מכבי נתניה

גירסה מלאה: המרדף אחרי שוינפלד
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(15-Feb-2016 19:27)אופיר34 כתב: [ -> ]
(15-Feb-2016 18:42)טל.מ כתב: [ -> ]שכנעו מיליון פעמים. בעבודה, בחיים . אם אתה חושב שכל דבר הוא טורדני כנראה שאתה פרנואיד לא קטן..

Sent from my iPhone using Tapatalk

ריכוז ידידי....

לא כל דבר טורדני . השאלה הזאת שלך טורדנית. ולמרות שקבלת עליה תשובה אתה ממשיך לשאול אותה שוב ושוב כאילו שאני אענה לך משהו אחר אם תשאל אותה 1000 פעם. מזכיר לי קצת את האחיין בן ה 5 שלי...

ויפה מאד שאתה מנסה להתחמק שוב בדיוק מאותה השאלה....

איך מתחמק אם כרגע עניתי ? ניתן לשכנוע בקלות, רק תביא טיעונים.
(15-Feb-2016 19:45)עידן444 כתב: [ -> ]אולי פעם תנסה להגיד לי דבר אחד טוב שאוסידון עשה במכבי נתניה במקום לחפש אחורה כל הזמן?
בסדר, הבנו שאת המועדון הזו לא ניהלו גדולי האומה- בוא תסביר דבר אחד שתפקד תחת אוסידון עצמו- שקיבל מועדון בסך הכל במצב לא כזה נורא כפי שמתארים(גרעון של 2.5 מיליון ש"ח רחוק מלהיות אסון).

לבוא ולהגיד דברים טובים שקרו בשנה כזאת זה באמת משימה קשה.
בפעם המליון ,אוסידון עשה את הטעויות שלו. הוא מבחינתי טעה בעיקר ביד החופשית שנתן למאמנים הכושלים שהוא והדרקטוריון המכובד הביאו לנתניה (ואתם יכולים לצעוק עד מחר. גם לדרקטוריון יש חלק בזה).
היד החופשית הזאת בין היתר גרמה גם לבזבוז של כספים מיותרים שעד היום משולמים לשחקנים ומאמנים לא ראויים שהגיעו לקבוצה. מעבר לזה, ההתנהלות התקשורתית שלו בעיקר מול האוהדים היא לא פחות משערוריה. לא יכול להיות שעד רגע זה קולו של האיש לא נשמע , וגם אם זה עומד לקרות בקרוב (וזה יקרה) זה כנראה כבר מאוחר מידי.

מצד שני , כן, הוא קיבל את הקבוצה בשלב מאוד מתקדם של העונה, עבד 24X7 לא מעט ימים כדי להרים את המועדון מכלום, קיצץ לא מעט בתפקידים ובמשרות ואז כדור השלג התחיל להתגלגל בכיוון הלא נכון והגענו עד הלום.
כמו שכתבתי מקודם, הוא האחראי ,הוא בעל הבית ואליו צריך להפנות את הביקורות, אבל בא בעת יש גם נסיבות מקלות ודברים אובייקטיבים שלאו דווקא היו תלויים בו.
ואחרי הכל, לדעתי ,ההשתוללות שיש פה בחודשים האחרונים עברה מזמן את גבול הטעם הטוב.

(15-Feb-2016 19:48)טל.מ כתב: [ -> ]איך מתחמק אם כרגע עניתי ? ניתן לשכנוע בקלות, רק תביא טיעונים.

ענית ?? או בפוליטיקה עונים ככה....

אני כבר אמרתי לך במה לדעתי טעיתי בוא תגיד אתה איפה אתה טעית (אם יכול לקרות דבר כזה בכלל...)
האיש כשל ברמות אחרות. הנסיונות האלה לתת לו גב על רקע טענות של אנשים ממקור ראשון על אופן התנהלותו- פוגעים במועדון- לא פחות מזה!
אני בספק גדול האם יש ביכולתו של האיש לעלות את הקבוצה ליגה תוך שנה כפי שקרה בפעמיים האחרונות. לא מאמין בו. לא מאמין באופן הניהול שלו. נגעל מכתבי החצר שלו. נגעל מזה שיש בראש המועדון שלנו אנשים שכירים- בלי זיקה אליו, בלי שאני יכול לסמוך עליהם, שאני אפילו לא בטוח שהם מייצגים את האינטרס של הקבוצה.
בוא תסביר לי איך השאלת בארי והבאת לינגאנה במקומו אמורה לשרת את האינטרס של מכבי נתניה??? שנינו יודעים את האינטרס של מי זה משרת...
בא לי להקיא. אתמול לראשונה בחיי לא הלכתי נטו מתוך גועל! לראשונה בחיי אני אפילו בקושי ראיתי את המשחק בטלויזיה. אצ הגול שלנו ראיתי רק היום בצהריים כשבחור שיושב לידי בעבודה(אגב, אוהד הפועל שמלקק את האצבעות מבארי- למי ששואל ותוהה לגבי המחוייבות- בארי שם זה בארי אחר לגמרי- ללא ספק שופך עוד קצת אור על הקריסה של הקבוצה הזו- שמתנהלת כמו שכונה!!! איך יכול להיות ששחקן כמו בארי משתין כאן בקשת על 4 מאמנים ואף אחד אפילו לא חושב לנער אותו ובהפועל כבר מדברים עליו במושגים של הכלאה בין אוגו לנוואקמה...) נכנס לתקציר.
פשוט לא מרגיש שזו מכבי נתניה. אני שונא את הקבוצה הזו!!! שונא את המנהל שלה!!! לא מרגיש שום חיבור כמעט עם אף שחקן שלה!!! נגעל מהאדישות ועצימת העיניים של חלק מהקהל הזה!!! ואני קרוב מאי פעם להתנתק לחלוטין מכל הדבר הדוחה הזה שנקרא כדורגל ישראלי כי מבחינתי בלי מכבי נתניה אין דבר כזה כדורגל ישראלי- ואין מכבי נתניה!!!! פשוט אין!!! אולי ברעננה... בטח יותר מאשר כאן...

(15-Feb-2016 22:48)עידן444 כתב: [ -> ]האיש כשל ברמות אחרות. הנסיונות האלה לתת לו גב על רקע טענות של אנשים ממקור ראשון על אופן התנהלותו- פוגעים במועדון- לא פחות מזה!
אני בספק גדול האם יש ביכולתו של האיש לעלות את הקבוצה ליגה תוך שנה כפי שקרה בפעמיים האחרונות. לא מאמין בו. לא מאמין באופן הניהול שלו. נגעל מכתבי החצר שלו. נגעל מזה שיש בראש המועדון שלנו אנשים שכירים- בלי זיקה אליו, בלי שאני יכול לסמוך עליהם, שאני אפילו לא בטוח שהם מייצגים את האינטרס של הקבוצה.
בוא תסביר לי איך השאלת בארי והבאת לינגאנה במקומו אמורה לשרת את האינטרס של מכבי נתניה??? שנינו יודעים את האינטרס של מי זה משרת...
בא לי להקיא. אתמול לראשונה בחיי לא הלכתי נטו מתוך גועל! לראשונה בחיי אני אפילו בקושי ראיתי את המשחק בטלויזיה. אצ הגול שלנו ראיתי רק היום בצהריים כשבחור שיושב לידי בעבודה(אגב, אוהד הפועל שמלקק את האצבעות מבארי- למי ששואל ותוהה לגבי המחוייבות- בארי שם זה בארי אחר לגמרי- ללא ספק שופך עוד קצת אור על הקריסה של הקבוצה הזו- שמתנהלת כמו שכונה!!! איך יכול להיות ששחקן כמו בארי משתין כאן בקשת על 4 מאמנים ואף אחד אפילו לא חושב לנער אותו ובהפועל כבר מדברים עליו במושגים של הכלאה בין אוגו לנוואקמה...) נכנס לתקציר.
פשוט לא מרגיש שזו מכבי נתניה. אני שונא את הקבוצה הזו!!! שונא את המנהל שלה!!! לא מרגיש שום חיבור כמעט עם אף שחקן שלה!!! נגעל מהאדישות ועצימת העיניים של חלק מהקהל הזה!!! ואני קרוב מאי פעם להתנתק לחלוטין מכל הדבר הדוחה הזה שנקרא כדורגל ישראלי כי מבחינתי בלי מכבי נתניה אין דבר כזה כדורגל ישראלי- ואין מכבי נתניה!!!! פשוט אין!!! אולי ברעננה... בטח יותר מאשר כאן...

נתחיל עם בארי. תסלח לי אבל הגיע הזמן לשפוט דברים באובייקטיביות ובעיניינות בלי כל שטיפת המוח מסביב. בארי השחקן עם הכי הרבה פוטנציאל בקבוצה ובאותה מידה השחקן הכי מאכזב העונה. שחקן שלדעתי קיבל הכי הרבה דקות משחק בקבוצה ולא תרם כלום. מאז אותו משחק מול בני יהודה כלום ושום דבר ! שום תרומה למשחק, נעלם ברב הדקות, לא משפיע , לא מייצר מצבים, אפאטי. תגיד לי מה אתה רוצה ?? פשוט אחד השחקנים בקבוצה שהיה צריך להיות משוחרר כבר לפני חודש מבחינתי. ושאוהדי הפועל לא יספרו לך סיפורים. ראיתי אותו בשני המשחקים ששיחק והוא נראה בדיוק אותו דבר כמו אצלנו. לא אוגו ,לא נוואקמה ולא בטיח. בינתיים כלום ושום דבר.

וגם אני לא אוהב את המעבר של השניים דווקא להפועל תא אבל הקבוצה היתה חייבת לעבור שינוי בבסיס שלה כי הכל היה פה מת. תאמין לי שהייתי מוסיף עוד שניים שלשה לרשימת המשוחררים.
ונכון שלא הגיעו לפה טאלנטים אבל אני כבר מזהה יותר התלהבות ורצון במשחק שלנו.

וחוץ מזה, אין מה לעשות, לשיקול הכלכלי יש פה משקל. דעתי שגרעון גדול הוא הסכנה הכי גדולה כרגע לקבוצה וחייבים לעשות הכל כדי לצמצמם אותו. זה כואב , זה מבאס לראות את שוינפלד קורע רשתות דווקא בהפועל אבל אם זה מה שיעזור לשרוד נאלץ לחיות עם זה.

ודבר אחרון, גם אני מבואס, גם אני מתפלל שמישהו יעשה קסם ויקפיץ אותי ישר ליום ראשון, גם אני איבדתי השנה את המוטיבציה אבל מפה ועד ״לשנוא את הקבוצה״ , ״לא להתחבר לקבוצה״, ״להתנתק מהכדורגל״.... הלו, בן אדם קצת פרופורציות. לא אוסידון, לא שגב ולא אף מנייאק אחר יגרום לי לדבר ככה. הייתי פה לפניהם ואני אהיה פה אחריהם. באש ובמים !!
(15-Feb-2016 22:29)אופיר34 כתב: [ -> ]
(15-Feb-2016 19:45)עידן444 כתב: [ -> ]אולי פעם תנסה להגיד לי דבר אחד טוב שאוסידון עשה במכבי נתניה במקום לחפש אחורה כל הזמן?
בסדר, הבנו שאת המועדון הזו לא ניהלו גדולי האומה- בוא תסביר דבר אחד שתפקד תחת אוסידון עצמו- שקיבל מועדון בסך הכל במצב לא כזה נורא כפי שמתארים(גרעון של 2.5 מיליון ש"ח רחוק מלהיות אסון).

לבוא ולהגיד דברים טובים שקרו בשנה כזאת זה באמת משימה קשה.
בפעם המליון ,אוסידון עשה את הטעויות שלו. הוא מבחינתי טעה בעיקר ביד החופשית שנתן למאמנים הכושלים שהוא והדרקטוריון המכובד הביאו לנתניה (ואתם יכולים לצעוק עד מחר. גם לדרקטוריון יש חלק בזה).
היד החופשית הזאת בין היתר גרמה גם לבזבוז של כספים מיותרים שעד היום משולמים לשחקנים ומאמנים לא ראויים שהגיעו לקבוצה. מעבר לזה, ההתנהלות התקשורתית שלו בעיקר מול האוהדים היא לא פחות משערוריה. לא יכול להיות שעד רגע זה קולו של האיש לא נשמע , וגם אם זה עומד לקרות בקרוב (וזה יקרה) זה כנראה כבר מאוחר מידי.

מצד שני , כן, הוא קיבל את הקבוצה בשלב מאוד מתקדם של העונה, עבד 24X7 לא מעט ימים כדי להרים את המועדון מכלום, קיצץ לא מעט בתפקידים ובמשרות ואז כדור השלג התחיל להתגלגל בכיוון הלא נכון והגענו עד הלום.
כמו שכתבתי מקודם, הוא האחראי ,הוא בעל הבית ואליו צריך להפנות את הביקורות, אבל בא בעת יש גם נסיבות מקלות ודברים אובייקטיבים שלאו דווקא היו תלויים בו.
ואחרי הכל, לדעתי ,ההשתוללות שיש פה בחודשים האחרונים עברה מזמן את גבול הטעם הטוב.

(15-Feb-2016 19:48)טל.מ כתב: [ -> ]איך מתחמק אם כרגע עניתי ? ניתן לשכנוע בקלות, רק תביא טיעונים.

ענית ?? או בפוליטיקה עונים ככה....

אני כבר אמרתי לך ק במה לדעתי טעיתי בוא תגיד אתה איפה אתה טעית (אם יכול לקרות דבר כזה בכלל...)

אתה טעית ..? מסבירים לך כאן קבל עם ועדה ! האוסידון הזה מתנהל הפוך .. ! את מי הוא מקדם ? את מי הוא מרחיק ? איך אתה לא רואה את זה ? כן לא עניתי לך במה טעיתי .. טעיתי לגבי מרגוליס טעיתי לגבי לוגסי לא טעיתי לגבי ברק לוי .. אבל את מי זה מעניין כשהיור המהולל שלי פועל נגד האינטרס של המועדון ! מה אתה מפספס פה ..?

(15-Feb-2016 23:49)טל.מ כתב: [ -> ]אתה טעית ..? מסבירים לך כאן קבל עם ועדה ! האוסידון הזה מתנהל הפוך .. ! את מי הוא מקדם ? את מי הוא מרחיק ? איך אתה לא רואה את זה ? כן לא עניתי לך במה טעיתי .. טעיתי לגבי מרגוליס טעיתי לגבי לוגסי לא טעיתי לגבי ברק לוי .. אבל את מי זה מעניין כשהיור המהולל שלי פועל נגד האינטרס של המועדון ! מה אתה מפספס פה ..?

מי אתה בכלל שתסביר ?? מי הסמיך אותך לבוא ולהזהיר את כולנו מהאסון הגדול ?? מה אתה בכלל יודע מהחיים שלך ?? כל היום מצוטט לי אתרים בשקל וחצי וחושב שמינימום את לוחות הברית הוא מציג עכשיו לעם ישראל...

אני לא צריך את ההסברים שלך ואפילו לא את של אייל. למרות שאני לא בעל בינה מפותחת כמו שלך תתפלא אבל אפילו אני מבין מה קורה פה. זה שאצלך הכל תמיד מוביל לחורבן ואני מנסה להיות טיפה פחות היסטרי לא אומר שאתה רואה את המציאות בצורה יותר ריאלית. צא כבר מהסרט העלוב הזה שלך עם כל החזיונות שמכניסות פה את כולם לבונקר.

הוא יודע מה יקרה מחר והוא יודע מה סופו של המועדון והוא יודע מה צריך לעשות בשביל לפתור את כל הבעיות....

אתה אולי רק חושב שיש לך מושג אבל אתה ממש לא בכיוון וגם הידוק היחסים המופלא שלך עם אייל לא משנה הרבה את התמונה.
ועוד דבר , תכניס לך לראש ,20 איש בפורום הזה ועוד 200 בפייס הם קצה קצהו של אוהדי הקבוצה כך שגם על עניין ״הרוב״ אין לך יותר מידי קייס.

אז אתה יכול להמשיך מצידי להדביק לי כינויים מפה ועד שנה הבאה. אני אמשיך לנתח את המציאות לפי הראייה שלי ולא לפי הפאניקה שאתה וחבריך החדשים מנסים לצייר פה.
טוב . הבהרת היטב שאין עם מי לדבר . לילה טוב.

לא יודע למה לקח לך כל כך הרבה זמן להבין את זה.

אה...
וגם אני אוהב אותך...
אני תמיד בעד פשרות ודיונים . אבל בשביל זה צריך צד שני.

ברור.
ואתה בהחלט צד שאפשר לדבר איתו, בעיקר בעיתות משבר.

עזוב, חבל על האנרגיה של שנינו.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's