מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(24-Aug-2015 0:40)אופיר34 כתב: [ -> ]למה אוזלות לך הנקודות?

Sent from my LG-D855

מכיוון שההתנהלות של השבועות האחרונים הפוכה מההתנהלות בהתחלה ודי מזכירה את ההתנהלות של שנה שעברה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
לפי הפרסום השחקן רוצה לעזוב. מה אתה בדיוק מצפה שנחזיק אותו בכח?? מבחינתי הטעות היתה שהביאו אותו בכלל.
אין לנו את הפריבילגיה להשאיר שני בלמים אקסטרה על הספסל. אותו כנ"ל לגבי טגה.
אתה מצפה שהכל יתבצע בצורה חלקה ושוטפת עם אפס תקלות וזה לגיטימי אבל כנראה לא מעשי בתנאים הקיימים. זה לא קורה גם בקבוצות עשירות ומבוססות מאיתנו.

אם צריך מתקנים תוך כדי תנועה ואם המהלך האחרון יחזק אותנו התקפית אז טוב שנעשה, ואם לא אז חבל שקרה. בכל מקרה זה לא מה שישבור אותנו.

Sent from my LG-D855
(24-Aug-2015 0:59)אופיר34 כתב: [ -> ]לפי הפרסום השחקן רוצה לעזוב. מה אתה בדיוק מצפה שנחזיק אותו בכח?? מבחינתי הטעות היתה שהביאו אותו בכלל.
אין לנו את הפריבילגיה להשאיר שני בלמים אקסטרה על הספסל. אותו כנ"ל לגבי טגה.
אתה מצפה שהכל יתבצע בצורה חלקה ושוטפת עם אפס תקלות וזה לגיטימי אבל כנראה לא מעשי בתנאים הקיימים. זה לא קורה גם בקבוצות עשירות ומבוססות מאיתנו.

אם צריך מתקנים תוך כדי תנועה ואם המהלך האחרון יחזק אותנו התקפית אז טוב שנעשה, ואם לא אז חבל שקרה. בכל מקרה זה לא מה שישבור אותנו.

Sent from my LG-D855

א. מעניין למה רוצה לעזוב?
ב. למה הביאו מלכתחילה?
ג. למה הביאו את זגורי עם צריך חלוץ?
ד. למה הביאו את זאביק אם עדיין לא שחררו את עידו?
ה. למה לא שחררו את זאביק שגם ככה אמור להיות זול (עפ״י אייל) במקום דודי שכנראה בכושר טוב יותר מזאביק?
ו. למה הביאו 2 חתולים בשק?

א. כי רוצה לשחק ולא מוכן להלחם על מקומו
ב. טעות. אמרתי לך
ג. מי אמר שלא יביאו חלוץ?
ד. עוד תרגיל לחץ שלמדנו בגן שושנה
ה. אף אחד לא שחרר. דודי רוצה ללכת (אם וכאשר) . ואני מעדיף בלם עם נסיון ולא ילד חסר פזמ
ו. נפלו עם אחד. לגבי השני עוד אף אחד לא יודע. וגם אם תחזור על זה 100 פעם זה לא ישתנה.

ותפנים, מי שלא עושה לא טועה. טעינו קצת אבל יחסית עשו פה עבודה מצוינת ביחס למה שהיה פה לפני חודשיים. כנראה ששכחת מה היה פה.

Sent from my LG-D855
(24-Aug-2015 1:15)אופיר34 כתב: [ -> ]א. כי רוצה לשחק ולא מוכן להלחם על מקומו
ב. טעות. אמרתי לך
ג. מי אמר שלא יביאו חלוץ?
ד. עוד תרגיל לחץ שלמדנו בגן שושנה
ה. אף אחד לא שחרר. דודי רוצה ללכת (אם וכאשר) . ואני מעדיף בלם עם נסיון ולא ילד חסר פזמ
ו. נפלו עם אחד. לגבי השני עוד אף אחד לא יודע. וגם אם תחזור על זה 100 פעם זה לא ישתנה.

ותפנים, מי שלא עושה לא טועה. טעינו קצת אבל יחסית עשו פה עבודה מצוינת ביחס למה שהיה פה לפני חודשיים. כנראה ששכחת מה היה פה.

Sent from my LG-D855

לא שכחתי ולא משתמש בזה כתירוץ.
היה, נגמר וממשיכים הלאה. תאמין לי שא תרד ליגה זה לא בגלל מה שהיה כאן לפני חודשיים. ישנם דברים בהתנהלות קבוצה שלא קשורים למה שהיה כאן לפני חודשיים.
אני מאוד מקווה שאת החלוץ הבא לא יחתימו על סמך וידאו או המלצה חמה של סוכן...

אני מאלו שנותן צ'אנסים לעושים במלאכה,כך היה בתחילת הדרך עם שגב(ולקח הרבה הרבה זמן עד שקראתם מימני שמץ של ביקורת),כך היה עם רועי דניאל(ועדיין לא קראתם דבר וחצי דבר),כך עם אוסידון ודורה.
אך לטובת היושרה,דודי ממש לא רצה לעזוב וגם שנאמר לו שהביאו את חיימוביץ כי לא סומכים עליו(וזה נאמר לו מפורשות יום אחרי המשחק בפ"ת),הוא ענה בלי להסס,אני רוצה להשאר כאן והוכיח שאני לא פחות טוב מהאחרים.
מכיוון שלא השאירו לא ברירה(ולא הרחיב,בעיקר כי שמעתי על זה אתמול כדרך אגב מצד ג'),הוא עבר לרעננה שכל כך רצתה בו מאז יוני.
זה השאלה ?או העברה לצמיתות?
אייל זה מה שיעזור לנו להביא חלוץ? נראה לי קצת לא רציני
מה עוד שיש לו משכורת חייל
וככה אני מבין לאט לאט למה לא בא לי יותר .. לא בונים פה כלום, עסוקים בלשרוד וזהו. בעוד שנתיים שלוש יגידו בגאווה הוא שחקן של נתניה .. ונספר איך שחררנו את טיבי את שיר צדק ותירם.. צר לי דורה מתחיל לאכזב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מכיוון שלתירם יש לי סימפטיה אישית אז לא אכניס אותו למשוואת האכזבה ממקצועיות המאמן.
לצערי הרב,יש מספיק פרמטרים אחרים במשוואה.
.נקווה שזו לא פריחת החצבים שמסמנים את בוא הסתו..
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's