מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקני נתניה חדשים באתר ההתאחדות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
שחקן צעיר דורש סבלנות ואני בטוח שאם תיהיה סבלנות מצד הצוות המקצועי והניהולי הקהל יעדיף צ'אנס לשחקן צעיר מבזבוז זמן ל"אורח לרגע" שהוא לא פנומן.
פנומן לא היית מקבל ראה דוגמא את דור פרץ שהוא עילוי בעיני.

אגב מכבי ת״א היא דוגמא לגידול שחקנים 4-5 שחקני בית ברוטציה ושומרים על דרך!!!
ואגב ערן זהבי לא היה טאלנט בנוער....
(10-Sep-2015 9:39)אופיר34 כתב: [ -> ]עידן, אני מבין את הכעס ואת האכזבה שלך אבל אתה חייב להפנים שאי אפשר לעשות יש מאין. הדור הנוכחי של שחקני הנוער שלנו ברובו לא מספיק טוב ולא מתאים לרמות הגבוהות. למה אתה לא מסוגל לקבל את זה ?? תן לי שם של שחקן צעיר שדורה צריך להעלות בשבת בהרכב ? ועל חשבון מי ?

ואתה אומר שדווקא היום שאנחנו במצוקה לא נותנים צ'אנסים - אתה צודק, ובוא לא נהיה תמימים ומנותקים. עזוב רגע את דורה ,בוא נדבר עלינו האוהדים. מי יתן צ'אנס ויפרגן אם מסרוואה לא יתפקד באגף וכל התקפה של היריב תגיע מהצד שלו ? מי יתמוך בקבוצה כשאביב יקבל את הבעלות על הקישור שלנו ולא נראה רבע מצב לגול ? מי יתן גב לנור ביסאן אם שני משחקים ברצף לא יבקיע שער ? מישהו יתמוך פה בשילוב צעירים שהקבוצה תתרסק בטבלה ? בולשיט. כל הרומנטיקנים פה שמתחננים פתאום לראות שחקני בית בהרכב יהיו הראשונים לקטול את דורה ואוסידון שמעיזים בתקופה כזאת בעייתית לתת את הבמה לצעירים.

כדורגל זה ספורט הישגי ומיקצועני וככה הוא צריך להתנהל. הטובים צריכים לשחק והלוואי שהטובים האלו יהיו יוצאי מחלקות הנוער שלנו.
ועם כל הכבוד, כל השמות שהזכרת כולל דגני, בן הרוש, עזרא , גידי קניוק, רועי שוקרני, שלומי אזולאי, אבי ריקן ואלי דסה הם שחקנים שגם בצעירותם ראית שיש בהם משהו. אין אחד אצלנו נכון להיום ברמה של אלה שהזכרת.
שריקי ?? נו באמת. לא הספיק לך מה שראית. מצטער אבל אין לו את זה.
מנצור ? ראיתי אותו בלא מעט משחקי אימון. צר לי, אי אפשר לבנות עליו .
ויקי כחלון ? קיבל לא מעט הזדמנויות ולא הוכיח כלום. פשוט לא מתאים לרמות האלה.
וצלישר ?? עשה לי טובה, זה כבר צביעות לשמה. מה שצלישר עבר פה בשנים האחרונות אני לא מאחל לשונאי.

ומה שמעניין, את השחקנים האלה בחנו לפחות 3 מאמנים וכולם הגיעו לאותה מסקנה. מה זה אומר ?

שורה תחתונה מבחינתי , צריך להמשיך לטפח ולקדם את אלה שיש בהם את הפוטנציאל ולאלה הבינוניים אסור להרים את הציפיות. בספורט תחרותי הטובים והיעילים ביותר צריכים לשחק בלי קשר למוצאם, עדתם או ייחוסם.

די אופיר... די... למה מאמני הנבחרות רואים בצעירים של נתניה יותר מאשר רואים בשחקנים שהזכרתי שאמרת שראו בהם משהו מהרגע הראשון? מי היה בכל הנבחרות- דין גל או כל השוערים הצעירים שמסתובבים בליגה? מי היה בנבחרת נור ביסאן או כל שחקני ההתקפה הצעירים שמקבלים צאנסים במקומות אחרים?
גם שמתי לב לתופעה- אין אצלך אמצע. זה או שעושים מאביב אברהם הכוכב של הקבוצה שצריך להשאיר אותה בליגה או כלום. זה או ששמים את מסראווה בהרכב ושמים את כל האגף על הראש שלו או כלום. אתה מבין שאם דברים מסתדרים עם עומרי קנדה וויקי כחלון לא נפצע כל שני וחמישי אתה לא יודע היום מי זה אבו עביד ושיש מצב שהעונה דורה שולח אותו יחד עם דודי למקום אחר? הרי יוסי מזרחי השפן הזה קיבל אותו כבלם רביעי ומה שהביא את אבו עביד למקום שהוא נמצא בו היום הוא באחוזים נכבדים אלילת המזל.
אני לא רוצה שאלילת המזל תקבע עתיד של שחקנים. אני רוצה לראות מדיניות מסודרת בעניין הזה!

לגבי מי יכול לשחק בנתניה היום משחקנים שעברו כאן בנוער- המון! חלק עזבו בגלל קשיים כלכליים וחלק לא. זה לא משנה את העובדה שעשו בנוער עבודה ושחקנים שלנו נמצאים כמעט בכל מקום. וזה היה כך כל השנים. יש שנתונים פחות טובים. זה קורה ומקובל.
על חשבון מי? אני באמת לא רוצה להגיד כי זה כבר מייצר סוג של כאילו רצון לראות מישהו מהסגל הנוכחי מאכזב כדי להגיד ״אמרתי לך״ ואני לא רוצה את זה. אני רוצה שכולם יצליחו. באופן כללי אני רואה דברים אחרת. אני הייתי רוצה רכש נקודתי יותר ואיכותי יותר שיוביל 2-3 צעירים תוצרת בית קדימה. לא צריך 6-7. צריך 2-3 כל שנתיים ובהדרגתיות. מה שקורה בפועל ותזכור את המילים שלי- חוץ מירין חסן שאם ימשיך לעשות שטויות כמו נגד בית״ר גם הוא יצטרף לשאר- אף אחד לא הולך לקבל העונה דקה! כולל אביב. כולל נור, כולל עומר(אפילו אם מחר נפצעים לך כל החלוצים תראה פתאום את עומר פרץ וזגורי חלוצים, אולי אפילו אלתור מהפכני עם מישצ'נקו). את עאמר גמרו נגד בית״ר. אם ברק יפצע דורי פתאום יצוץ, על צד שמאל אתה מאלתר. אני שוב חוזר- אף שחקן בית לא הולך העונה לראות דקה! וזה בתקציב מינימום! אני בכלל לא מדבר על הרכב. לא יראו דקה! וזו לא צורה!
(10-Sep-2015 10:19)עידן444 כתב: [ -> ]די אופיר... די... למה מאמני הנבחרות רואים בצעירים של נתניה יותר מאשר רואים בשחקנים שהזכרתי שאמרת שראו בהם משהו מהרגע הראשון? מי היה בכל הנבחרות- דין גל או כל השוערים הצעירים שמסתובבים בליגה? מי היה בנבחרת נור ביסאן או כל שחקני ההתקפה הצעירים שמקבלים צאנסים במקומות אחרים?
גם שמתי לב לתופעה- אין אצלך אמצע. זה או שעושים מאביב אברהם הכוכב של הקבוצה שצריך להשאיר אותה בליגה או כלום. זה או ששמים את מסראווה בהרכב ושמים את כל האגף על הראש שלו או כלום. אתה מבין שאם דברים מסתדרים עם עומרי קנדה וויקי כחלון לא נפצע כל שני וחמישי אתה לא יודע היום מי זה אבו עביד ושיש מצב שהעונה דורה שולח אותו יחד עם דודי למקום אחר? הרי יוסי מזרחי השפן הזה קיבל אותו כבלם רביעי ומה שהביא את אבו עביד למקום שהוא נמצא בו היום הוא באחוזים נכבדים אלילת המזל.
אני לא רוצה שאלילת המזל תקבע עתיד של שחקנים. אני רוצה לראות מדיניות מסודרת בעניין הזה!

נתחיל דווקא עם אבו עביד, אתה הולך סחור סחור ומספר לי סיפורים ותירוצים אין סוף, אבל האמת היא הרבה יותר פשוטה - אבו עביד שחקן. נקודה סימן קריאה ! והוא ההוכחה שכשאתה שחקן עם כשרון בולט לעין תקבל את הבמה אם או בלי קשר למדיניות של המועדון. תן לי שם (בפעם השלישית היום...) של שחקן נוער שלנו ברמה של אבו עביד שלא מקבל הזדמנות ואני מוריד את הכובע.
אין פה שום אלילת מזל ואף אחד לא מתנכל לשחקני בית. יש פה מחסור באיכות וכל הבכי והנהי מסביב פשוט מיותר וחוטא למציאות.

וממש לא שחור ולבן, אני בעד אביב כי אני באמת חושב שיש בו משהו יחסית לאחרים, אבל אני לא מעוניין בשלב הזה לפחות של העונה להתחיל להריץ אותו ולספוג את דמי הלימוד המאד יקרים. אני מקווה שבהמשך העונה נגיע למצב יותר רגוע ובטוח ואז אני מצפה שאביב יקבל הרבה יותר דקות. עד אז הוא ,אתה ואפי ישראל תמתינו בסבלנות כי אי אפשר לדרוש מקום טוב באמצע מצד אחד ומצד שני להריץ צעירים במקביל.

ולגבי הנבחרת הצעירה - פתח את הלינק ותמצא לי שחקן אחד של נתניה
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%...7%92%D7%9C
(10-Sep-2015 10:17)דוד חטב כתב: [ -> ]פנומן לא היית מקבל ראה דוגמא את דור פרץ שהוא עילוי בעיני.

אגב מכבי ת״א היא דוגמא לגידול שחקנים 4-5 שחקני בית ברוטציה ושומרים על דרך!!!
ואגב ערן זהבי לא היה טאלנט בנוער....

"מעניין" שבוגרי מחלקת הנוער של מכבי ת"א וחיפה שגם בהם לא ממש מאמינים, מצליחים למצוא להם מקום בליגת העל במספרים הרבה יותר גדולים מהבלופים שאתה מיחצ"ן לי פה.
ערן זהבי אכן לא היה שחקן גדול/מוביל בנוער, אבל הוא אסף את עצמו בהמשך והצליח בזכות עצמו להגיע לאן שהגיע.
כמה בלופים מקומיים לאורך 5-6 השנים האחרונות "שלא האמינו בהם", מצאו את מקומם בליגה העל שלא לדבר על שחקנים ברמה גבוהה?
טיפ, תשתמש בפינצטה למה זה מאוד קשה למצוא את הבודדים האלה
(10-Sep-2015 11:39)אופיר34 כתב: [ -> ]
(10-Sep-2015 10:19)עידן444 כתב: [ -> ]די אופיר... די... למה מאמני הנבחרות רואים בצעירים של נתניה יותר מאשר רואים בשחקנים שהזכרתי שאמרת שראו בהם משהו מהרגע הראשון? מי היה בכל הנבחרות- דין גל או כל השוערים הצעירים שמסתובבים בליגה? מי היה בנבחרת נור ביסאן או כל שחקני ההתקפה הצעירים שמקבלים צאנסים במקומות אחרים?

נתחיל דווקא עם אבו עביד, אתה הולך סחור סחור ומספר לי סיפורים ותירוצים אין סוף, אבל האמת היא הרבה יותר פשוטה - אבו עביד שחקן. נקודה סימן קריאה ! והוא ההוכחה שכשאתה שחקן עם כשרון בולט לעין תקבל את הבמה אם או בלי קשר למדיניות של המועדון. תן לי שם (בפעם השלישית היום...) של שחקן נוער שלנו ברמה של אבו עביד שלא מקבל הזדמנות ואני מוריד את הכובע.
אין פה שום אלילת מזל ואף אחד לא מתנכל לשחקני בית. יש פה מחסור באיכות וכל הבכי והנהי מסביב פשוט מיותר וחוטא למציאות.

וממש לא שחור ולבן, אני בעד אביב כי אני באמת חושב שיש בו משהו יחסית לאחרים, אבל אני לא מעוניין בשלב הזה לפחות של העונה להתחיל להריץ אותו ולספוג את דמי הלימוד המאד יקרים. אני מקווה שבהמשך העונה נגיע למצב יותר רגוע ובטוח ואז אני מצפה שאביב יקבל הרבה יותר דקות. עד אז הוא ,אתה ואפי ישראל תמתינו בסבלנות כי אי אפשר לדרוש מקום טוב באמצע מצד אחד ומצד שני להריץ צעירים במקביל.

ולגבי הנבחרת הצעירה - פתח את הלינק ותמצא לי שחקן אחד של נתניה
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%...7%92%D7%9C

בנוכחית אין. בקודמת היו לנו הכי הרבה נציגים. מסתכלים לאורך זמן. בנבחרות בדרך כלל יש עדיפות לשחקנים שכבר משתלבים בליגה הבוגרת. נחש מה? אצלנו לא נותנים להם...
ואני שואל בפעם העשירית מה ראו באלמוג כהן ודגני בגיל 19 שאין באחרים שפיספסתי?
אבו עביד? אבו עביד שחקן הגנה. יש לנו בכלל תחרות בארץ ביצור של שחקני הגנה? תבדוק 10 שנים אחורה ותגיד לי אם יש מועדון אחד שייצר יותר שחקני הגנה מאיתנו. זה דווקא לא חסר לנו. ותסלח לי מאוד- כמגן ימני עדי נימני לא רואה את אבו עביד ממטר.
מדברים על אבו עביד כאילו מינימום דני אלבס... מגן הוא לא. בתור התחלה. שליטה בכדור אין לו, יכולת פריצה אין לו, להגביה הוא לא יודע. מה כן ? נחישות מלחמה עקשות מבנה גוף טוב שומר מצוין למרות שעושה לא מעט טעויות. מסכים עם חטב , הבחור נהנה ממזל והוראה יחצנית להשאיר אותו בהרכב ויהי מה, כשעל הספסל או ביציע מתייבש קנדה וכל זה כדי שאיזיקוביץ יגזור קופון. בסופו של יום הכל תלוי בכמה המאמן רוצה לקדם שחקנים ומי שבא לשנה במקרה האופטימי לא צריך להיות זה שגוזר את גורלם של שחקנים שהיו במועדון שנים ועכשיו הם אולי לא נראים לו. צריך כאן משהו הרבה יותר מובנה ועמוק כי אם הכל כל כך בלוף אפשר לחסוך כל שנה 4 מ שקל, ממילא אף שחקן לא מגיע לבוגרים.
(10-Sep-2015 12:50)טל.מ כתב: [ -> ]מדברים על אבו עביד כאילו מינימום דני אלבס... מגן הוא לא. בתור התחלה. שליטה בכדור אין לו, יכולת פריצה אין לו, להגביה הוא לא יודע. מה כן ? נחישות מלחמה עקשות מבנה גוף טוב שומר מצוין למרות שעושה לא מעט טעויות. מסכים עם חטב , הבחור נהנה ממזל והוראה יחצנית להשאיר אותו בהרכב ויהי מה, כשעל הספסל או ביציע מתייבש קנדה וכל זה כדי שאיזיקוביץ יגזור קופון. בסופו של יום הכל תלוי בכמה המאמן רוצה לקדם שחקנים ומי שבא לשנה במקרה האופטימי לא צריך להיות זה שגוזר את גורלם של שחקנים שהיו במועדון שנים ועכשיו הם אולי לא נראים לו. צריך כאן משהו הרבה יותר מובנה ועמוק כי אם הכל כל כך בלוף אפשר לחסוך כל שנה 4 מ שקל, ממילא אף שחקן לא מגיע לבוגרים.

כל מילה לפנתאון!
זה משהו איך אתם מסובבים את כל העולם ומייצרים ספקולציות העיקר שהתיאוריה שלכם תהיה מוצדקת.
כל הרכילות לא מעניינת. פתאום מזרחי קיבל הוראות ולקנדה כולם שכחו פתאום את המגרעות האישיותיות שגרמו לאי שיתופו.

אבו עביד לא אלבס ואפילו לא שמעון מנחם... אבל אבו עביד שחקן עם יכולות וראו את זה מהרגע הראשון שנגע בכדור. אם הוא היה גדל אצלנו מגיל 6 הייתם מדברים אחרת אבל שזה מגיע מטוברוק קשה קצת לפרגן. הוא קיבל את ההזדמנות כי היה מגיע לו לקבל אותה, לעומת אחרים שכנראה לא מגיע להם.

ולא הכל בלוף. יש כרגע שנתון בעייתי שלא מייצר שחקנים ובכח אין טעם לקדם רק כדי להראות טוב כלפי חוץ.
מחלקת הנוער תמשיך לעבוד, מאמנים יסמנו את הפוטנציאלים ואם אותם שחקנים יתמידו ויראו התקדמות וכישרון אני בטוח שיגיעו לבוגרת.

זה מה יש כרגע ועם זה ננצח

Sent from my LG-D855
(10-Sep-2015 13:40)אופיר34 כתב: [ -> ]זה משהו איך אתם מסובבים את כל העולם ומייצרים ספקולציות העיקר שהתיאוריה שלכם תהיה מוצדקת.
כל הרכילות לא מעניינת. פתאום מזרחי קיבל הוראות ולקנדה כולם שכחו פתאום את המגרעות האישיותיות שגרמו לאי שיתופו.

אבו עביד לא אלבס ואפילו לא שמעון מנחם... אבל אבו עביד שחקן עם יכולות וראו את זה מהרגע הראשון שנגע בכדור. אם הוא היה גדל אצלנו מגיל 6 הייתם מדברים אחרת אבל שזה מגיע מטוברוק קשה קצת לפרגן. הוא קיבל את ההזדמנות כי היה מגיע לו לקבל אותה, לעומת אחרים שכנראה לא מגיע להם.

ולא הכל בלוף. יש כרגע שנתון בעייתי שלא מייצר שחקנים ובכח אין טעם לקדם רק כדי להראות טוב כלפי חוץ.
מחלקת הנוער תמשיך לעבוד, מאמנים יסמנו את הפוטנציאלים ואם אותם שחקנים יתמידו ויראו התקדמות וכישרון אני בטוח שיגיעו לבוגרת.

זה מה יש כרגע ועם זה ננצח

Sent from my LG-D855
לא לא לא ולא ושוב לא.
אבו עביד קיבל צאנס במקרה. במזל. או שלא במקרה כי באמת היתה הוראה כזו. עמרי קנדה אמר שלאורך כל הדרך יוסי מזרחי פירגן לו ואמר לו שהוא מרוצה ממנו והוא לא משחק בגלל דברים שלא תלויים בו. אתה רוצה לחשוב שזה בשביל להריץ את אבו עביד- תחשוב. אתה רוצה לחשוב שזה כדי להיפטר מהחוזה של קנדה בגלל הבעיות הכלכליות ופתח בחוזה שמאפשר להדיח אותו- תחשוב. אתה גם יכול לחשוב שהוא שקרן. אני אישית די בטוח שב' היא התשובה הנכונה.
כלומר, אבו עביד קיבל צ'אנס במזל ואל תחרטט אותנו. מה שכן- הוא לקח את הצאנס. השקיע. לא בכה שהוא לא בתפקיד שלו ועשה את המקסימום. בנוסף יש לו נתונים פיזיים מרשימים ורבים כאן, ואני בראשם פירגנו לו.
לדעתי כשאמרתי לא פעם שאם יתנו לו לשחק בתפקיד שלו- בלם\קשר אחורי הוא הואליד באדיר הבא- אין מחמאה גדולה מזו! בעיני באדיר הוא גדול שחקני המגזר בכל הזמנים ואבו עביד באמת מזכיר לי אותו. למרות כל האמור כאן אני בטוח שלא מעט אבו עבידים מצאו עצמם בליגה א' כאשר לא טיפלו בהם כראוי במרוץ השנים.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's