מכבי נתניה

גירסה מלאה: הטעות הראשונה של קורצקי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
סליחה ..? שיחק שלושה משחקים ובאחרון שבהם גרם לכל גול אפשרי ...

Sent from my iPhone using Tapatalk
אופיר 34 על אופטימיות ופסימיות וכל נבכי הנפש אני עוד יכול לצדד בך מול טל.מ אבל עכשיו אתה כבר מדבר שטויות
זאב חיימוביץ' נזרק מהפועל תל אביב כי היה חלש
זאב חיימוביץ' נזרק מבית"ר ירושלים כי היה חלש
זאב חיימוביץ' נזרק מהפועל רעננה כי היה חלש

קבוצה שמשחררת את זאב חיימוביץ' חינם אולי טעות אבל 3 קבוצות בזו אחר זו אומר דרשני מה גם שרעננה העדיפה את עידו לוי ודודי תירם על חיימוביץ'

אם היה טוב אני הראשון שהייתי מודה בכך אבל עבר זמנו יש כאלו שמשתבחים עם השנים ויש כאלו שהזקנה קפצה עליהם בגיל צעיר ...אברהם פאס מבוגר ממנו ושחקן פי 4 טוב ממנו יש כאלו שלמרות הכבדות שלהם הם מחפים עם מיקום מצוין כמו בזמנו לואיס מארין שהיה מצוין !!!

אופיר 34 תחזור בך
הנסיון של חימוביץ חשוב מאוד, מישנקו יפרח על ידו .
מישצ'נקו כבר פורח שאול
(21-Jan-2016 19:48)טל.מ כתב: [ -> ]סליחה ..? שיחק שלושה משחקים ובאחרון שבהם גרם לכל גול אפשרי ...

וואאוו... 3 משחקים... מזה ליד ה -15 שמקבילו שיחק וברובם לא היה טוב ??
וגם באחרון הזה שאתה מדבר עליו לא הוא גרם ישירות לשערים. היה חלש כמו כל הקבוצה באותו משחק.

חיימוביץ לא שחקן מושלם, רחוק מזה אבל בהתחשב במגבלות הקשות של הקבוצה הוא בהחלט לגיטימי בטח לסגל של הקבוצה.
אופיר אתה יודע לא מהיום לא כמו הצעירים שהגנה מורידה ליגה ומשאירה ליגה
חיימוביץ' חלש זה לא חיזוק להגנה צריך היה להביא בלם אחר אולי לנסות את עשהאל בן שבת מהפועל פ"ת

בענין אחר הנה אני לא פותח פוסט ... חובה להביא קשר בונה התקפי ואפשר להביא או את אור אוייסטנד או את חנן ממן שניהם ממעטים לשחק בקבוצותיהם ...
ובהתקפה אם באמת רוצים להישאר בליגה אז את רדוניץ' או בן בסט או דודו ביטון ההתקפה שלנו צריכה להיות עם הרבה אופציות למאמן עומק זה דבר חיוני
(21-Jan-2016 22:59)אופיר34 כתב: [ -> ]
(21-Jan-2016 19:48)טל.מ כתב: [ -> ]סליחה ..? שיחק שלושה משחקים ובאחרון שבהם גרם לכל גול אפשרי ...

וגם באחרון הזה שאתה מדבר עליו לא הוא גרם ישירות לשערים. היה חלש כמו כל הקבוצה באותו משחק.

חיימוביץ לא שחקן מושלם, רחוק מזה אבל בהתחשב במגבלות הקשות של הקבוצה הוא בהחלט לגיטימי בטח לסגל של הקבוצה.

איך אמר סגל ... יום אחד אני רוצה לחיות בלללנד שאתה חי בו ...

זו באמת החלטה הזויה, חיימוביץ אמור היה כבר למצוא את עצמו מזמן בין המשוחררים ולחפש קבוצה בלאומית. זה די ברור שגם שבעונה הבאה חיימוביץ יירד ליגה, בין אם הוא יהיה במכבי נתניה עד סוף העונה הזאת או לא...
(21-Jan-2016 23:16)טל.מ כתב: [ -> ]
(21-Jan-2016 22:59)אופיר34 כתב: [ -> ]

איך אמר סגל ... יום אחד אני רוצה לחיות בלללנד שאתה חי בו ...

שמתי לב לאחרונה שאתה מרבה לצטט את אייל בתשובותיך. אם יש לך בעיה להסתדר לבד תגיד לי ואני פשוט אפנה את השאלות ישירות לאייל. חבל על הטלפון השבור....

ושמע, עם כל הכבוד וההערכה שיש לי לאייל (והפעם אני לא ציני) הדיעה שלו לא שווה יותר מהדיעה שלי בטח לא בתחום המיקצועי (ותתפלא אפילו בתחומים אחרים מותר לי לסתור את דעתו).
וזה שלאייל יש דיעה מאד מגובשת על חיימוביץ (בעיקר מהסיבה שהוא הגיע על חשבון דודי) זה עדיין לא אומר שהוא צודק.
חיימוביץ לדעתי לגיטימי במציאות הנוכחית וכנראה שגם דורה, קורצקי ועודד חושבים כמוני. אז אני מבין שהם לא מבינים כדורגל כמוך אבל הם המחליטים. טייק איט אור ליב איט....
אופיר זה בכלל לא קשור אם הוא מתאים םדעתך או לדעת עודד
כל הענין הוא כסף !!!

בהתחלה שיחררו את חיימוביץ' וסיכמו עם חדד אחר כך חזרו בהם מההסכם ולא מצאו בלם פנוי אחר חינם אז חזרו לאופציית חיימוביץ'

כנ"ל לגבי לוגסי שיחררו למה ? כי הוא לא מספיק טוב ? לא כי החוזה שלו היה מפנה כסף לשחקנים אחרים או מאמן אחר משהחליט לוותר על 40% ולהמשיך במועדון הוא פתאום הפך לשחקן שקורצקי ביקש להשאיר ....

אגב על זה לא פותח פוסט !!! רק הוצע לגיא צרפתי להפוך למאמן ראשי והוא פתאום שכח מהרגשות שלו העזים למכבי נתניה .... אני שמח שעומר פרץ מקבל את ההזדמנות מגיע לו יותר מגיא צרפתי שברח בשעת מצוקה כשירדנו ליגה
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's