מכבי נתניה

גירסה מלאה: קללת מכבי נתניה!!! זגורי גמר את העונה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
וחלוץ כמו של סלטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(24-Sep-2015 0:04)טל.מ כתב: [ -> ]הוצאת לי את המילים מהמקלדת ... אבל לזה צריך כושר גופני .. אופס...

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם המאמן מכין 2 שחקנים קישור שידעו מראש שיש להם רק 45 דקות לשחק ולתת 100% מהכושר שלהם , והם לא צריכים לשמור כוחות אלא רק לרוץ בלי הפסקה כל המחצית על קצה גבול היכולת שלהם
ואז במחצית הוא מחליף ב-2 קשרים חדשים שיעשו את אותה העבודה
וישאר לו חילוף אחד טקטי למקרה הצורך ... (לרוץ 45 דקות בלי הפסקה בליגה הישראלית גם אתה יכול)

בצורה הזו אתה יוצר יתרון ענק על פני הקבוצה היריבה , בלחץ אדיר של השחקנים
ואתה אוכל אותה במקרה של פציעות וכמו שראית בשבוע שעבר הוא גם נאלץ להחליף את המחליף. זה לא כל כך ישים עם 3 חילופים .

עם חילוף אחד זה אפשרי..
פציעות זה מקרה נדיר
(23-Sep-2015 23:54)אלדד כתב: [ -> ]הרגע נגמר לו משחק מושלם של לחץ והגנה של סלטה ויגו נגד ברצלונה , ויגו שיתקה לחלוטין את הקבוצה מספר אחת בעולם
דורה צריך לשמור על קלטת המשחק וללמד את שחקני מכבי נתניה , פשוט לגזור ולשמור
זה מוכיח לא פעם שכשרון לא תמיד מנצח משחקים , וגם שקבוצה שלא יכולה להניע כדורים , יכולה לעשות בית ספר ליריבה

דורה? ללמד? המאמן שיודע ללמד נמצא בחיפה היום.
(24-Sep-2015 10:40)אסףג כתב: [ -> ]
(23-Sep-2015 23:54)אלדד כתב: [ -> ]הרגע נגמר לו משחק מושלם של לחץ והגנה של סלטה ויגו נגד ברצלונה , ויגו שיתקה לחלוטין את הקבוצה מספר אחת בעולם
דורה צריך לשמור על קלטת המשחק וללמד את שחקני מכבי נתניה , פשוט לגזור ולשמור
זה מוכיח לא פעם שכשרון לא תמיד מנצח משחקים , וגם שקבוצה שלא יכולה להניע כדורים , יכולה לעשות בית ספר ליריבה

דורה? ללמד? המאמן שיודע ללמד נמצא בחיפה היום.

מספיק כבר עם רוני לוי המשיח גם הוא נכשל ובגדול בכול הקבצות שאימן מאז האליפות בחיפה

רוני לוי בכל מקום שדרך הצליח כולל בית"ר כולל קפריסין ורומניה מאז שהתחילו לשחק בביצים ולא בכדורגל אתה יכול לקרא לזה שרוני לוי לא הצליח
אני במקום רוני לוי הייתי מעיף את בניון.
בניון בדיוק כמו אבי נמני ברגע שגמרו את הסוס לא הפסיקו לחרחר את חדר ההלבשה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
זה לא תלוי בו זה שחקן כוכב בקנה מידה ישראלי מפאת מה שהוא עשה אין לו את הפריבלגיה הזאת
(27-Sep-2015 2:38)ORENARIEL כתב: [ -> ]זאב רווח לא כיוונת טוב את קללת הרצועות שלך... זה בטעות הגיע עד לברצלונה אבל למה דווקא בחרת במסי?

הרסת לכדור הארץ את ההנאה מכדורגל בחודשיים הקרובים.. אם לא יותר

(27-Sep-2015 3:47)זאב רווח כתב: [ -> ]אורן אמרתי כבר מזמן שאני אוהד ריאל מדריד בספרד מאז שיאמר רצה להביא ממדריד לנתניה את דייויד בקהאם חחחחחחח

(27-Sep-2015 10:25)אלדד כתב: [ -> ]בתור אוהד ריאל למה אתה לא מקלל גם נייאמר סוארס ואיניסטה?
מסי לבד לא מספיק

תשמעו הקללה של זאב רווח אמיתית... הפציעה של אינייסטה זה כבר יותר מידי.. זאב אם אתה מתכוון להמשיך עם זה רק תגיד לנו מי הבא בתור, נאיימר או סוארס שנהיה מוכנים..
בסוף ברצלונה ירדו ליגה בגללך
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's