מכבי נתניה

גירסה מלאה: רשמית ראובן עטר חתם בקבוצה ..
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
רשמית. עטר חתם בנתניה: "אני בטוח שנישאר בליגה"
כפי שפורסם כאן לראשונה, המאמן חוזר לקדנציה חמישית במועדון מעיר היהלומים. גיא צרפתי יעמוד על הקווים בשבת. היו"ר דורון אוסידון: "ראובן האיש הנכון, במקום הנכון"

עכשיו זה רשמי: ראובן עטר חתם היום (שישי) כמאמנה החדש של מכבי נתניה עד תום העונה, עם אופציה עתידית להמשך ההתקשרות. רק ביום ראשון יועבר חוזהו של עטר בבקרה התקציבית, מה שאומר שאת המשחק מול מכבי תל אביב בשבת ינהל גיא צרפתי. על הגעתו של עטר פורסם לראשונה כאן באתר.

עטר, שיחל קדנציה חמישית במועדון מעיר היהלומים, סיפר אחרי המינוי: "אני שמח לחזור למכבי נתניה. אני בטוח שנצליח במשימה שלנו להשאיר את הקבוצה בליגה". היו"ר דורון אוסידון הוסיף: "היום ראובן חוזר הביתה לנתניה. אין לי ספק שראובן הוא האיש הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון כדי להרים את הקבוצה למקומות בהם מכבי נתניה יכולה וצריכה להיות. אני בטוח שנצא לדרך חדשה. אני מאחל בהצלחה לראובן עטר ולצוות המקצועי".

במועדון הבירו לכל שחקני הסגל: "אוטוטו ראובן מגיע וכבר מחר הוא ישים לב לכל אחד מכם. מי שלא יהיה טוב לא נהסס לשחררו בינואר, אז קחו בחשבון". אגב, מרגוליס לא תורגל בימים האחרונים בהרכב ונראה שאבידור מועדף על פניו.
[quote='ORENARIEL' pid='47485' dateline='1446812142']
רשמית. עטר חתם בנתניה: "אני בטוח שנישאר בליגה"
כפי שפורסם כאן לראשונה, המאמן חוזר לקדנציה חמישית במועדון מעיר היהלומים. גיא צרפתי יעמוד על הקווים בשבת. היו"ר דורון אוסידון: "ראובן האיש הנכון, במקום הנכון"

עכשיו זה רשמי: ראובן עטר חתם היום (שישי) כמאמנה החדש של מכבי נתניה עד תום העונה, עם אופציה עתידית להמשך ההתקשרות. רק ביום ראשון יועבר חוזהו של עטר בבקרה התקציבית, מה שאומר שאת המשחק מול מכבי תל אביב בשבת ינהל גיא צרפתי. על הגעתו של עטר פורסם לראשונה כאן באתר.

עטר, שיחל קדנציה חמישית במועדון מעיר היהלומים, סיפר אחרי המינוי: "אני שמח לחזור למכבי נתניה. אני בטוח שנצליח במשימה שלנו להשאיר את הקבוצה בליגה". היו"ר דורון אוסידון הוסיף: "היום ראובן חוזר הביתה לנתניה. אין לי ספק שראובן הוא האיש הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון כדי להרים את הקבוצה למקומות בהם מכבי נתניה יכולה וצריכה להיות. אני בטוח שנצא לדרך חדשה. אני מאחל בהצלחה לראובן עטר ולצוות המקצועי".

במועדון הבירו לכל שחקני הסגל: "אוטוטו ראובן מגיע וכבר מחר הוא ישים לב לכל אחד מכם. מי שלא יהיה טוב לא נהסס לשחררו בינואר, אז קחו בחשבון". אגב, מרגוליס לא תורגל בימים האחרונים בהרכב ונראה שאבידור מועדף על פניו.
נקווה שהשינוי הזה יעשה משהו..
אני רק מקווה שאם נרד ליגה כל המאושרים היום לא יסנגרו עליו ויאמרו שהוא לא אשם, לא בנה את הקבוצה וכו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
לקבל מועדון אחרי 10 מחזורים בליגה של בן 33 ל36 משחקים,זה לקחת אחריות בלי תרוצים.
נאחל לעטר הצלחה,הצלחתו הצלחתנו!
האיש הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון.
ולכל "האנטי עטר" למיניהם תהיו קצת בשקט עכשיו ותנו לאיש לעבוד, יש לו הרבה עבודה בלי עין הרע.
(06-Nov-2015 17:04)פיליפצוק כתב: [ -> ]האיש הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון.
ולכל "האנטי עטר" למיניהם תהיו קצת בשקט עכשיו ותנו לאיש לעבוד, יש לו הרבה עבודה בלי עין הרע.

מסכים איתך..
(06-Nov-2015 16:50)אלון כתב: [ -> ]אני רק מקווה שאם נרד ליגה כל המאושרים היום לא יסנגרו עליו ויאמרו שהוא לא אשם, לא בנה את הקבוצה וכו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ברגע שנראה שינוי בסגנון המשחק וניראה כקבוצה מסודרת ומתוכננת, והקהל יהנה ממה שהוא רואה במגרש , אז עטר עשה את שלו

הקבוצה הזו עם עטר שווה מקום 4-8 וזה מה שיהיה...
מה שאתה אומר זה שההבדל בין עטר לדורה עם אותו חומר שחקנים זה מינימום 6 מקומות בטבלה. תגיד זה רציני?
(06-Nov-2015 17:55)משה.ד כתב: [ -> ]מה שאתה אומר זה שההבדל בין עטר לדורה עם אותו חומר שחקנים זה מינימום 6 מקומות בטבלה. תגיד זה רציני?

רציני מאוד כן..

כמה הפרש נקודות זה??

אתה יותר טוב מכל קבוצות התחתית + הפועל ת"א ורעננה..
קונה היום 10-12 בעיניים עצומות
עמודים: 1 2 3
Reference URL's