מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקני עבר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
למי שהיה ספק לארי נמכר בנזיד עדשים, בימים אחרים מחירו כפול !!!
ברור לחלוטין דוד! מי שלא מבין מה היה לנו ביד חסר מושג טוטאלי!
בכלל קאיודה הוא עוד דוגמה לכמה אף פעם כלום לא מתחבר לנו. אני בימים האחרונים מפנטז מה היה קורה אם בתקופה של יאמר היה לנו חלוץ כמו קאיודה... מי היה עוצר אותנו??? מכבי חיפה עם קרופניק ושי מימון??? חחח
טיימינג זה הכל בחיים
(15-Aug-2015 23:05)עידן444 כתב: [ -> ]ברור לחלוטין דוד! מי שלא מבין מה היה לנו ביד חסר מושג טוטאלי!
בכלל קאיודה הוא עוד דוגמה לכמה אף פעם כלום לא מתחבר לנו. אני בימים האחרונים מפנטז מה היה קורה אם בתקופה של יאמר היה לנו חלוץ כמו קאיודה... מי היה עוצר אותנו??? מכבי חיפה עם קרופניק ושי מימון??? חחח

לא צריך את קאיודה עם יאמר היה מסכים לשלם לבני לוד וסבע היה מגיע בטוח היה אליפות בעונה של מתיאוס אבלל מה שהיה היה

Sent from my iPhone using Tapatalk
(15-Aug-2015 22:16)דוד חטב כתב: [ -> ]למי שהיה ספק לארי נמכר בנזיד עדשים, בימים אחרים מחירו כפול !!!

זה נכון ,כי יש לו פוטנציאל ענק, אבל צריך להיות הגונים ולזכור את הנסיבות.
קבוצה מושבתת , כאשר מנהלת הליגה רוצה להוריד אותנו ליגה עם ג'קי בן זקן החמוד בראש הדורשים ואחריו החמודים מעכו והפועל חיפה...
הכסף שנכנס מקאיודה אפשר לקבוצה לסיים את העונה בליגת העל.
מה היה קורה אחרת...? כולנו חכמים קצת יותר בדיעבד.
(15-Aug-2015 23:33)nitzan כתב: [ -> ]
(15-Aug-2015 22:16)דוד חטב כתב: [ -> ]למי שהיה ספק לארי נמכר בנזיד עדשים, בימים אחרים מחירו כפול !!!

קבוצה מושבתת , כאשר מנהלת הליגה רוצה להוריד אותנו ליגה עם ג'קי בן זקן החמוד בראש הדורשים ואחריו החמודים מעכו והפועל חיפה...

זה לא חוכמה בדיעבד. מישהו אפילו העלה כאן הצעה שאנחנו האוהדים נרכוש את הכרטיס של קאיודה והיו כאן הרבה קופצים עד שאייל אמר שזה לא מהלך כזה פשוט... אני מאוד מופתע שאף אחד, אפילו לא מבעלים של קבוצות אחרות בארץ ואפילו אחד כמו אריק שמת על ההזדמנויות האלה- לא שם את הכסף כדי שלא האוסטרים יקצרו את הפירות...
כתבתי על זה עשרות פעמים בזמנו שאסור למכור את קאיודה , הכסף לא הציל את מכבי נתניה
והכסף שהיינו עושים אם קאיודה היה נשאר עוד שנתיים יותר גדול מהכסף שקבלנו עליו , וכל זה בלי למכור אותו ... , אם זה מהישגים בליגה ובגביע , ואם זה מכרטיסים ומנויים , והכסף שהיינו חוסכים על הבאת חלוצים לבחון אותם והשכר שלהם (כמה כסף מרוויח החלוץ הזר איבן?)

ושום מילה על כמה היינו יכולים למכור אותו בעוד שנתיים
(15-Aug-2015 23:38)עידן444 כתב: [ -> ]
(15-Aug-2015 23:33)nitzan כתב: [ -> ]

זה לא חוכמה בדיעבד. מישהו אפילו העלה כאן הצעה שאנחנו האוהדים נרכוש את הכרטיס של קאיודה והיו כאן הרבה קופצים עד שאייל אמר שזה לא מהלך כזה פשוט... אני מאוד מופתע שאף אחד, אפילו לא מבעלים של קבוצות אחרות בארץ ואפילו אחד כמו אריק שמת על ההזדמנויות האלה- לא שם את הכסף כדי שלא האוסטרים יקצרו את הפירות...

מי אמר שלא ניסו? כל ההצעות היו נמוכות יותר מההצעה של וינה כיוון שכולם הריחו את הדם וחשבו שיקבלו את המתנה בזול.( כולל שחר ושירצקי)
לגבי האוהדים של נתניה והתארגנויות...והצעות... נו.. שויין ( באידיש)..
או הצחקת אותי בעברית... בלדבר ולכתוב ולהציע הצעות- יש כאן הרבה ..
לעשות, ליזום, להשקיע, כנראה קצת פחות...
אל תשכח שבאותה תקופה כולם נסחטו עד תום ואף אחד לא רצה לשמוע יותר על נתניה וכן הכסף מקאיודה הציל את נתניה באותו פרק זמן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עם כל הצער והסכום הזעום לא היו ברירות ...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's