מכבי נתניה

גירסה מלאה: לקורא דורון אסידון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בחרת(ומאמין ש9 מ10 אחרים היו בוחרים כמוך באותה נקודת זמן)במאמן.
הבחור בעל ניסיון של מספר עונות במספר קבוצות שונות ובכל אותם קבוצות היו לו תקופות פחות טובות ותקופות יותר טובות,הסה"כ שלו חיובי.
הבחור נעים הליכות מתחבב עם הבריות נוח לך כמנהל וכניראה מסתדר לא רע עם שחקנים.
עד כאן,אין טענות....
ומכאן מתחילות הבעיות(ולא מהיום),זה התחיל בבחירת צוות שלא מתאים למועדון כמו מכבי נתניה,ממשיך בהתנהלות במחנה האימונים,בבחירת שחקנים לחוצה וללא שום הגיון מקצועי,בבנית סגל לא מאוזן(בלי קשר לפציעות כשערן היה נתון לפני הגעתו עומר פרץ מחליף ולא ראשון זגורי המחליף של סבע ולעמדה הזו הגיעו בארי ואבידור).
נכון להיום אתה עומד בראש מועדון שהקבוצה הראשונה שלו במקום האחרון בליגה,נטולת כושר ל90 דקות משחק,ללא תוכנית משחק,ללא הנאת כדור בחלק ההתקפי,ללא תרגיל מסודר במצבים נייחים ועוד ועוד ועוד.
והחמור מכל,האיש שעומד בראש הצוות המקצועי חיי בלה לה לנד ואני מצטט מהראיון בגלי צה"ל"מי שיודע לקרוא טבלה רואה שספגנו הכי פחות וזו עבודה של מאמן ולא של תקשורת,אם הקבוצה לא היתה ניראת טוב בכל משחק לאורך זמן אז הייתי עושה חושבים".

כניראה שדברים שרואים משם לא רואים מכאן.....
אם בסופו של דבר כל הטעויות של אוסידון היו מסתכמות בבחירה שגויה של מאמן כלומר טעות בנושא מקצועי שהוא לא מבין בו או יותר מדויק באי פרידה ממנו כשעוד אפשר לתקן אז הוא יוצא זכאי מחמת הספק, חוששתני שהבעיות עמוקות יותר ועוד מעט באמת יהיה קשה לתקן.
(29-Oct-2015 16:23)amir כתב: [ -> ]אם בסופו של דבר כל הטעויות של אוסידון היו מסתכמות בבחירה שגויה של מאמן כלומר טעות בנושא מקצועי שהוא לא מבין בו או יותר מדויק באי פרידה ממנו כשעוד אפשר לתקן אז הוא יוצא זכאי מחמת הספק, חוששתני שהבעיות עמוקות יותר ועוד מעט באמת יהיה קשה לתקן.

חוששני שחוץ ממתי מעט שכנראה מתרכזים בפוסט הזה, לרוב אין מושג על מה אתם מדברים (מחוץ לבעיות המקצועיות).

אם אין לכם הסבר בגוף הסרט, מה הטעם לפרסם את בגדי המלך החדשים או את העובדה שהבעיות עמוקות יותר ועוד מעט באמת יהיה קשה לתקן ..?
(29-Oct-2015 16:35)טל.מ כתב: [ -> ]
(29-Oct-2015 16:23)amir כתב: [ -> ]אם בסופו של דבר כל הטעויות של אוסידון היו מסתכמות בבחירה שגויה של מאמן כלומר טעות בנושא מקצועי שהוא לא מבין בו או יותר מדויק באי פרידה ממנו כשעוד אפשר לתקן אז הוא יוצא זכאי מחמת הספק, חוששתני שהבעיות עמוקות יותר ועוד מעט באמת יהיה קשה לתקן.

חוששני שחוץ ממתי מעט שכנראה מתרכזים בפוסט הזה, לרוב אין מושג על מה אתם מדברים (מחוץ לבעיות המקצועיות).

אם אין לכם הסבר בגוף הסרט, מה הטעם לפרסם את בגדי המלך החדשים או את העובדה שהבעיות עמוקות יותר ועוד מעט באמת יהיה קשה לתקן ..?

אכן...
אין לי מושג למה הכוונה "גנבו מועדון", מה רוצים ממי ואיזה בעיות יש, חוץ מקריעת כל הרצועות ואי צבירת נקודות...

אין משחק (מהשמונה עד כה) שהובסנו או שנראנו מגוחכים לעומת היריבה, הרבה חוסר מזל וקצת "עזרה מהשופטים" הביאו אותנו למקום בו אנחנו נמצאים.

שלא אובן לא נכון... אנחנו לא נראים טוב, אבל בליגה שלנו, זה ממש לא מצב של להיות אחרון, ללא טעות שיפוט או במשחק נגד בית"ר או במשחק נגד ק"ש, היינו היום במקום 9 ולא 14.

רק להתרשמות, קבוצות שהפסידו בהפרש של 3 שערים: מכבי חיפה, הפועל חיפה פעמיים, הפועל ת"א, מכבי פ"ת.
קבוצות שהפסידו בהפרש של 4 שערים: הפועל ת"א, עכו.

עכו גם הפסידה בהפרש של 5 שערים.

בהחלט יכול להיות שאנחנו לקראת קטסטרופה... אבל לי אין מושג על מה אתם מדברים
אריאל אם היינו נראים טוב , מגיעים למצבים , יש סדר לחימה ומוטיבציה , רואים שיטת משחק , מהלכי כדורגל , תרגילים , כושר גופני נורמלי לליגה , ומתאמנים ומתחממים במקצועיות .. ועם כל זה היינו במקום האחרון , כולם היו יודעים שזה משהו זמני ואנחנו נשאר בליגה , ואף אחד לא היה קורא לפיטורים

אבל זה בכלל לא ככה ... חייב להיות שינוי בכל מקרה , לא רק אם נראה לא טוב מול ב"ש
לאור כל הביקורות שישנן כרגע, את מי הייתם מביאים כמאמן? בואו נראה אם יש כאן קונזציוס על אחד כזה או כשברגע שימונה מאמן, גם יהיה פה עליהום על מקבל ההחלטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
כל מי שהיה בעד דורה נשללת ממנו זכות ההצבעה...Tongue
אלישע לוי יבוא ? אני בספק. אם לא הוא אין שום הבדל בין דורה למועמדים שבחוץ.

Sent from my iPad using Tapatalk
(29-Oct-2015 18:46)אלון כתב: [ -> ]לאור כל הביקורות שישנם כרגע, את מי הייתם מביאים כמאמן? בואו נראה אם יש כאן קונזציוס על אחד כזה או כשברגע שימונה מאמן, גם יהיה פה עליהום על מקבל ההחלטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
יותר קל להגיד מי לא, קלינגר, פרדי, גילי לנדאו, עטר מקווה שלא למרות שנראה לי שהכיוון הוא קלינגר הייתי שמח לראות פה את גיא לוזון אם יש תקציב בשבילו.
עמודים: 1 2
Reference URL's