משהו למישהו ? אנחנו לא מודעים למצבנו ? וכן, זה לא נעים לאוזן וגם לא לעין .אז למה להמשיך עם זה ? אתה נהנה לדכא אנשים ? מה זה סוג של אורגזמה בשבילך ?? לא הגיע הזמן להתקדם ולשנות קצת גישה ??

כל היום אוסידון אוסידון אוסידון....
תגידו על מה תדברו כשאוסידון לא יהיה פה ??
אופיר,אכן דורון הגיע בשלהי יוני,שזה חודש אחרי תחילת ההכנות לעונה אך בזכות עבודתו המאומצת באותם ימים ועזרה שהוא קיבל מלא מעט גורמים הפער הושלם,הקבוצה בנתה סגל והתחילה את האימונים בזמן ובזה תם סיפור ההתחלה המאוחרת וזה בטח לא סיבה לכשלים המקצועיים והניהוליים בהמשך.
ועכשיו נעבור ל"עלק" קיצוצים.
1.כדי לרצות את אותו חשב/מנהל כספים שאמור היה ללוותנו חינם אין כסף,הוא סיים את עבודתה של מנהלת החשבונות הוותיקה ושל רואה החשבון ושות' ואת עלות שכרם העביר לאותו "חשב מלווה" כאאוטסורסינג". וכבונוס דאג לו לרכב(עלות חדשה).
2.את חברו שהגיע לעזור לו בבעיות משפטיות,מינה לסמנכ"ל בשכר+רכב.
3.בחור שעבד בהתנדבות כעוזר מנהלת השיווק,הפך בשלב מסויים לשכיר(בין השאר כדי להחליף את קליינמן/ווגנר שעבדו בהתנדבות).
4.מנהל הקבוצה שעבדד בהתנדבות התפוטר,כך שלא נחסך כסף.
5.מה עלה בגורל שכרה של מנהלת השיווק(לפני שעברה להפועל ת"א..) אני לא בדיוק יודע,אך הוא בטח לא קוצץ.
6.מה עלה בגורל שכרו של השליח/נהג צ'ארלי מאז הפך ל"סמנכ"ל ",אני לא יודע,בטח לא קוצץ.
7.המשרה היחידה שכאילו קוצצה היתה של איציק גניש במחלקת הנוער ובמקומו הגיעה בחור צעיר חסר ניסיון לחלוטין(נקווה שבעלות מופחתת).
8.בשלב מסויים של העונה התחילו להגיע כל מיני "מומחי תוכן" שונים ומשונים לצד המקצועי,שכל אחד מהם עולה ועולה ועולה,למרות שאנחנו יורדים.
9.ולא לדבר על עלות סעיף מאמנים.

אז נכון שהיתה עזיבה גורפת של כל אותם אוהדים שעזרו בהתנדבות,אך זה ממש ממש לא קיצוץ.
ואם מישהו יציג את מכירת אמצע העונה של מרבית שחקני הסגל כקיצוץ בשכר זו תיהיה שרלטנות לשמע.
(16-Feb-2016 2:31)אופיר34 כתב: [ -> ]
(16-Feb-2016 2:03)טל.מ כתב: [ -> ]מה הגישה שלי ..? אומר את מה שכולם אומרים פה. ואם כבר תקטלג אותי כשלילי כנביא זעם או מה שבא לך ... מכבי נתניה כבר ירדה פעמיים (כולל זו) הגיעה פעמיים כמעט לחדלות פירעון , כושלת כמעט בכל תחום , לא מעלה שחקנים מהנוער, מוכרת כל מה שזז , הופכת אט אט להיות אחת הקבוצות שנותנות את ההופעה הגרועה בכל הזמנים בליגה, לא כובשת 1000 דק , מנצחת פעם בעונה, גורמת לשביתת שחקנים , לחובות עצומים בבנקים , נזקקת להלוואת עיריות, לניכיון שיקים כדי להעביר עוד שבועיים .. והרשימה אין סופית .. מה שגוי במה שאני אומר חוץ מאשר זה לא נעים לאוזן ..? חבורת שרלטנים השתלטה על המועדון בשלוש השנים האחרונות שלא נדבר על ההעברות ההזויות בחסות הסוכן נמני והשחקנים שלו והמאמן הקומבינטור והחאפר .., מה הטוב הגדול שאני וכולם פה מפספסים ? הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

אנחנו מתחילים למחזר חומרים.

מה הגישה שלך אתה שואל ??
"כושלת כמעט בכל תחום , לא מעלה שחקנים מהנוער, מוכרת כל מה שזז" - זה הגישה שלך !
אוסף של כותרות שמתאימות לאלה שמנסים לייצר עוד קצת רייטינג שיביא עוד קצת פרסומות, שיכניס עוד כמה דולרים לחשבון הבנק של אחד הטייקונים המקומיים.

הרי רק לפני שנתיים היינו מרחק של פסע מלקחת עוד תואר למועדון הזה. מי דיבר ככה אז ?? אתה לא מבין שהכדורגל נזיל ?? אתה לא מבין שכמו שב"ש זכתה בברקת גם לנו זה יכול לקרות. במה הם שונים מאיתנו ?? איפה הם היו לפני ברקת ??

וכן, השנה היא שנה קשה וחריגה אבל היא לא מוחקת היסטוריה של מועדון. היא לא מעלימה דורות של כוכבים שגדלו פה, היא לא מעלימה את הקבוצה של המדינה, היא לא מבטלת עשרות אלפי אוהדים שיש לקבוצה הזאת ברחבי הארץ. ועכשיו תגיד לי להפסיק עם ההיסטוריה המאוסה הזאת - אז אני אומר לך לא ! בזכות ההיסטוריה הזאת אנחנו מכבי נתניה ולא הפועל רעננה. בזכות ההיסטוריה הזאת הקבוצה הזאת הביאה 23 אלף לגמר גביע, בזכות ההיסטוריה הזאת גם יגיע לפה בסוף המושיע. מספיק עם התבוסתנות והשחור בעיניים.

מה זה תורם כל היום לבלבל את המח עם כותרות האינטרנט המפוצצות שאתה דואג להפיץ פה כל היום ??
אתה מחדש משהו למישהו ? אנחנו לא מודעים למצבנו ? וכן, זה לא נעים לאוזן וגם לא לעין .אז למה להמשיך עם זה ? אתה נהנה לדכא אנשים ? מה זה סוג של אורגזמה בשבילך ?? לא הגיע הזמן להתקדם ולשנות קצת גישה ??
כל היום אוסידון אוסידון אוסידון....
תגידו על מה תדברו כשאוסידון לא יהיה פה ??

אופיר מאחורי הכמעט תואר שלנו היו חוזים על הקרח שריסקו אותנו אחכ, רק שאנחנו לא ידענו מזה. הבעיות הכלכליות להזכירך קרו עוד במחנה האימונים. היסטוריה היא דבר חשוב מאין כמותו כל הילדות שלי עברה עם מכבי נתניה הגדולה, אבל מה לעשות שחיים בהווה ולא בעבר. תבחן את העובדות ותשפוט על פי הן בלבד ולא על סמך מה שיכול לקרות אם איזו אלונה תנחת פה. אתה לא רואה סכנה קיומית למועדון כי לשיטתך תמיד יקום איזה סגל איזה לנד או ירון ישראל או איזו מירים ויצילו. אני טוען שלא לעולם חוסן. אם יבוא לכאן אביר על סוס לבן הוא לא יבוא בגלל ההיסטוריה. את מי מעניין מה נגמר ב1983 ?אלונה לא באה בגלל מורשת ברד נומה ואביטן אלא בגלל קהילתיות ואולי פרסום ואולי מניעים אישיים. אלינו יאמר בא כי חיפש צעצוע , שגב כי קסם לו הרעיון אלא שרק שכח לבדוק את חשבון הבנק.

אני לא יודע על איזה מיליונר מקומי אתה מדבר .. איזיקוביץ ?
בוא נלך לעובדות שוב. איזה שחקן נתניה העלתה לבוגרים ? האחרון - חסן. אתה זה שקוטל פה את הנוער כל יום לא ? אם כבר יש שחקן שווה אז מוכרים אותו בנזיד עדשים לא ככה ? ואם לא מוכרים אז הם בורחים לבד ראה ג׳וזף גנדה.

המועדון מתרסק באמת ולא כי אני אמרתי. אני לא יודע על איזה פרטים אתה נסמך. ממה שאני יודע המועדון הזה עלה על מסלול מכבי יפו. יכול להיות שאפשר לחשב מסלול מחדש, לא יודע. לא רואה את זה קורה עם היור הנוכחי שלדעתי הוכיח שהמועדון לא בראש מעייניו או שאין לו מושג מה הוא עושה. אתה כל הזמן בונה על נס, זו זכותך . מתוך אוהדי נתניה הנס לא יגיע, לא יקום פה איזה כבירי כזה שישפוך כסף .נשארנו תלויים בראשת העיר וכמו שאמר אייל במכירה של טל איילה במיליון שקל למכבי חיפה.. ועכשיו אתה מתפלא למה אני ולא מעט פה חושבים שהמועדון רקוב .

אופיר, בוא תענה לי על שאלה פשוטה... למה אתה צריך לנסות להסביר כאן משהו למישהו?
למה אדם שמעביר כל הזמן מסרים דרך כלי תקשורת ברוח הדברים הבאים-
מכפישים אותי.
הכשילו אותי(למרות שתמיד טען שהוא אחראי בלעדי והכל עליו).
אינטרסנטים מושכים בחוטים ומרעילים את הקהל.
המחאה נגדי היא של אנשים בודדים. רוב הקהל לא בעד זה.
דיווחים סותרים על כך שהמכירה בינואר היתה מחוסר ברירה לצד מסרים שמעביר קורצקי שזה עוד זעזוע כדי לרענן את השורות ולתת פייט עם דם חדש.

למה האיש כבר שבועות על גבי שבועות לא יוצא לתקשורת כדי להתגונן מול כל "ההכפשות"?
אתה לא חושב שהוא צריך לספק הסברים במקום להשאיר את הרחוב "לקומץ" לטענתו שמשפיע על דעת הקהל ומסית אותה נגדו?
למה הוא שותק ואופיר ועוד כמה אחרים(מעטים מאוד) בפייסבוק צריכים לסנגר עליו?
בוא צא, תגיד את האמת שלך, ותן לקהל את הצאנס לשמוע ממקור ראשון הסברים למה שקורה במועדון הזה השנה!
ממה הוא מפחד?
אייל מדבר חופשי(יחסית, אחרי ששתק כל העונה כדי שלא יגיד שהוא "מפריע" לו), ירון ישראל מדבר חופשי, אנשים בפייסבוק כולל כאלה שהיו במועדון מדברים חופשי על זה שצריך להעיף אותו.
למה הוא שותק? למה הוא כבר שבועיים מעביר מסרים שהוא הולך לכנס מסיבת עיתונאים וזה לא קורה?
אתה לא צריך לעשות עבורו את העבודה! הוא נראה רע ואפילו לא רואה צורך לנקות את שמו! בוא תסביר לי למה?
(16-Feb-2016 8:02)אייל ס כתב: [ -> ]אופיר,אכן דורון הגיע בשלהי יוני,שזה חודש אחרי תחילת ההכנות לעונה אך בזכות עבודתו המאומצת באותם ימים ועזרה שהוא קיבל מלא מעט גורמים הפער הושלם,הקבוצה בנתה סגל והתחילה את האימונים בזמן ובזה תם סיפור ההתחלה המאוחרת וזה בטח לא סיבה לכשלים המקצועיים והניהוליים בהמשך.
ועכשיו נעבור ל"עלק" קיצוצים.
1.כדי לרצות את אותו חשב/מנהל כספים שאמור היה ללוותנו חינם אין כסף,הוא סיים את עבודתה של מנהלת החשבונות הוותיקה ושל רואה החשבון ושות' ואת עלות שכרם העביר לאותו "חשב מלווה" כאאוטסורסינג". וכבונוס דאג לו לרכב(עלות חדשה).
2.את חברו שהגיע לעזור לו בבעיות משפטיות,מינה לסמנכ"ל בשכר+רכב.
3.בחור שעבד בהתנדבות כעוזר מנהלת השיווק,הפך בשלב מסויים לשכיר(בין השאר כדי להחליף את קליינמן/ווגנר שעבדו בהתנדבות).
4.מנהל הקבוצה שעבדד בהתנדבות התפוטר,כך שלא נחסך כסף.
5.מה עלה בגורל שכרה של מנהלת השיווק(לפני שעברה להפועל ת"א..) אני לא בדיוק יודע,אך הוא בטח לא קוצץ.
6.מה עלה בגורל שכרו של השליח/נהג צ'ארלי מאז הפך ל"סמנכ"ל ",אני לא יודע,בטח לא קוצץ.
7.המשרה היחידה שכאילו קוצצה היתה של איציק גניש במחלקת הנוער ובמקומו הגיעה בחור צעיר חסר ניסיון לחלוטין(נקווה שבעלות מופחתת).
8.בשלב מסויים של העונה התחילו להגיע כל מיני "מומחי תוכן" שונים ומשונים לצד המקצועי,שכל אחד מהם עולה ועולה ועולה,למרות שאנחנו יורדים.
9.ולא לדבר על עלות סעיף מאמנים.

אז נכון שהיתה עזיבה גורפת של כל אותם אוהדים שעזרו בהתנדבות,אך זה ממש ממש לא קיצוץ.
ואם מישהו יציג את מכירת אמצע העונה של מרבית שחקני הסגל כקיצוץ בשכר זו תיהיה שרלטנות לשמע.

הסיבות לכשלים המיקצועיים והכלכליים הם תמיד באחריות ראש המערכת כמו בכל גוף אחר,כך גם במכבי נתניה ואף אחד לא מסיר את האחריות מאוסידון. מצד שני קרו עוד כמה דברים ברקע שעם כל האהבה הגדולה שלך לאוסידון אי אפשר להפיל אותם עליו.
- קודם כל הוא התחיל דרכו עם מינוס 2.5 מליון בחשבון
- אח"כ הגיעו סרייה של פציעות קשות של 3 שחקני מפתח ,שאיך שלא תהפכו את זה וכמה שתתעלמו מזה , בלתי אפשרי היה למצוא מחליפים ראויים במסגרת התקציב שלנו לאותם שחקנים. וגם אתה יודע שעם ערן לוי, סבע וזגורי סיכוי גדול שאנחנו נמצאים היום במקום אחר לגמרי
- אח"כ צץ הנושא של הבור התקציבי של 2.5-3 מליון שנוצר כתוצאה מהבטחות שווא של ידידינו האמריקאים וחברנו משכבר הימים תשובה. גם את זה לא תפיל על אוסידון.
- ויש את הקטע המיקצועי כמובן . בסוף מי שבחר את השחקנים הם אנשי המיקצוע הכושלים שהיו פה והם אחראים לפחות לעניין הזה. ברור שאוסידון כראש המערכת לא היה צריך להיות חותמת גומי אבל פה אי אפשר "לשכוח" את צמד הכושלים עטר את דורה.

ולגבי כל הקיצוצים -
אני לא בקיא בפרטים ואני משער שאתה יותר בקיא ממני (לא יודע אם לפרטי פרטים אבל בטח יותר ממני) ,אבל אני זוכר את הירושה שקיבלנו משגב כולל מכוניות וג'יפים שחולקו לכל מנדהו , חוזים מנופחים לשחקנים ,פונקציות מיותרות במערכת וכו' וכו'. כל הדברים הנ"ל קוצצו או בוטלו לחלוטין. תקן אותי אם אני טועה.

ועוד שאלה - כמה בעלי תפקידים יש כיום במערכת ? על איזה חוזים יושבים אותם בעלי תפקידים ? איך מצבנו בהשוואה לקבוצות אחרות ? האם אנחנו חורגים מהנורמה (בהשוואה למה שקורה סביבנו) ?

ולגבי המכירות - סליחה אבל במה זה שונה מכל המכירות שבוצעו ב 25 שנה האחרונות ? אז היה גרעון שניסו לכסות והיום יש גרעון. במה זה שונה ?

(16-Feb-2016 11:29)טל.מ כתב: [ -> ]אופיר מאחורי הכמעט תואר שלנו היו חוזים על הקרח שריסקו אותנו אחכ, רק שאנחנו לא ידענו מזה. הבעיות הכלכליות להזכירך קרו עוד במחנה האימונים. היסטוריה היא דבר חשוב מאין כמותו כל הילדות שלי עברה עם מכבי נתניה הגדולה, אבל מה לעשות שחיים בהווה ולא בעבר. תבחן את העובדות ותשפוט על פי הן בלבד ולא על סמך מה שיכול לקרות אם איזו אלונה תנחת פה. אתה לא רואה סכנה קיומית למועדון כי לשיטתך תמיד יקום איזה סגל איזה לנד או ירון ישראל או איזו מירים ויצילו. אני טוען שלא לעולם חוסן. אם יבוא לכאן אביר על סוס לבן הוא לא יבוא בגלל ההיסטוריה. את מי מעניין מה נגמר ב1983 ?אלונה לא באה בגלל מורשת ברד נומה ואביטן אלא בגלל קהילתיות ואולי פרסום ואולי מניעים אישיים. אלינו יאמר בא כי חיפש צעצוע , שגב כי קסם לו הרעיון אלא שרק שכח לבדוק את חשבון הבנק.

אני לא יודע על איזה מיליונר מקומי אתה מדבר .. איזיקוביץ ?
בוא נלך לעובדות שוב. איזה שחקן נתניה העלתה לבוגרים ? האחרון - חסן. אתה זה שקוטל פה את הנוער כל יום לא ? אם כבר יש שחקן שווה אז מוכרים אותו בנזיד עדשים לא ככה ? ואם לא מוכרים אז הם בורחים לבד ראה ג׳וזף גנדה.

המועדון מתרסק באמת ולא כי אני אמרתי. אני לא יודע על איזה פרטים אתה נסמך. ממה שאני יודע המועדון הזה עלה על מסלול מכבי יפו. יכול להיות שאפשר לחשב מסלול מחדש, לא יודע. לא רואה את זה קורה עם היור הנוכחי שלדעתי הוכיח שהמועדון לא בראש מעייניו או שאין לו מושג מה הוא עושה. אתה כל הזמן בונה על נס, זו זכותך . מתוך אוהדי נתניה הנס לא יגיע, לא יקום פה איזה כבירי כזה שישפוך כסף .נשארנו תלויים בראשת העיר וכמו שאמר אייל במכירה של טל איילה במיליון שקל למכבי חיפה.. ועכשיו אתה מתפלא למה אני ולא מעט פה חושבים שהמועדון רקוב .

נראה לי שמבחינתך יש שתי אופציות כנראה- או שמכבי נתניה תרוץ לאליפות או שמכבי נתניה תעלם. אז תתפלא יש גם משהו באמצע.
אני לא מאמין שהמועדון הזה יעלם מהמפה בגלל ירידת ליגה או בגלל גרעון או אפילו בגלל פירוק.
ואין לי שום שיטה יש לי עובדות. ההיסטוריה מוכיחה שהמועדון הזה ברגעים לא פחות קשים (ואף יותר קשים) תמיד הצליח לשרוד. פעם זה היה חנוך קינן המפרק שמצא את אשר אלון, אח"כ היה יגאל תם, אח"כ בלדב, אח"כ יאמר, אח"כ לב-בלדב, אח"כ שגב והיום אוסידון. אז אני לא בונה על ניסים אבל אני בהחלט משוכנע שגם בתקופות המעבר עד שיגיע לפה באמת בעל בית אמיתי , תמיד יהיה מישהו שיהיה שם ולא יתן לקבוצה הזאת להעלם. וזה יקרה בדיוק מאותם סיבות שבהם אתה מזלזל.
שום ניסים, עובדות היסטוריות.

ואני לא יודע על איזה מליונר מקומי אתה מדבר כי אני לא הזכרתי אף אחד כזה.
ולגבי "העובדות" שלך - העלנו לבוגרים מי ששווה בוגרים (וגם כאלה שלא שווים) - חסן, ג'אברין, זיו, אביב, הבלם הדרוזי . חלקם קיבלו דקות חלקם מתאמנים עם הבוגרים. לא מתכוון להכנס שוב לוויכוח הזה אבל יש פה דור בעייתי ויש מאיין אותי לימדו שאי אפשר לעשות.

ואותו "שחקן שווה". מי אמר שהוא שווה ?? מקהלת הזאבים ?? ראית אותו פעם משחק בכלל ? אתה יודע שמשפחתו לא רוצה שישאר במכבי נתניה ?? מכרת 80% שלו ב 300K כי מה לעשות זה אחת השיטות לצמצמם גרעון.

רקוב, מפורק, עלוב...
ורק לחשוב שאם דיא וערן לוי לא נפצעים מי בכלל היה מזכיר את המונחים האלה....
בעצם, אתה היחידי שאולי כן היה משתשמש בהם...בלי קשר למצבנו....

(16-Feb-2016 12:07)עידן444 כתב: [ -> ]אופיר, בוא תענה לי על שאלה פשוטה... למה אתה צריך לנסות להסביר כאן משהו למישהו?
למה אדם שמעביר כל הזמן מסרים דרך כלי תקשורת ברוח הדברים הבאים-
מכפישים אותי.
הכשילו אותי(למרות שתמיד טען שהוא אחראי בלעדי והכל עליו).
אינטרסנטים מושכים בחוטים ומרעילים את הקהל.
המחאה נגדי היא של אנשים בודדים. רוב הקהל לא בעד זה.
דיווחים סותרים על כך שהמכירה בינואר היתה מחוסר ברירה לצד מסרים שמעביר קורצקי שזה עוד זעזוע כדי לרענן את השורות ולתת פייט עם דם חדש.

למה האיש כבר שבועות על גבי שבועות לא יוצא לתקשורת כדי להתגונן מול כל "ההכפשות"?
אתה לא חושב שהוא צריך לספק הסברים במקום להשאיר את הרחוב "לקומץ" לטענתו שמשפיע על דעת הקהל ומסית אותה נגדו?
למה הוא שותק ואופיר ועוד כמה אחרים(מעטים מאוד) בפייסבוק צריכים לסנגר עליו?
בוא צא, תגיד את האמת שלך, ותן לקהל את הצאנס לשמוע ממקור ראשון הסברים למה שקורה במועדון הזה השנה!
ממה הוא מפחד?
אייל מדבר חופשי(יחסית, אחרי ששתק כל העונה כדי שלא יגיד שהוא "מפריע" לו), ירון ישראל מדבר חופשי, אנשים בפייסבוק כולל כאלה שהיו במועדון מדברים חופשי על זה שצריך להעיף אותו.
למה הוא שותק? למה הוא כבר שבועיים מעביר מסרים שהוא הולך לכנס מסיבת עיתונאים וזה לא קורה?
אתה לא צריך לעשות עבורו את העבודה! הוא נראה רע ואפילו לא רואה צורך לנקות את שמו! בוא תסביר לי למה?

אבל מה אתה רוצה מחיי ??
אמרתי לך שבהתנהלות ההסברתית שלו הוא טועה ובענק. פשוט חופר וחופר לעצמו בור יותר ויותר עמוק. כל יום שהוא לא יוצא החוצה ונותן הסברים מצבו התדמיתי רק הולך ונהיה יותר גרוע. והוא יצא בקרוב "לציבור" אבל זה יהיה מעט ומאוחר מידי כנראה.
ואני לא בא לסנגר עליו. אני מנסה גם לראות עוד צדדים בתמונה ואני יודע שזה מאד מרגיז את מנהיגי המחאה, ואני יודע שכל מי שמעז לצאת כנגד חלק מהאשמות ישר הופך לטיפש שמנותק מהמציאות, וזה בסדר מבחינתי .
אני חי עם זה ואני אמשיך לומר גם דברים שהעדר לא אוהב לשמוע.
תתפלא ,העדר לא תמיד צודק בכל מה שהוא אומר...
מצחיק שגם מנהיגי המחאה בטוחים שהם מיעוט וגם המתנגדים חושבים שהם מיעוט... המסקנה התבקשת היא שכולם פשוט יושבים על הגדר... וכמה שזה אופייני לאוהדי מכבי נתניה בפרט והציבור הישראלי בכלל.
לגבי ה״מה אתה רוצה מחיי״- אתה טוען שהוא עושה טעות, אני טוען שהוא לא סתם שותק.

ערן וסבע וזגורי זו אותה משבצת....ובליגה הנוכחית חסרונם לא אמור להפוך אותנו לאמצע טבלה בליגה השניה,במקרה הטוב...
לגבי המינוס 2.5 מיליון שהתחלנו איתם,הם לא היו אמורים להשפיע תזרימית,כי נדחו תשלומים בסכום דומה לחלק השני של 2016 ותחילת 2017.
ולגבי החיסרון של ה2.2/2.3(מהאמריקאים ותשובה),התקבל מענק חריג מהעיריה של 500 אלף ש"ח+ הגדלה מ1.6 ל2.3(ל10 שנים),כך שהגרעון(התזרימי)אמור להיות מיליון ש"ח.
בפועל ולמרות מכירת החיסול שנעשתה בחודש האחרון,אני מעריך שנסיים את השנה בגרעון תזרימי ומאזני גדול שבעתיים שמקורו לא קשור לתשובה/אמריקאים אלה לניהול כספי שערורייתי שבנוסף לכל הצרות לא מאפשר עד היום(אחרי כל הדחיות שאושרו מההתאחדות) להגיש מאזן שנתי לשנת 2015(איחור שיעלה לנו בקנסות נוספים).
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's