מכבי נתניה

גירסה מלאה: קללת מכבי נתניה!!! זגורי גמר את העונה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
מסכן מסראווה לא מגיע לו להיפצע בגלל התרגיל המסריח אבל זאת המציאות

מי בתור ? הבלם שאורן שונא ? פירס ? מילאן ? בארי ? מרגוליס ?

אני מעריך עד ינואר עוד 3-4 שחקנים יקרעו רצועות ברכיים
למזלנו הקללה עברה למקלל מסראווה בסדר ינוח שבוע ויחזור לאימונים ומעכשיו רק בריאות לכולם כולל למקללים צום קל ומועיל וחתימה טובה לכולם

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22-Sep-2015 0:22)זאב רווח כתב: [ -> ]מסכן מסראווה לא מגיע לו להיפצע בגלל התרגיל המסריח אבל זאת המציאות

מי בתור ? הבלם שאורן שונא ? פירס ? מילאן ? בארי ? מרגוליס ?

אני מעריך עד ינואר עוד 3-4 שחקנים יקרעו רצועות ברכיים

אני מעריך שעוד 3-4 חודשים יהיו לך טחורים בעכוז.
תוריד את הכיפה מהראש אפי. תתבייש לך אפילו כיפור לא יציל אותך
(22-Sep-2015 14:03)mordii2 כתב: [ -> ]למזלנו הקללה עברה למקלל מסראווה בסדר ינוח שבוע ויחזור לאימונים ומעכשיו רק בריאות לכולם כולל למקללים צום קל ומועיל וחתימה טובה לכולם

לו היו מוציאים את זגורי על אלונקה אחרי הנפילה הראשונה,לא בטוח שהיה מושבת לתקופה כל כך ארוכה.

מצטט מONE "אי אפשר להסביר את מה שקורה לנו, אולי יש עלינו קללה. פשוט לא להאמין שאנחנו מאבדים שחקן רביעי תוך חודשיים. עצוב בשביל עמאר ונקווה שהתחזיות לא נכונות. מזוזות כבר החלפנו, אולי צריך להזמין רב מיוחד להתייעצות"
קורבנות הקרבתם? זבחים נזבחו?

חזרנו למאה ה19....
(20-Sep-2015 21:48)ORENARIEL כתב: [ -> ]אולי אם זגורי לא היה חוזר אחרי המתיחה הראשונה .. אולי הנזק שנגרם לא היה חמור כל כך
למה באמת הוא חזר למגרש??

אייל גם אני שאלתי את אותה השאלה.. ממש רשלנות , איך הצוות מקצועי והרפואי לקח סיכון להחזיר אותו למגרש אחרי מתיחה כזו?

וההוכחה שהוא כן המשיך לשחק ולרוץ אפילו שהיה מוגבל.. במועדון גדול זה לא היה קורה

ועל הדרך אני שואל את עצמי למה לעזלזל מישנקו עזב את השחקן שלו ואת העמדה של הבלם האחורי, הוא עמד על קו ה-18 ופתאום החליט לדפוק ספרינט קדימה ורץ להתקפה כאילו שהוא מסי.. אם הוא היה נשאר במקום , לא היינו ספוגים את השער בוודאות! הוא היה מגיע בקלות לכדור לפני עאבד

אוו... לזה חיכיתי....
לרגע נבהלתי.... חשבתי שנכנס לחג מבלי לקבל את הסרטון השבועי של אורן.
שמע אורן, בקצב הזה אתה עשוי לעקוף את מר רווח במצעד ההזויים של הפורום.
מציע לך להרפות מהנושא כי זה לא מוציא אותך טוב.

ושמע, אחרי שראיתי גם את הסרטון אתה בכלל מתחיל לאבד את הלגיטימיות שלך.

הוא לא דפק שום ספרינט להתקפה הוא רץ לכיוון שאליו הכדור היה אמור להגיע, ושם חיכה שחקן ק"ש שאם היה מקבל את הכדור היה נשאר לו רק לבעוט לכיוון השער.

זה שסמיליניץ צץ פתאום משום מקום זה לא בעייה של מישנקו.

(22-Sep-2015 14:58)אייל ס כתב: [ -> ]
(22-Sep-2015 14:03)mordii2 כתב: [ -> ]למזלנו הקללה עברה למקלל מסראווה בסדר ינוח שבוע ויחזור לאימונים ומעכשיו רק בריאות לכולם כולל למקללים צום קל ומועיל וחתימה טובה לכולם

לו היו מוציאים את זגורי על אלונקה אחרי הנפילה הראשונה,לא בטוח שהיה מושבת לתקופה כל כך ארוכה.

מצטט מONE "אי אפשר להסביר את מה שקורה לנו, אולי יש עלינו קללה. פשוט לא להאמין שאנחנו מאבדים שחקן רביעי תוך חודשיים. עצוב בשביל עמאר ונקווה שהתחזיות לא נכונות. מזוזות כבר החלפנו, אולי צריך להזמין רב מיוחד להתייעצות"
קורבנות הקרבתם? זבחים נזבחו?

חזרנו למאה ה19....

לגבי הציטוט מוואן - לצערי אנחנו יודעים איזה פרסונות מסתובבות בכדורגל הישראלי ובנתנייתי בעיקר כך שכל הפרמיטיביות המתפרצת הזאת לא מפתיעה Sad

ולגבי זגורי - יכול להיות שאתה צודק אבל האחריות פה היא על השחקן עצמו ורק עליו. הוא מרגיש את הגוף שלו ואת עוצמת המכה שקיבל יותר טוב מכל אחד אחר ואם הוא הרגיש שהוא יכול לחזור ולשחק אז מה אתה יכול לעשות.

לא חסרות בעיות בהתנהלות של הקבוצה בנושאים מסוימים, במקרה הזה לא הוגן ולא ראוי לדעתי לבוא בטענות למאמן \ מנהל \ דוקטור \ מעסה וכו'....
רצועה כל אחד ,בכל מקום ובכל קבוצה יכול לקרוע.
אורן, חלאס לבלבל בביצים.
אני מציע שתחפש במקום זה ביויטוב חונך ל"חונך" של מישצ'נקו.
הרגע נגמר לו משחק מושלם של לחץ והגנה של סלטה ויגו נגד ברצלונה , ויגו שיתקה לחלוטין את הקבוצה מספר אחת בעולם
דורה צריך לשמור על קלטת המשחק וללמד את שחקני מכבי נתניה , פשוט לגזור ולשמור
זה מוכיח לא פעם שכשרון לא תמיד מנצח משחקים , וגם שקבוצה שלא יכולה להניע כדורים , יכולה לעשות בית ספר ליריבה
הוצאת לי את המילים מהמקלדת ... אבל לזה צריך כושר גופני .. אופס...

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's