מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(24-Aug-2015 8:43)טל.מ כתב: [ -> ]וככה אני מבין לאט לאט למה לא בא לי יותר .. לא בונים פה כלום, עסוקים בלשרוד וזהו. בעוד שנתיים שלוש יגידו בגאווה הוא שחקן של נתניה .. ונספר איך שחררנו את טיבי את שיר צדק ותירם.. צר לי דורה מתחיל לאכזב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה לא רק דורה, זו ההתנהלות. רק אתמול דיברנו פה על הסבלנות של מכבי פ״ת עם שחקני נוער. לא מבין את ההתנהלות הזו. זאביק היה יקר לרעננה שהחתימה את דודי בעוד שלנתניה הוא היה זול יותר מעלותו של דודי?
לדעתי, פספנו פוטנציאל לבלם בתמורה לבלם בסוף הקריירה שלא עשה כלום במהלכה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
ככה יורדים ליגה. 2 זרים שהחתימו בלחץ. בלי מגן שמאלי מחליף. מוותרים על שחקן צעיר וזה לא משנה מה יהיה איתו בהמשך

פשוט צחוק מהאוהדים
הבנתי. אז עכשיו הכל יקום ויפול על דודי תירם.
באמת עם כל הכבוד, דודי תירם הוא עדיין לא חיים בר (וגם לא מראה סימנים שעומד להיות כזה).
אני משער שהמאמן רוצה בלם מנוסה אחד בסגל כי להזכיריכם שני הבלמים הקיימים מאד צעירים וחסרי נסיון. לי זה נשמע לגיטימי ונכון.
הייתי שמח שהיה באפשרותנו להשאיר את דודי ,אבל מה לעשות שהשמיכה קצרה ולא ניתן להחזיק 2-3 שחקנים על כל עמדה.
כולנו יודעים מה נקודת התורפה של הקבוצה ושם צריך להתמקד.

(24-Aug-2015 9:02)צהוב לעולמים כתב: [ -> ]ככה יורדים ליגה. 2 זרים שהחתימו בלחץ. בלי מגן שמאלי מחליף. מוותרים על שחקן צעיר וזה לא משנה מה יהיה איתו בהמשך

פשוט צחוק מהאוהדים

אוו... לזה חיכיתי.
(24-Aug-2015 8:56)אלון כתב: [ -> ]
(24-Aug-2015 8:43)טל.מ כתב: [ -> ]וככה אני מבין לאט לאט למה לא בא לי יותר .. לא בונים פה כלום, עסוקים בלשרוד וזהו. בעוד שנתיים שלוש יגידו בגאווה הוא שחקן של נתניה .. ונספר איך שחררנו את טיבי את שיר צדק ותירם.. צר לי דורה מתחיל לאכזב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה לא רק דורה, זו ההתנהלות. רק אתמול דיברנו פה על הסבלנות של מכבי פ״ת עם שחקני נוער. לא מבין את ההתנהלות הזו. זאביק היה יקר לרעננה שהחתימה את דודי בעוד שלנתניה הוא היה זול יותר מעלותו של דודי?
לדעתי, פספנו פוטנציאל לבלם בתמורה לבלם בסוף הקריירה שלא עשה כלום במהלכה.

כל כך עצוב לי להסכים איתך,כל כך מבאס אותי שלצד הדברים הטובים שנעשים בחודשיים וחצי האחרונים אנחנו יורים לעצמנו פעם אחרי פעם אחרי פעם ברגליים.
מצד אחד אני נהנה לראות איך בונים קבוצה בשקל וחצי,מצד שני התנהלות הזויה,כאילו מדובר בפיצול אישיות לא ברור.
.יש פסיכולוג/פסיכיאטר בקהל?
(24-Aug-2015 9:08)אופיר34 כתב: [ -> ]הבנתי. אז עכשיו הכל יקום ויפול על דודי תירם.
באמת עם כל הכבוד, דודי תירם הוא עדיין לא חיים בר (וגם לא מראה סימנים שעומד להיות כזה).
אני משער שהמאמן רוצה בלם מנוסה אחד בסגל כי להזכיריכם שני הבלמים הקיימים מאד צעירים וחסרי נסיון. לי זה נשמע לגיטימי ונכון.
הייתי שמח שהיה באפשרותנו להשאיר את דודי ,אבל מה לעשות שהשמיכה קצרה ולא ניתן להחזיק 2-3 שחקנים על כל עמדה.
כולנו יודעים מה נקודת התורפה של הקבוצה ושם צריך להתמקד.

(24-Aug-2015 9:02)צהוב לעולמים כתב: [ -> ]ככה יורדים ליגה. 2 זרים שהחתימו בלחץ. בלי מגן שמאלי מחליף. מוותרים על שחקן צעיר וזה לא משנה מה יהיה איתו בהמשך

פשוט צחוק מהאוהדים

אוו... לזה חיכיתי.

דבר איתי מחזור 15. בעונה כזאת אסור לעשות טעויות.
במחזור 15 אני בהחלט ידבר איתך, אפילו קודם.
בטח לא במחזור 1 !!

לא לומדים פה מטעויות אף פעם כנראה Sad
(24-Aug-2015 9:15)אופיר34 כתב: [ -> ]במחזור 15 אני בהחלט ידבר איתך, אפילו קודם.
בטח לא במחזור 1 !!

אתה רואה,אנחנו מסכימים גם על זהTongue
ומי כמוך יודע(וזה לא יצא לאור,בטח לא כאן),עד כמה חזרנו על טעויות טרום עונה שעברה.
יצא כבר לאור ואפילו אתה הוצאת את זה Wink

ואם אתה מדבר על זה , אז אין לי בעיה (שוב...) להודות ששגב הטעה גם אותי. ולא נחזור על הדרך "היפה" שעשה והצליח להטעות את רובנו באמצעותה.

כל זה לא קשור לעניין המיקצועי, וביננו (ואתה גם מודה בזה) אם לא היה מדובר ביקיר נפשך יכול להיות שהיית נותן גב למהלך הזה. אי אפשר להגיד שלהחזיק 3 בלמים בני 21 (שאף אחד מהם הוא לא בקנבאואר) בקבוצה שרוצה לשרוד זה התנהלות נכונה.
(24-Aug-2015 9:15)אופיר34 כתב: [ -> ]במחזור 15 אני בהחלט ידבר איתך, אפילו קודם.
בטח לא במחזור 1 !!

מי שצריך ללמוד מטעויות זו הנהלת המועדון אשר לא מפיקה לקחים ושנה אחר שונה חוזרת על בדיוק אותם טעויות משנים עברו.
מעניין שעם כל פיאסקו הבלמים אף אחד לא חושב על מגן שמאלי אשר היה נחוץ הרבה יותר מאשר כל ההתעסקות הזו עם הבלמים.

(24-Aug-2015 9:25)אופיר34 כתב: [ -> ]יצא כבר לאור ואפילו אתה הוצאת את זה Wink

ואם אתה מדבר על זה , אז אין לי בעיה (שוב...) להודות ששגב הטעה גם אותי. ולא נחזור על הדרך "היפה" שעשה והצליח להטעות את רובנו באמצעותה.

כל זה לא קשור לעניין המיקצועי, וביננו (ואתה גם מודה בזה) אם לא היה מדובר ביקיר נפשך יכול להיות שהיית נותן גב למהלך הזה. אי אפשר להגיד שלהחזיק 3 בלמים בני 21 (שאף אחד מהם הוא לא בקנבאואר) בקבוצה שרוצה לשרוד זה התנהלות נכונה.

אתה טועה ומטעה,אתה יודע טוב מאוד שמה שהפריע לי עד עכשיו היו דברים שממש לא קשורים לתירם ולא אעלה אותם אפילו לא ברמזCool
לגבי ההתנהלות המקצועית,חזרתי וכתבתי יותר מפעם אחת,מה שלי מפריע זה החוסר בכושר גופני והחימום החובבני והאין תוכנית משחק,שנגד ב"ש חד פעמית,היתה וההחתמה ההזויה של שני המונטנגרים ושחרורם וההחתמה של בלם בן 32 שנזרק מרעננה(והביקורת היתה שתירם עוד שיחק בהרכב)וההלבשה של זגורי הלא מאומן ושילובו במשחק ואי הלבשת אביב והוצאת החלוץ היחיד ועוד ועוד ועוד.

הנושא של תירם,זו כבר בעיה אחרת שאני שם אותה בצד,אגב עם היו משחררים את ירין או אביב הייתי יוצא נגד זה בצורה הרבה יותר בוטה,בגלל שאני לא קרוב לאיש מהשניים.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's