מכבי נתניה

גירסה מלאה: ליגה מעניינת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
(02-Sep-2015 9:26)דוד חטב כתב: [ -> ]אם רוצים לתת למשחק לזרום זה מן הסתם הופך אותו לקצת יותר פיזי...אז גם לא שולפים על כל תפישה ...
לעומת השופט נגד פ״ת שהרס את המשחק פה השופט נתן למשחק לזרום...וזה חשוב בעיני אבל צריך תמיד לגלות אחריות כי בדניה משחק זורם הופך לשדה קרב...פה היה סבבה שוב פרט לפנדל, אישית אני מקווה שזו הנחיה גורפת ...אני שונא שופטים נודניקים

מסכים איתך ולכן אין לי בעיה על זה שהוא לא שרק על כל דבר. אני מדבר על צהובים בעבירות שכן שרק.
(02-Sep-2015 9:26)דוד חטב כתב: [ -> ]אם רוצים לתת למשחק לזרום זה מן הסתם הופך אותו לקצת יותר פיזי...אז גם לא שולפים על כל תפישה ...
לעומת השופט נגד פ״ת שהרס את המשחק פה השופט נתן למשחק לזרום...וזה חשוב בעיני אבל צריך תמיד לגלות אחריות כי בדניה משחק זורם הופך לשדה קרב...פה היה סבבה שוב פרט לפנדל, אישית אני מקווה שזו הנחיה גורפת ...אני שונא שופטים נודניקים

לא הרס ולא נעליים די לחפש תירוצים איפה שאין.
מי שחירבן את המשחק מבחירה זאת מכבי פ"ת, הם רצו את הניצחון במשחק הראשון בכל מחיר וכך התנהלו.
מה ציפית בדיוק מבר נתן? שיוציא להם אדומים? יש חוק/נוהל בכדורגל שאוסר ביזבוז זמן? למיטב זכרוני הוא הוסיף 6 דק' בסיום.
זה מעצבן, זה שכונתי אבל זה גם חוקי.
בעידן שלומי דורה,אנחנו לא היינו מתנהלים אחרת ממכבי פ"ת.
(02-Sep-2015 12:09)אייל ס כתב: [ -> ]בעידן שלומי דורה,אנחנו לא היינו מתנהלים אחרת ממכבי פ"ת.

אני זוכר מההיסטוריה משחקים שגם אנחנו ביזבזנו זמן כאילו אין מחר.
(02-Sep-2015 12:09)אייל ס כתב: [ -> ]בעידן שלומי דורה,אנחנו לא היינו מתנהלים אחרת ממכבי פ"ת.

זהו אייל..נגמר לך הקרדיט או שמקרה דודי פגע לך באגו...היכן נעלמה האופטימיות מתחילת השנה..יחד עם דודי....
רק בישראל קוטלים מאמן אחרי שני מחזורים
אני מקווה שהקהל יהיה סבלני איתו ושיסיים את העונה
(02-Sep-2015 12:34)davidb7 כתב: [ -> ]

זהו אייל..נגמר לך הקרדיט או שמקרה דודי פגע לך באגו...היכן נעלמה האופטימיות מתחילת השנה..יחד עם דודי....

האופטימיות היתה ונשארה,כולל הודעות על סליחי או החלוץ הניגרי שגורמות לי לפנטז.
מצד שני,מה שרואים מכאן לא רואים משם והפוך...שלומי דורה כפי שראיתי אותו(זה היה נכון גם לטל בנין)ממרחק,זה לא השלומי דורה שרואה אותו מקרוב.
אמרתי הבוקר לאוהד(מהשרופים/שרופים),שסיפר לי על תשובתו של אוסידון אתמול בפייסבוק בעיניין דודי,"תירם זה היסטוריה,לא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור,אני מוטרד משאר הארועים,שמקרה תירם הוא רק אחד מהם".
בימים כתיקונם,קורא הודעה כזו על חוזז ממכבי ת"א,דואג ליצור איתו קשר וגורם לא לרצות נתניה,היום אחרי הזזת אביב מהרוטציה,זריקת תירם והחתמם חיימוביץ,
הכנסת עומר פרץ כמגן שמאלי ושיטת "הבום טרח" במקום השימוש בשחקנים היצירתיים מהרגע הראשון,גורמת לי להבין שמה שהיה הוא שיהיה,אלה עם אדון אוסידון יחזור לשבועות הראשוניים בהם אמר מפורשות,בנתניה יהיה דגש לצעירים(לכן הביא את חיימוביץ) ולכדורגל יצירתי שהקהל יתחבר אליו(לכן משחקים עם 3 קשרים אחוריים).

(02-Sep-2015 12:40)Haziz23 כתב: [ -> ]רק בישראל קוטלים מאמן אחרי שני מחזורים
אני מקווה שהקהל יהיה סבלני איתו ושיסיים את העונה

קוטלים זה מה שקורה בהפועל ת"א,כאן אנחנו כותבים את שאנחנו חושבים ובצורה עיניינית ומנומסת ולא צריך חצי עונה כדי לראות מגמות ולראות שיטת משחק ולראות איזה סוג שחקנים מאמן מעדיף ובאיזה עמדות ולראות רצינות בחימום לפני משחק ובמחצית.
אגב,מגמות יכולות להשתנות...ולשאלתך,אני עדיין חושב(למרות שרואה היום את הדברים אחרת),דורה היה ההחלטה נכונה ונכון עשה אוסידון שהביא אותו,ניתן לעשות בו "שימוש" נכון יותר.
אתה מת עליו
אני מאמין ששלומי דורה בסופו של דבר כן ישחק בשיטה שאתה רוצה לראות את הקבוצה ( למעט משחקים מול הגדולות ), של 2 קשרים אחוריים, פשוט עד עכשיו לא היה לו את השחקן הרביעי להתקפה (זגורי התאקלם וחסר חלוץ)
מה גם שהוא בטח רצה לפתוח את העונה בצורה שקטה ובלי איבוד נקודות שתוביל להורדת הביטחון
(02-Sep-2015 13:27)Haziz23 כתב: [ -> ]אני מאמין ששלומי דורה בסופו של דבר כן ישחק בשיטה שאתה רוצה לראות את הקבוצה ( למעט משחקים מול הגדולות ), של 2 קשרים אחוריים, פשוט עד עכשיו לא היה לו את השחקן הרביעי להתקפה (זגורי התאקלם וחסר חלוץ)
מה גם שהוא בטח רצה לפתוח את העונה בצורה שקטה ובלי איבוד נקודות שתוביל להורדת הביטחון

נגד פ"ת פתח עם 4(כי פירס ישב על הספסל) ובמחצית השניה הכניס את פירס וחזרנו ל3 קשרים אחוריים עד לדקה ה61 במשחק נגד בית"ר.
ושוב,אני לא נכנס למשחק נגד גדולות /קטנות,מכבי נתניה חייבת לשחק יצירתי/התקפי/כייף לצפיה וזה לא מותנה כן פירס/לא פירס.
יש לו את הכלים,חלק יותר טובים חלק עוד יותר טובים,חלק צעירים וזקוקים לצבירת ניסיון.
רוץ בשיטה אחת ותשלב את השחקנים בסגל(שאתה בחרת את רובו)כחליפים במקרה של מחסור.
בשביל מה חתמו 2 חלוצים כשלא משתמשים בהם(כשלא משתמשים),בשביל מה יש מגן שמאלי מהנוער ומהנבחרת הצעירה שמתאמן בבוגרים שלא מנסים אותו ונעזרים בקשר ימני כמגן שמאלי(הייתי מגיב שונה לו היה מנסה את לוגסי כמגן שמאלי).

(02-Sep-2015 13:24)משה.ד כתב: [ -> ]
אתה מת עליו

תתפלא,מאמין שבניגוד לטל בנין ויוסי מזרחי....כאן יש סיכוי להצלחה למרות שלא חוסך מימנו את שבט בקורתי.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's