מכבי נתניה

גירסה מלאה: פחות אבל עוד כואב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
(29-Nov-2015 15:41)אופיר34 כתב: [ -> ]
(29-Nov-2015 13:59)עידן444 כתב: [ -> ]"נשאר חלוקים על ג'אברין. לדעתי לא תרם כלום למשחק ואני גם בטוח שאם הוא היה שחקן מושאל ממכבי חיפה היית כותב דברים אחרים."

ברור שהייתי כותב דברים אחרים!
אתה כנראה ממשיך להתעקש לא להפנים את ההבדל בין רצוי למצוי...

אם אתה מצפה משחקן חיזוק שאתה מביא בהשאלה ממכבי חיפה שעולה לך לפחות 50-80 אלף דולר ויותר את מה שאתה מצפה מילד בן 17 שעולה לראשונה בחייו למשחק בוגרים מול 20,000 צופים בסמי עופר- יש לך בעיה קשה ידידי והדיון הזה באמת במבוי סתום...

נו מספיק כבר עם הרצוי והמצוי הזה . הבנו אותך כבר לפני חודשיים.

אני לא מצפה מילד בן 17 לשום דבר. אני מצפה ממאמן להשתמש בכלים שיש לו בצורה האופטימלית ביותר מבלי לערב שיקולים שיווקיים ולא מקצועיים.
אז אין לי בעייה שזיו קיבל את ההזדמנות כי באמת היינו צריכים יותר נחישות ולחימה במרכז המגרש, אבל לעלות עם חלוץ בן 17 שגם בנוער לא שיחק לאחרונה כשאבידור נמצא בסגל שלך ,זה לא לעניין מבחינתי.

ואני גם לא מצטרף לעליהום הזה שיש על אבידור כי מכל הרכש שהגיע לפה היחידי שבכל משחק ששיחק נתן את הנשמה ועשה עבודה זה אבידור. הלוואי שמרגוליס היה רץ חצי מהקילומטרז' שאבידור עושה.

וכן, עכשיו כמה יקפצו שאבידור צריך להמדד בכמות השערים שיבקיע. אז נכון, סקורר ענק הוא לא, והוא מחמיצן לא קטן, אבל שוב אני מעדיף כאלה על כאלה ש 90 דקות אתה לא מרגיש שהיו במשחק.

הבעיה שלך זה שמבחינתך אתה מצפה שהקבוצה תפגע בול בכל שחקן חיזוק שתביא. מבחינתך אין דבר כזה ליפול עם רכש. מבחינתך אם נפלת עם הרכש עשית פשע בעצם זה שמלחתחילה בחרת להביא את הרכש הזה. אז לא, זה לא עובד ככה.

שבונים קבוצה ובוחרים איזה רכש להביא מסתכלים על הרבה פרמטרים ,ואף פעם אין שום ערבות ששחקן בעל פוטנציאל שקיבל המלצות מאנשי כדורגל יצליח גם אצלך. זה לא עובד ככה. לא תמיד הכל מתחבר.
וכן ,על הנייר לפחות כל מי שהובא לפה הובא כי לדעת אנשי המקצוע אצלך בבית לא היה מישהו אחר שיכול היה לבצע את העבודה באותה רמה לפחות.

זה לא משחק בפלייסטיישן שאתה בוחר שחקנים ויודע בדיוק מה תקבל. לפעמים המציאות טופחת על פניך ואתה לא מקבל מה שציפית לקבל. אלה החיים, במיוחד לקבוצה מוגבלת כלכלית כמונו.
חודשיים ועדיין לא נראה שהבנת...

לגבי שחקני הרכש שהביאו לכאן בקיץ- עם רובם לא היה סיכוי להצליח מלכתחילה... טגה ואבידור מהספסל של עכו, לוגסי מהספסל של מכבי פ"ת, עומר ורד מהיציע בהפועל חיפה, מישצ'נקו מליגה שניה באוקראינה, בארי מהליגה במלטה שנצרת עילית לוקחת שם אליפות(השחקן הכי טוב שלך!!!), לולה שלא שיחק שנתיים, סיסאיי אחרי קרע ברצועה, איילה לראשונה בחייו בליגת העל, ברק לוי ומרגוליס לראשונה שחקני הרכב בליגת העל שחקנים שאמורים להוביל אותך(כאילו שלא ראה עונה שעברה בהפועל פ"ת שזה לא עובד ולפ"ת היו מושאלים יותר טובים- אלטמן, הירש, חוגי ובהמשל גם גל הראל, חסן אבו זייד ובטח שכחתי עוד)- אז בוא תסביר לי על סמך מה הביאו לכאן את השחקנים האלה ומה ציפו מהם אם לקבוצות תחתית בשנתיים האחרונות הם לא התאימו? מה לכל הרוחות ציפו? שפתאום אצלנו אבידור יפציץ? שפתאום אצלנו עומר ורד יהפוך לטוראם? שטל איילה זה רועי קהת חדש? ששחקן שהיה בליגה שניה באוקראינה פתאום יהפוך לאיזה גולן חרמון משודרג? שלולה זה אותו שחקן ששיחק בספרד ופתאום החליט שבא לו לקפוץ לארץ הקודש?(אגב, שחקן שבכלל לא היה צריך ולא חסר לנו כמוהו...)
מה חשב לעצמו זה שבנה את הקבוצה הזו? אני באמת אופטימיסט חסר תקנה ומאוד קיוויתי שזה יתחבר והאמת? בגביע הטוטו קיבלתי תחושה לא רעה... אבל לקחו כאן אין סוף הימורים! אפילו ברק לוי הוא הימור! חוץ מפירס אין לך אף עמדה במגרש שהלכת בה על בטוח...
לטעות ברכש מותר. גם מתאוס וגוטמן עם תקציב פי 3 נפלו עם שחקנים. ופיטו לא היה טוב כמו בסכנין, וסיאבונגה בא מהבונדסליגה ולא הרשים... קורה... אבל ליפול עם כולם? ולא!!!!! זה לא חוסר מזל!!!! הכתובת לגבי כל השחקנים שלא היו שווים הרכב בעכו, והפועל חיפה היתה על הקיר!!!
משה, מצטער. אי אפשר להתייחס ברצינות לתגובות שלך כל עוד עטר מאמן.
אתה משוחד.

אבידור היה האופציה הכי הגיונית וזמינה שהיתה פה לאחר שזגורי נפצע וטוב שהמהלך הזה נעשה.
לגבי מילאן, הוא בהחלט אכזבה אבל אני עדיין חושב שיש לו כדורגל ואם ידעו להשתמש בו אולי עוד גם נראה ממנו יותר.
זיו ללא ספק נלחם ועבד אבל לזיו אין את הכדורגל של מילאן ולכן לדעתי הוא לא יכול להחליף אותו.
[/quote]

איפה כתוב שהיו חייבים להביא את העגל הזה?
מה אפשר לצפות משחקן שכבר כמה שנים לא פוגע?
מילאן זורק זין ולא מעניין אותו כלום ואתה עדיין מצפה ממנו למשהו?
אם גארבג' כזה אתה מצפה להשיג נקודות?????
(29-Nov-2015 15:58)עידן444 כתב: [ -> ]חודשיים ועדיין לא נראה שהבנת...

לגבי שחקני הרכש שהביאו לכאן בקיץ- עם רובם לא היה סיכוי להצליח מלכתחילה... טגה ואבידור מהספסל של עכו, לוגסי מהספסל של מכבי פ"ת, עומר ורד מהיציע בהפועל חיפה, מישצ'נקו מליגה שניה באוקראינה, בארי מהליגה במלטה שנצרת עילית לוקחת שם אליפות(השחקן הכי טוב שלך!!!), לולה שלא שיחק שנתיים, סיסאיי אחרי קרע ברצועה, איילה לראשונה בחייו בליגת העל, ברק לוי ומרגוליס לראשונה שחקני הרכב בליגת העל שחקנים שאמורים להוביל אותך(כאילו שלא ראה עונה שעברה בהפועל פ"ת שזה לא עובד ולפ"ת היו מושאלים יותר טובים- אלטמן, הירש, חוגי ובהמשל גם גל הראל, חסן אבו זייד ובטח שכחתי עוד)- אז בוא תסביר לי על סמך מה הביאו לכאן את השחקנים האלה ומה ציפו מהם אם לקבוצות תחתית בשנתיים האחרונות הם לא התאימו? מה לכל הרוחות ציפו? שפתאום אצלנו אבידור יפציץ? שפתאום אצלנו עומר ורד יהפוך לטוראם? שטל איילה זה רועי קהת חדש? ששחקן שהיה בליגה שניה באוקראינה פתאום יהפוך לאיזה גולן חרמון משודרג? שלולה זה אותו שחקן ששיחק בספרד ופתאום החליט שבא לו לקפוץ לארץ הקודש?(אגב, שחקן שבכלל לא היה צריך ולא חסר לנו כמוהו...)
מה חשב לעצמו זה שבנה את הקבוצה הזו? אני באמת אופטימיסט חסר תקנה ומאוד קיוויתי שזה יתחבר והאמת? בגביע הטוטו קיבלתי תחושה לא רעה... אבל לקחו כאן אין סוף הימורים! אפילו ברק לוי הוא הימור! חוץ מפירס אין לך אף עמדה במגרש שהלכת בה על בטוח...
לטעות ברכש מותר. גם מתאוס וגוטמן עם תקציב פי 3 נפלו עם שחקנים. ופיטו לא היה טוב כמו בסכנין, וסיאבונגה בא מהבונדסליגה ולא הרשים... קורה... אבל ליפול עם כולם? ולא!!!!! זה לא חוסר מזל!!!! הכתובת לגבי כל השחקנים שלא היו שווים הרכב בעכו, והפועל חיפה היתה על הקיר!!!

תאמין לי שהבנתי אחרי דקותיים... השאלה מתי אתה תבין אותי....

אני לא אעבור איתך עכשיו שחקן שחקן כי באמת עוד מעט יפטרו אותי, אבל בוא נגיד שבשביל להצדיק את הגישה שלך אתה נוטה להפריז מידי פעם בעובדות ולשנות את המציאות .העיקר שהכל יתאים לתיאוריה שלך.

בגדול, כמו שאמרתי לך מקודם, אין פה שחור ולבן. יש שחקנים בעלי פוטנציאל ורזומה שיכולים להצליח במקום אחד ולהכשל במקום אחר. שחקנים כמו עזרא או שכטר למשל שלא פוגעים בחיפה אתה לא יכול להגיד עליהם שהם לא יודעים לשחק כדורגל.

זה לא מדע מדויק ואתה בבעייה גדולה אם אתה חושב שכל דבר אפשר לצפות מראש (למרות שיש פה כאלה שיש להם כנראה את היכולות האלה). ואני לא אומר שפגענו בכל מה שהבאנו, נהפכו, אבל אני בניגוד אליך לא חושב למשל שמישנקו ,בארי או לולה הם חיזוק לא ראוי, לא כל שכן שאין אצלנו בבית שחקנים שיכולים להכנס לנעליים שלהם.

אי אפשר להפוך הכל לשחור משחור. תמיד אפשר למצוא גם משהו חיובי בכל הרע שמסביב ותאמין לי שאם תחפש טוב אפילו אתה תמצא.

דבר אחד ברור לי, אם במועדון נמצאים עובדים (מהיו"ר ועד לאפסנאי) שהרימו ידיים כמו שחלק מהאוהדים פה ובמקומות אחרים עושים, באמת שאפשר לסגור את הבסטה. במחזור 13 בשום ליגה בעולם לא מורידים קבוצה ליגה.

(29-Nov-2015 16:12)פיליפצוק כתב: [ -> ]איפה כתוב שהיו חייבים להביא את העגל הזה?
מה אפשר לצפות משחקן שכבר כמה שנים לא פוגע?
מילאן זורק זין ולא מעניין אותו כלום ואתה עדיין מצפה ממנו למשהו?
אם גארבג' כזה אתה מצפה להשיג נקודות?????

לא כתוב שום דבר בשום מקום, אבל נוצר מצב יום יומיים לפני סגירת העברות שנשארת בלי שום שחקן התקפי אחרי שגם זגורי הלך והיה הכרחי להעמיק את הסגל בשחקן נוסף. אבידור, עם כל הרעל שמוציאים עליו עכשיו, היה האופציה הכי ריאלית וזמינה שהקבוצה גם כלכלית יכלה לעמוד בה.
והוא לא כזה גרוג כמו שאתה עושה ממנו. נכון שלא מבקיע ענק אבל בהפועל חיפה הבקיע 21 שערים ב 3 שנים ובישל עוד כמה. כנ"ל בקריית שמונה.
מספיק כבר להתלהם.

ולולה לא זורק זין. ללולה יש סגנון משחק מסוים. אני כן ראיתי גליצ'ים ותיקולים וראיית משחק טובה, אבל באותה מידה ציפיתי ממנו להיות הרבה יותר מעורב במשחק ולא להיות כזה למלם.

אם כבר ,מי שכן זורק זין זה מרגוליס והרוש. שחקנים שמשוטטים במגרש ולא שמים על אף אחד בשיט. זה לזרוק זין.
יש מקום להימור על שחקנים שאתה חושב שהם פוטנציאל. דג'אני הוא בדיוק הדוגמה. אבל אתה לא יכול לעשות את זה בכל העמדות...
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's