מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקני עבר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
מה יהיה עם הפופוליזם הזה....

רדיו תשעים מהיום:
"מכבי נתניה דורשת מעודד מכנס ודוד לביא: נא להציג תעודת זהות כדי לקבל כרטיס
אין סוף לבושה של הנהלת מכבי נתניה בראשות דורון אוסידון: לאחר שרדיו תשעים חשף את פרשת ביטול מנוי הכבוד לכוכבי העבר שהביאו אליפויות, הגיעה תגובת ההנהלה לפיה יצטרכו כל שחקני העבר להתקשר כדי לקבל כרטיס למשחק, ואז להגיע לקופת ההזמנות, להציג תעודת זהות ולהיכנס לאצטדיון. . . "

מישהו שם בתחנה החליט נראה לי לעשות סיכול ממוקד לאיש.
(16-Aug-2015 15:05)פיליפצוק כתב: [ -> ]מה יהיה עם הפופוליזם הזה....

רדיו תשעים מהיום:
"מכבי נתניה דורשת מעודד מכנס ודוד לביא: נא להציג תעודת זהות כדי לקבל כרטיס
אין סוף לבושה של הנהלת מכבי נתניה בראשות דורון אוסידון: לאחר שרדיו תשעים חשף את פרשת ביטול מנוי הכבוד לכוכבי העבר שהביאו אליפויות, הגיעה תגובת ההנהלה לפיה יצטרכו כל שחקני העבר להתקשר כדי לקבל כרטיס למשחק, ואז להגיע לקופת ההזמנות, להציג תעודת זהות ולהיכנס לאצטדיון. . . "

מישהו שם בתחנה החליט נראה לי לעשות סיכול ממוקד לאיש.

מקווה מאוד שעל הנושא הזה תוגש תביעת דיבה!
מה עושים עם הרדיו העלוב הזה?
לא עושים כלום גם עם תצא תגובה מסודרת כמו שאייל נתן הם יגידו שזה בגללם ושנתניה התקפלה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(16-Aug-2015 15:19)liors כתב: [ -> ]מה עושים עם הרדיו העלוב הזה?

מלחמה כמו במלחמה...
הייתי מעמיד גורם שיבחן את כל הפרסומות שמתפרסמות בערוץ ועובר חברה חברה דרך חברים/אוהדים/שותפים ומתחיל במלחמת חורמה..
רק עומק הכיס ישפיע על הכלומניקים.

(16-Aug-2015 15:21)mordii2 כתב: [ -> ]לא עושים כלום גם עם תצא תגובה מסודרת כמו שאייל נתן הם יגידו שזה בגללם ושנתניה התקפלה

לגבי דוד לביא ועודד מכנס ועוד כ40 שחקנים זו דיבה כי הם קיבלו הודעה אישית שהמנוי מוכן וממתין להם.
(16-Aug-2015 15:22)אייל ס כתב: [ -> ]

מלחמה כמו במלחמה...
הייתי מעמיד גורם שיבחן את כל הפרסומות שמתפרסמות בערוץ ועובר חברה חברה דרך חברים/אוהדים/שותפים ומתחיל במלחמת חורמה..

(16-Aug-2015 15:21)mordii2 כתב: [ -> ]לא עושים כלום גם עם תצא תגובה מסודרת כמו שאייל נתן הם יגידו שזה בגללם ושנתניה התקפלה

לגבי דוד לביא ועודד מכנס ועוד כ40 שחקנים זו דיבה כי הם קיבלו הודעה אישית שהמנוי מוכן וממתין להם.

צודק רק דרך הכיס אדון אורגד יעצור את הבושה הזו שנקראת אפי

התחנה הזו היא תחנת משפחתית ואפי ישראל הוא כולה פיון שם.
אז ככה שכל דבר שיוצא לאפי מהפה מקבל את האישור של האורגדים קודם.
(16-Aug-2015 15:27)mordii2 כתב: [ -> ]
(16-Aug-2015 15:22)אייל ס כתב: [ -> ]

מלחמה כמו במלחמה...

צודק רק דרך הכיס אדון אורגד יעצור את הבושה הזו שנקראת אפי

זה בראש ובראשונה אורגד ובני משפחתו שעובדים בתחנה
אפי הוא משרתם של אדונים.
צריך לקבל ייעוץ משפטי לדרכים החוקיות,איך ציבור אוהדי נתניה יוצא לטובת המועדון גם בגיזרה הזו.
אייל מי שצריך ללמוד זה הדובר של נתניה היתה צריכה לצאת הודעה מסודרת כבר ביום שזה הוחלט ואז כול העוקץ היה יוצא ברגע שאתה מגיב לתקשורת כבר נתניה הפסידה בקרב

לצערנו הרב,מעולם בנתניה לא עבדו נכון בנושאי תקשורת.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's