מכבי נתניה

גירסה מלאה: לקורא דורון אסידון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
(29-Oct-2015 18:55)amir כתב: [ -> ]
(29-Oct-2015 18:46)אלון כתב: [ -> ]לאור כל הביקורות שישנם כרגע, את מי הייתם מביאים כמאמן? בואו נראה אם יש כאן קונזציוס על אחד כזה או כשברגע שימונה מאמן, גם יהיה פה עליהום על מקבל ההחלטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
יותר קל להגיד מי לא, קלינגר, פרדי, גילי לנדאו, עטר מקווה שלא למרות שנראה לי שהכיוון הוא קלינגר הייתי שמח לראות פה את גיא לוזון אם יש תקציב בשבילו.

אז כנראה שהעבודה של אוסידון לא קלה כמו שנראית...
כנראה שיש יותר בלופים בחוץ מאשר מציאות ולכן אוסידון רוצה לחכות עם ההחלטה כמה שיותר...
(29-Oct-2015 18:53)טל.מ כתב: [ -> ]אלישע לוי יבוא ? אני בספק. אם לא הוא אין שום הבדל בין דורה למועמדים שבחוץ.

Sent from my iPad using Tapatalk

אתה בטוח במה שאתה אומר?
אין הבדל בין אלה שבחוץ לדורה?
אין הבדל בין עטר לדורה? יהיו אותם התוצאות, ונראה את אותו הכדורגל?
אורן - אני לא יודע שעטר רלוונטי. וביננו אין לנו מליון שקל לשלם לו. אמרו כאן שפנו אליו בקיץ והוא סרב. שים לב ששמו לא נקשר באף קבוצה , ולא סתם.
(29-Oct-2015 19:35)טל.מ כתב: [ -> ]אורן - אני לא יודע שעטר רלוונטי. וביננו אין לנו מליון שקל לשלם לו. אמרו כאן שפנו אליו בקיץ והוא סרב. שים לב ששמו לא נקשר באף קבוצה , ולא סתם.

יופי.

Sent from my A0001 using Tapatalk
אתה יודע מה ... רק עפ הרקורד של שנה שעברה בביתר גיא לוי נשמע סוג של אופציה. מצד שני בנאדם לא קל . מה נשאר ... אברם Wink

Sent from my iPhone using Tapatalk
בקצב הזה שאין כסף בסוף יהיה צרפתי ועומר פרץ אוסידון יודע שאין כסף לכן מחכה ומקווה שדורה יתפטר לבד

(29-Oct-2015 21:35)mordii2 כתב: [ -> ]בקצב הזה שאין כסף בסוף יהיה צרפתי ועומר פרץ אוסידון יודע שאין כסף לכן מחכה ומקווה שדורה יתפטר לבד

אין דבר כזה יתפטר לבד..
אם דורון מחכה , אז הוא מחכה שהאוהדים יגרמו לו לעזוב..
למה אתם מסתבכים בראש ? תפסיקו עם הריטלין

בני לם ושלום תקווה ישמחו לאמן בהרבה פחות כסף מהשרלטנים שהזכרתם
לשלום תקווה יש ניסיון בינלאומי כשחקן בבלגיה ובצרפת הוא שימש עוזר מאמן של דרור קשטן בשיאו של קשטן בהפועל תל אביב
בני לם משמש מעל 20 שנה מאמן ילדים נערים נוער עם עבר עשיר כשחקן כדורגל בצמרת הליגה הראשונה

פסלתם את סלובו דראפיץ' והנה עובדה שהוא מצליח בבית"ר ירושלים האם בנתניה לא היה מצליח ? למה לפסול מאמן רק כי הוא שיחק וכיכב במכבי נתניה ? לעטר שבלי ניסיון בכלל חלק פה מתחרמנים עליו כאילו היה לפחות ( רציתי לומר מוריניו אבל גם הוא נפל העונה ) וואלה אין מאמנים שאפשר לציין אותם כהצלחות ענקיות ...

30 שנה מכבי נתניה נראית זבל אולי פעם אחת תתנו צ'אנס ??
עמודים: 1 2
Reference URL's